کراوات Hyundai برای ترکیبی ترین جوایز IIHS TOP SAFETY PICK + و TOP SAFETY PICK

Hyundai Venue SUV در هنگام مجهز بودن به چراغهای LED اختیاری ، دارای امتیاز TSP 2020 است که در ترمینال SEL با بسته بندی Premium و مدل جین بالاترین در دسترس است. The Venue Hyundai’s 10 استهفتم وسیله نقلیه و 6 آنهفتم SUV برای دریافت امتیاز برتر ایمنی. در نتیجه ، اکنون تمامی مدل های SUV هیوندای دارای افتخار TSP یا TPS + هستند. علاوه بر این از نام Venue ، هیوندای به عنوان یک برند با بیشترین TSP در صنعت ارتباط دارد.

SUV های برتر برنده جایزه Hyundai TOP SAFETY PICK + / TOP SAFETY PICK:

1. Hyundai Venue SUV – TSP با چراغهای مخصوص
2. Hyundai Kona SUV – TSP با پیشگیری از تصادف جلو و چراغهای مخصوص
3. Hyundai Tucson SUV – TSP با پیشگیری از تصادف جلو و چراغهای مخصوص
4. SUV هیوندای سانتافه – TSP با چراغهای مخصوص
5. SUV هیوندای Nexo – TSP +
6. SUV Hyundai Palisade – TSP با چراغهای مخصوص

اتومبیل های برنده TOP SAFETY PICK Hyundai عبارتند از:

7. Hyundai Elantra – TSP با پیشگیری از تصادف جلو و چراغهای مخصوص
8. Hyundai Elantra GT – TSP با پیشگیری از تصادف جلو و چراغهای مخصوص
9. Hyundai Veloster – TSP با پیشگیری از تصادف جلو و چراغهای مخصوص
10. سوناتای هیوندای – TSP با چراغهای مخصوص جلو

گفت: “تعهد ما نسبت به ایمنی قوی تر از همیشه است.” برایان لاتوف مدیر ارشد ایمنی ، هیوندای موتور آمریکای شمالی. وی گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که کل خط SUV ما دارای رتبه های TOP SAFETY PICK یا TOP SAFETY PICK + است. از کوچکترین SUV ما ، تا Nexo با هیدروژن ما ، به Palisade هشت سرنشین ما ، خریداران می توانند یک انتخاب ایمن را پیدا کنند. با نام تجاری Hyundai ادامه دارد. به عنوان یک رهبر صنعت در جلب توجه IIHS بدرخشید. “

برای دستیابی به یک جایزه TSP در سال 2020 IIHS ، مکان در رده بندی با همپوشانی کوچک در سمت راننده ، جلو با هم تداخل کوچک سمت مسافر ، جلو با هم همپوشانی متوسط ​​، جلو ، سمت ، استحکام سقف و تست های مهار سر به دست آورد. رتبه برتر برای پیشگیری از تصادف جلوی خودرو به وسیله نقلیه در دسترس است.

تریم Venue SEL با Premium Package در ارزیابی پیشگیری از وسیله نقلیه به عابر پیاده از درجه پیشرفته ای برخوردار شد و تریم Venue Denim برای سیستم پیشگیری از خودرو به عابر پیاده نمره برتر را بدست آورد. Venue همچنین دارای چراغهای دارای چراغهای قابل قبول می باشد. رتبه بندی TSP فقط در مورد ترمیم های SEL با پوشش های Premium Package و جین هایی که دارای چراغهای جلوی LED هستند ، اعمال می شود.

یادآوری ایمنی
همیشه بخاطر داشته باشید که کمربند ایمنی خود را بپوشید و از محدودیت های مناسب برای همه مسافران کودک استفاده کنید.

هیوندای موتور
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه شایسته بهتر هستند. از طرحی که ما اتومبیل های خود را طراحی و ساخته ایم تا روشی که با افرادی که آنها را رانندگی می کنیم ، رفتار کنیم ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. مجموعه محصولات غنی از فناوری Hyundai در اتومبیل ، SUV و موتورهای الکتریکی و سوخت سلولی با سوخت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – وعده ما برای ایجاد تجربه بهتری برای مشتریان است. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی فروش در سراسر کشور فروخته می شود و سرویس دهی می شود و تقریبا نیمی از آن که در ایالات متحده به فروش می رسد در Hyundai Motor ساخت آلاباما ساخته شده است. Hyundai Motor America مقر آن است چشمه دره ، کالیفرنیا، و یک شرکت تابعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفاً به وب سایت رسانه ما در www.HyundaiNews.com مراجعه کنید

Hyundai Motor America در توییتر | YouTube | فیس بوک | اینستاگرام

SOURCE Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com