گروه خودروسازی Penske از بازپرداخت 300 میلیون دلار یادداشتهای فرعی ارشد سال 2020 و بازپرداخت 550 میلیون دلار از یادداشتهای فرعی ارشد سال 2022 خبر داد

BLOOMFIELD HILLS ، میشی، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – گروه Penske Automotive Group ، Inc. ، (NYSE: PAG) یک شرکت خدمات متنوع حمل و نقل بین المللی ، امروز اعلام کرد که این شرکت بازپرداخت کامل و در سررسید برنامه ریزی شده را به طور کامل بازپرداخت کرده است. 300 میلیون دلار یادداشتهای فرعی ارشد (“یادداشت های 2020”) به دلیل 15 آگوست، 2020. یادداشت های 2020 با استفاده از در دسترس بودن تحت تسهیلات اعتباری گردان شرکت بازپرداخت شد و شرکت را با بیش از 800 میلیون دلار در نقدینگی موجود تحت تسهیلات اعتباری قابل گردش آن. این شرکت همچنین صدور انتشار را به پایان رسانده است 550 میلیون دلار مبلغ اصلی 3.5٪ یادداشتهای فرعی ارشد سال 2025 که شرکت قصد دارد از آن استفاده کند تا آن را بازخرید کند 550 میلیون دلار 5.75٪ یادداشتهای فرعی ارشد سال 2022 (“یادداشتهای 2022”) در 1 اکتبر 2020.

اظهار نظر در مورد بازپرداخت ، رئیس و رئیس اجرایی راجر پنسکه گفت: “الگوی متنوع خدمات حمل و نقل ما ، همچنان به تولید پول قابل توجهی ادامه می دهد و این امکان را برای ما فراهم می کند تا ضمن یادآوری بودجه برنامه های رشد و دستیابی آینده ، بازپرداخت یادداشت های 2020 را بازپرداخت کنیم. نرخ ”

درباره اتومبیل Penske
گروه اتومبیل سازی Penske ، Inc ، (NYSE: PAG) که مقر آن در آن است بلومفیلد هیلز ، میشیگان، یک شرکت خدمات حمل و نقل بین المللی است که بطور عمده در نمایندگی های کامیون های تجاری و تجاری فعالیت می کند ایالات متحده، انگلستان، کاناداو اروپای غربی، و توزیع وسایل نقلیه تجاری ، موتورهای دیزل ، موتورهای بنزینی ، سیستم های قدرت و قطعات و خدمات مرتبط با آن در اصل استرالیا و نیوزلند. PAG عضو شاخص های Fortune 500 و Russell 1000 است و توسط مجله Fortune در بین شرکتهای برتر دنیا تحسین شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.penskeautomotive.com مراجعه کنید.

احتیاط در مورد اظهارات به دنبال جلو
اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل اظهارات آینده نگرانه باشد ، از جمله جمله های آینده نگرانه در مورد نقدینگی شرکت Penske Automobile Group، Inc. ممکن است نتایج واقعی به دلیل خطرات و عدم قطعیتهایی که پیش بینی آنها دشوار است از نظر مادی متفاوت باشند. این ریسک ها و عدم قطعیت ها از جمله موارد دیگر شامل: مدت زمان ، شدت و حل و فصل بیماری همه گیر COVID-19 ، شرایط اقتصادی به طور کلی ، شرایط در بازارهای اعتباری ، تغییر در نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ، تغییر در نرخ تعرفه ، اثرات منفی ناشی از به نتیجه انگلستان عزیمت از اتحادیه اروپا ، شرایط نامطلوب تأثیرگذار بر یک تولیدکننده خاص ، از جمله تأثیر منفی بر روی زنجیره تأمین وسایل نقلیه و قطعات ، به دلیل محدود بودن دسترسی وسیله نقلیه به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، پروتکل تست تست خودروهای سبک در سراسر جهان و انتشار واقعی رانندگی ، بلایای طبیعی ، به یاد بیاورید یا سایر اختلالات مربوط به عرضه وسایل نقلیه یا قطعات برای ما ، تغییر در اعتبار مصرف کننده ، نتیجه امور حقوقی و اداری و سایر عواملی که مدیریت بر آنها کنترل محدود دارد. این بیانیه های آینده نگر باید همراه با اطلاعات اضافی در مورد فعالیت گروه خودروسازی پنسکه ، بازارها ، شرایط و سایر ابهامات ارزیابی شود که این امر می تواند بر عملکرد آینده گروه خودروسازی پنسکه تأثیر بگذارد. این خطرات و عدم قطعیت ها در فرم 10-K گروه خودروسازی پنسکه برای سال گذشته به کار گرفته شده است 31 دسامبر 2019 و پرونده های دیگر آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”). این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ خود صحبت می کند و گروه خودروسازی پنسکه از هرگونه وظیفه برای به روزرسانی اطلاعات در اینجا خودداری می کند.

وسیله نقلیه پیدا کنید: http://www.penskecars.com
درگیر اتومبیل Penske: http://www.penskesocial.com
مانند Penske Automobile در فیس بوک: https://facebook.com/penskecars
Penske Automobile را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/penskecars
از Penske Automobile در YouTube دیدن کنید: http://www.youtube.com/penskecars

سوالات باید با:

جی دی کارلسون

معاون رئیس جمهور و

مدیر ارشد مالی

248-648-2810

[email protected]

آنتونی آر. پوردون

روابط سرمایه گذاری معاون رئیس جمهور
و توسعه شرکت

248-648-2540

[email protected]

SOURCE Penske گروه خودرو ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.penskeautomotive.com