ژنرال جان اف. کمبل با گسترش تیم رهبری به Quintillion پیوست

ANCHORAGE ، آلاسکا، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز ، کوینتیون خوشحال است از افزودن جان (جان) جان اف. “جی سی” کمپبل به عنوان مشاور ویژه هیئت مدیره به تیم خود خبر داد. ژنرال کمپبل در طول دوران فعالیت نظامی 37 ساله اش ، در تمام سطوح ارتش فرماندهی داشت ، از جمله خدمت به عنوان فرمانده ایالات متحده و نیروهای ناتو در افغانستان و همچنین 34مین معاون رئیس ستاد ارتش آمریكا. ژنرال کمپبل تخصص استراتژیک ، مشترک ، عملیاتی و امنیتی را برای Quintillion به ارمغان می آورد. راهنمایی های وی بسیار مهم خواهد بود زیرا Quintillion به توسعه زیرساخت های قطب شمال در حمایت از ابتکارات ملی و اقتصادی در حال ظهور ایالات متحده درحال توسعه است.

ایالات متحده که مدت طولانی به عنوان یک “قدرت قطب شمال قطب شمال” در نظر گرفته می شود ، باید با عجله عمل کند تا از توانایی های منطقه ای سایر قدرت های بزرگ برخوردار شود. کوینتیلیون آماده پشتیبانی از این تلاش است. با بیش از 1600 مایل کابل فیبر نوری که در سواحل آلاسکا خاموش شده است ، ما در حال بسته شدن شکاف دیجیتالی هستیم که مانع سرمایه گذاری قبلی ایالات متحده در منطقه شده است ، و ما در حال ساختن پایه های تکنولوژیکی لازم هستیم که کشور بر روی آن قرار دارد.می توان زیرساخت ها و استراتژی دفاعی قطب شمال آینده ایجاد کرد.

اضافه شدن ژنرال کمپبل به تیم ارشد Quintillion کمتر از یک ماه از ژنرال می آید چارلز جاکوبیفرمانده سابق NORAD و USNORTHCOM به عنوان مشاور ارشد استراتژیک به Quintillion پیوست.

کوینتیلیونمدیر عامل موقت ، جورج ترانسرو سوممی گوید ، من تقریباً 40 سال با JC Campbell شناخته و کار کرده ام. علاوه بر این وی به تیم رهبری فعلی ما ، ثروت باورنکردنی و تعارفی از دانش ، تخصص بی نظیر و روابط محترمانه را در بالاترین سطوح دستورات مهم وزارت دفاع وزارت دفاع و همچنین با متحدان قطب شمال ما ، پنتاگون و رهبران اصلی کنگره فراهم می کند. Quintillion به طور منحصر به فرد قادر به پشتیبانی از نیازها و الزامات امنیتی ملی فعلی و آینده در این منطقه است. ما در زمان مناسب و در مکان مناسب هستیم ، جایی که ژنرال ها کمپبل و جاکوبی می توانند از راهنمایی های ارزشمند و پشتیبانی از برنامه های عملی استفاده کنند. ”

جنرال کمپبل در حمایت از دولت فدرال و برنامه ها و ابتکارات توسعه استراتژیک خود با کوینتیلیون همکاری نزدیک خواهد داشت. من از پیوستن به تیم Quintillion هیجان زده ام و کارهایی را انجام می دهم که معتقدم برای حفظ ایالات متحده و امنیت جهانی بسیار مهم است. زیرساخت فیبر و اتصال پهنای باند در قطب شمال برای دفاع ملی ما بسیار مهم است و برای هر استراتژی قطب شمال اساسی است. ”

درباره Quintillion
Quintillion یک شرکت ارتباطات خصوصی جهانی است که در آن واقع شده است انچورینگ ، AK Quintillion یک سیستم کابل فیبر نوری زیر دریایی و زمینی با سرعت بالا ایجاد کرده است که قطب شمال آلاسکا را شامل می شود و با استفاده از شبکه های موجود به 48-پایین متصل می شود. سیستم کابل سه فاز Quintillion subsea در نهایت متصل خواهد شد آسیا شمال غربی اقیانوس آرام ، و به اروپای غربی از طریق گذرگاه شمال غربی از قطب شمال آلاسکا و کانادا.

تماس با رسانه
جرمی هایز
907.830.1112
[email protected]

منبع شبکه های Quintillion