کنترل مکانیکی پیروزی انتخاب شده برای سیستم های مخزن آب در A321XLR

بروی ، پا.، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – گروه پیروزی [NYSE:TGI] اعلام کرد که واحد تجاری و پشتیبانی شرکت Triumph Systems برای تهیه کنترل های مکانیکی برای Airbus A321XLR ، از دیهل حمل و نقل هوایی منعقد شده است. جایزه نامحدود تحویل / مقدار نامحدود (ID / IQ) شامل اهرم پنل سرویس و کنترل کابل برای مخزن زباله در هواپیما است.

“این برد بر برنامه موفقیت آمیز و عملکرد تحویل ما در طی سالها به Diehl Aviation تأکید می کند. ما خوشحالیم که همکاری خود را با دو محصول مهم در A321XLR ادامه خواهیم داد.” یان دلیل، رئیس سیستم های پشتیبانی و پشتیبانی – راه حل های مکانیکی. “این توافقنامه شواهدی است که Triumph راه حل های کنترل مکانیکی رقابتی را برای بازار هواپیمایی کشوری ارائه می دهد ، که با تخصص فنی قوی و همکاری نزدیک با مشتری پشتیبانی می شوند.”

مجاورت تأسیسات آلمانی تریومف که در آنجا کار در نزدیکی هوانوردی دیهل در درسدن انجام خواهد شد ، آلمان سود اضافه ای را ارائه می دهد. تولید سریال اول در سال 2023 آغاز می شود.

Triumph یک منبع طولانی مدت از محصولات کنترل مکانیکی شرکت هواپیمایی دیهل است که از سیستم های بهداشتی و آب شیرین آنها پشتیبانی می کند.

Triumph Group ، Inc ، با دفتر مرکزی بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندسین ، تولید ، تعمیر و تعمیرات گسترده ای از مجموعه های گسترده هوافضا و سیستم های دفاعی ، قطعات و سازه ها. این شرکت در خدمت صنعت حمل و نقل هوایی جهانی ، از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری است.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های مکانیکی Triumph ، می توانید در Mechansolutions.triumphgroup.com/

منبع پیروزی گروه

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com