چین شرقی در بین خطوط هوایی برتر جهانی در رتبه بندی MSCI ESG قرار گرفت

شانگهای، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی هواپیمایی شرقی چین برگزاری محدود (“چین شرقیبا توجه به کامپایلر فهرست جهانی MSCI ، “به طور خلاصه” در آخرین معیارهای ESG (زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی) رتبه A را کسب کرد.

چین شرقی و پنج شرکت هواپیمایی دیگر ، از جمله Delta Air Lines و Singapore Airlines ، 74 درصد از شرکتهای هواپیمایی جهانی را شکستند و برای کسب مقام اول در این رده بندی قرار گرفتند که شامل 18 خط هوایی در سراسر جهان بود.

مطابق گزارش MSCI ، چین شرقی از لحاظ موضوعات اساسی مانند حاکمیت شرکتی ، انتشار کربن و همچنین حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها بالاتر از میانگین صنعت است. چین شرقی بهترین روش در بین خطوط هوایی جهانی در زمینه انتشار کربن ، محافظت از حریم خصوصی و امنیت داده ها را نشان داده است.

در برابر گرم شدن کره زمین ، چین شرقی تلاش شده است با اتخاذ روشهای صرفه جویی در مصرف انرژی براساس اطلاع رسانی و بازار سازی ، راندمان سوخت را افزایش داده و پروازهای سبز تری ایجاد کند. پس از بیش از 2 سال تلاش ، چین شرقی ناوگان میزان مصرف سوخت در هر کیلومتر در سال 2019 را 4.3 درصد در مقایسه با سال 2017 کاهش داده است.

برای تضمین امنیت حریم خصوصی مسافران و محافظت از داده ها ، چین شرقی برای تقویت پیشگیری و کنترل ریسک از جنبه هایی مانند امنیت سایبری ، رعایت مقررات مربوطه و محافظت از اطلاعات شخصی ، از طراحی سطح بالا شروع می شود.

این شرکت سیاست های حریم خصوصی کلیه کانال های خدمات خود را به روز کرده و دارای سیاست ها و قوانین مربوطه مصوب استانداردهای بین المللی برای امنیت اطلاعات ISO27001 بوده و توسط سیستم مدیریت خدمات بین المللی اعتبار می یابد.

چین شرقی گزارش مسئولیت اجتماعی را منتشر کرده است تا عملکرد ESG خود را به صورت شفاف و جامع به مدت 12 سال متوالی در معرض دید عموم قرار دهد. این شرکت در گزارش مسئولیت اجتماعی خود به مواردی که MSCI ESG بر آن تمرکز دارد ، شفافیت اطلاعات را درمورد موضوعات خاص بر اساس گزارش MSCI ESG به منظور پاسخگویی به بازار سرمایه و انتظارات مردم از عملکرد ESG در آن ، اهمیت بسیاری می بخشد.

چین شرقی همچنین در مسئولیت های اجتماعی ، کاهش فقر و مراقبت از کارکنان دستاوردهای قابل توجهی داشته است. این شرکت در 17 سال متوالی بسیاری از پروژه های کاهش فقر را انجام داده است و زمینه هایی از جمله هواپیمایی ، آموزش ، خدمات پزشکی و مصرف صنعتی را در بر می گیرد. این تجمع بیش از ورودی دارد 57 میلیون دلار آمریکا به این پروژه ها تا حالا، چین شرقی به 75943 نفر در نه روستای دو شهرستان کمک کرده است تا فقر را برطرف کنند.

SOURCE China Holding Airlines Limited