کارگران سرویس بهداشتی برای لارنس به تیم های عضو می پیوندند

قانون ، کان.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – کارگران بهداشتی شاغل در شهر لارنس به رای اکثریت ، 65-1 ، برای پیوستن به Teamsters Local 696 در توپکا. واحد 71 کارگر به دنبال بهبود شرایط کار و دستمزد ، احترام به کار و قوانین کار منصفانه و منسجم است.

رای برای نمایندگی اتحادیه از پنجشنبه گذشته آغاز شد. نتایج انتخابات اوایل صبح اعلام شد.

“من تقریبا 20 سال است که در اینجا کار کرده ام و هر سال بیشتر از دست می دهیم. روحیه سالها افت کرده است. ما به عنوان Teamsters ، می توانیم مسئولیت مدیریت را بر عهده بگیریم و مبلغ پرداختی خود را به جایی که نیاز است برگردانیم.” شون الستون، راننده بهداشتی “این یک پیروزی بزرگ است. در حال حاضر ، روحیه به شدت افزایش یافته است! اکنون که ما رسماً عضو 696 محلی هستیم ، ما از همیشه متحدتر و آماده هستیم تا به محض مذاکره در مورد قراردادی که باعث تحول واقعی خواهد شد ، حرکت خود را ادامه دهیم.”

الستون کمک کرد تا کارزارهای بهداشتی را در منطقه آغاز کند شهر لارنسبه عنوان یکی از صداهای برجسته در کمیته سازماندهی کارگران به کار می رود. وی به همكاران خود برای عزم و اراده خود در طول كاری برای پیوستن به محلی 696 اعتبار می دهد.

گفت: “همکاران من و من در طول کار با هم جمع شدیم و به عنوان تیم کار کردیم.” راشداد مارشال، راننده سرویس بهداشتی که به عنوان عضو برجسته کمیته سازماندهی نیز فعالیت می کرد. “ما به آنچه امروز به دست آوردیم افتخار می كنیم و مشتاقانه می خواهیم كه قدرت خود را در جدول چانه زنی تقویت كنیم. با هم ، به شهر می خواهیم كه وقتی كارگران احترام می گیرند ، كل جامعه سود می برد.”

پیروزی امروز اولین گروه کارگران در این گروه است شهر لارنس برای سازماندهی با محلی 696. این فعالیت برای اتحاد سایر کارگران شهر در حال انجام است مت هال، وزیر- خزانه دار 696 محلی.

“این یک پیروزی بزرگ برای کارگران است ، و ما نمی توانیم به خاطر ایستادن نیرومند برای کسب عدالت و احترامی که همه کارگران در این کار شایسته هستند ، نیرومند باشیم. ما به مبارزه برای همه کارگران ادامه خواهیم داد. شهر لارنس در مبارزات انتخاباتی خود برای به دست آوردن صدای اتحادیه تحت حمایت از یک قرارداد قوی با حمایت از تیمس ، “هال گفت.

مخاطب: مت هال، (785) 424-4831
[email protected]

SOURCE Teamsters Local 696