چگونه فناوری و اتوبوس های برقی مدرسه Nuvve به وسیله نقلیه به شبکه (V2G) می تواند به مهار قدرت خاموشی کمک کند

در سالهای عادی ، چه رسد به اینكه در میان بیماری همه گیر وقتی مردم ساعت ها بیشتر در خانه در خانه بمانند ، كمبود برق در ماههای دمای گرم تبدیل به یك مسئله واقعی می شود. هنگامی که مردم در خانه هستند ، تهویه مطبوع خود را روشن می کنند ، لباس های شسته شده را انجام می دهند ، ظرف ها را شستشو می دهند و موارد دیگر باعث ایجاد تقاضای زیاد در عصر می شود ، یعنی تولید انرژی منبع تجدید پذیر کم است.

این جایی است که فناوری از وسیله نقلیه به شبکه (V2G) Nuvve واقعاً می درخشد. V2G باتری های وسیله نقلیه الکتریکی (EV) را قادر می سازد تا انرژی را در شبکه ذخیره و تخلیه کنند ، و راه حل مناسبی برای ذخیره سازی برای این منابع انرژی تجدید پذیر فراهم می کند. راه حل Nuvve همچنین باتری های EV را قادر به ارائه خدمات شبکه مانند تنظیم فرکانس و پاسخ به تقاضا می کند و شارژ هوشمند را تسهیل می کند تا EV در زمان های غیر اوج شارژ شود و در صورت زیاد بودن تقاضا روی شبکه انرژی ذخیره شده را تخلیه کند. به طور خلاصه ، V2G مقاومت پذیری شبکه را افزایش داده و از منابع انرژی تجدید پذیر پشتیبانی می کند.

اتوبوس های مدارس برقی یک راه حل اصلی ذخیره سازی را برای فعال کردن سرویس های شبکه V2G ارائه می دهند زیرا باتری های بزرگی دارند که در بیشتر ساعات روز در پارک شده و به ایستگاه های شارژ وصل می شوند. آنها همچنین این پتانسیل را دارند که به عنوان یک نیروگاه مجازی (VPP) با جمع کردن باتری های وسایل نقلیه در یک منطقه عمل کنند تا در صورت لزوم انرژی خود را تأمین کنند. بنابراین ، اتوبوس های مدارس برقی می توانند قبل از قطع برق در مناطقی که تقاضای زیادی با قدرت کم مصرف را تجربه می کنند مستقر شوند. در آینده ، اتوبوس های برقی حتی می توانند برای مناطقی که قدرت خود را از دست داده اند ، پس زمینه اضطراری برقرار کنند. در حالی که بسیاری از مدارس در سراسر کشور برای یادگیری حضوری در طول همه گیری بسته شده اند ، اتوبوس های برقی هنوز هم می توانند از این طریق بی نظیر باشند.

Nuvve دارای چندین راه حل تجاری شارژ V2G تجاری از جمله جدید RES-HD60-V2G است – یک کیلووات V2G 60 کیلووات (کیلو وات) ، ایستگاه شارژ DC با قدرت بالا برای اتوبوس های مدرسه برقی و سایر وسایل نقلیه ناوگان با وزن متوسط. ایستگاه شارژ جدید سخت افزار DC Power Converter System (PCS) را از پلاستیک Rhombus Energy Solutions و V2G GIVe N Nuvve ترکیب می کند و این امکان کنترل دو طرفه انرژی بین باتری های EV و شبکه الکتریکی را فراهم می کند. اخیراً Rhombus اعلام کرد صدور گواهینامه این ایستگاه شارژ توسط استانداردهای Underwriter Laboratories UL 1741 و 1741-SA.

RES-HD60-V2G جدید نقش مهمی در تجاری سازی و استقرار سرویس های V2G به اتوبوس های مدارس برقی دارد زیرا گواهینامه UL اخیر جدیدترین الزامات اتصال به اینترنت را برآورده می کند. کالیفرنیا. کالیفرنیا به دلیل مقدار زیادی از تجدیدپذیر بودن و میزان استقبال زیاد وسایل نقلیه برقی از جمله اتوبوس های مدرسه ، بازار مهمی برای V2G است.

“اتوبوس های مدارس برقی راه حل منحصر به فردی برای مشکلات برق را که اکنون می بینیم ارائه می دهند با توجه به اینکه شبکه برق تا حد مجاز کشیده شده است. کالیفرنیا گرگوری پوالاسن ، مدیرعامل و رئیس شرکت نووو می گوید: “مستعد ابتلا به موج های گرمای اواخر تابستان و اوایل تابستان ، شارژ شدن با V2G می تواند اتوبوس ها را به واحدهای ذخیره سازی موبایل تبدیل کرده و به خدمات آب و برق و مشتریان کمک کند.” علاوه بر 60 کیلووات جدید ما راه حل شارژ DC ، GIVeTM این پلتفرم به گونه ای ساخته شده است که برای هر OEM و همچنین پروتکل agnostic باز باشد ، به این معنی که اگر صنایع و تنظیم کننده ها سوار شوند ، نقش آن در کمک به کند کردن تغییرات آب و هوایی می تواند بی حد و مرز باشد. “

Nuvve دارای طیف کاملی از راه حل ها است که شامل پیشنهادات استاندارد مانند ایستگاه های شارژ به تنهایی یا گزینه های اضافه شده است که شامل خدمات ، تعمیر و نگهداری ، مدیریت انرژی و ابزارهای مدیریت ناوگان است که همگی به عنوان یک بسته نرم افزاری برای مشتریان ارائه می شوند. از آنجا که پلت فرم V2G Nuvve می تواند با نصب OEM های چند وسیله نقلیه و ایستگاه های شارژ کار کند ، مناطق مدرسه و سرویس ها می توانند با تماس با Nuvve همه چیزهایی را که برای استقرار ناوگان برقی کاملاً کاربردی مورد نیاز دارند ، دریافت کنند.

ترکیبی از V2G و اتوبوس های مدارس برقی می تواند به افزایش میزان پذیرش اتوبوس های برقی و کاهش اعتماد به نیروگاه های سنتی کمک کند ، که هر دو باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می شود. بنابراین ، علاوه بر کمک به کاهش انتشار CO2 و ایجاد محیطی تمیزتر برای رسیدن بچه ها به مدرسه ، این ناوگان برقی مهم پتانسیل ایجاد سیاره تمیزتری را دارد.

درباره شرکت نووو
شرکت نووو است سن دیگوشرکت فن آوری انرژی سبز مستقر که ماموریت آن پایین آوردن هزینه تملک وسایل نقلیه الکتریکی و حمایت از ادغام منابع انرژی تجدید پذیر از جمله خورشیدی و باد است. فناوری اختصاصی وسیله نقلیه به شبکه (V2G) ما – پلتفرم وسیله نقلیه یکپارچه شبکه Nuvve (GIVe ™) – در حال سوخت گیری نسل بعدی ناوگان های الکتریکی از طریق راه حل های شارژ دو طرفه ، لبه دو طرفه است. از زمان تأسیس ما در سال 2010 ، نووو مسئولیت پروژه های موفق V2G در پنج قاره را بر عهده داشته و در حال استقرار خدمات بازرگانی در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nuvve.com مراجعه کرده و یا ما را دنبال کنید لینکدین و توییتر.

تماس با ما را فشار دهید
مارک تراهند ، بازاریابی EVP
[email protected]
+1 858 250 9740

شرکت منابع نوو

لینک های مربوطه

nuvve.com