گروه دارایی شهری جمهوری و گروه میهمان نوازی هانتینگتون 42 میلیون دلار وام از بانک اتحاد وسترن تأمین کرده است

سان خوزه ، کالیفرنیا، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – پس از هفت ماه مذاکره ، در وسط یک بیماری همه گیر جهانی که در آن تعطیلات وام ساخت و ساز برای مهمان نوازی اندک است ، همکاری جمهوری شهری خواص (RUP) و گروه مهمان نوازی هانتینگتون (HHG) اعلام کرده است که آنها را تضمین کرده اند. و بسته 42 میلیون وام از بانک اتحاد وسترن (www.westernalliancebancorporation.com). مبلغ وام به ساخت یک هتل 164 اتاقه ماریوت اقامتگاه در گیتوی ایستگاه Millbrae می رود.

با هزینه کل 95 میلیون دلار، 164 اتاق Marriott Residence مسافرخانه در Gateway در ایستگاه Millbrae توسط جمهوری Urban Properties و گروه مهمان نوازی هانتینگتون تهیه و مدیریت می شود. RUP ، HHG و EB-5 Capital ایالت واشنگتن سرمایه گذاری کرده اند 34 میلیون دلار از ارزش سهام در کل است 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در شهر میلبرا به عنوان بخشی از دروازه کلی در پروژه ایستگاه Millbrae. که در دسامبر 2019جمهوری و گروه اصلی در یک بسته شدند 206 میلیون دلار وام ساخت و ساز با بانک برای ساختمانهای مسکونی و اداری.

“ما کاملاً هیجان زده ایم که می بینیم این پروژه تحول به جلو و به نفع آن حرکت می کند میلبرا انجمن! تأمین بودجه ساخت و ساز در یکی از چالش برانگیزترین زمانها در تاریخ خلیج فارس ، مهمترین نقطه عطف در این سفر برای ایجاد یک پروژه مهمان نوازی با ارزش اقتصادی و اقتصادی سودمند است. شهر میلبرا گفت: “برای نسل های آینده.” مایکل ون هر، مدیر ارشد اجرایی ، خواص شهری جمهوری. “جمهوری خوشحال است که با یک شریک کیفیت گروه مهمان نوازی هانتینگتون همکاری می کنیم ، که بیش از شش سال به چشم انداز ما متعهد ماند ، زیرا ما راه خود را از طریق حق الزحمه ، اجاره زمین با BART و تأمین اعتبار انجام دادیم.”

با داشتن سابقه ای برای موفقیت در توسعه و بهره برداری از هتل های برتر ، گروه مهمان نوازی هانتینگتون بیش از 20 هتل را توسعه داده است و در حال حاضر 17 هتل در آن فعالیت می کند. ایالات متحده.

رئیس جمهور و مدیرعامل گفت: “دروازه ایستگاه میلبرا مقصد جهانی برای منطقه خواهد بود.” کوین کیفر، گروه مهمان نوازی هانتینگتون. “هتل ما امکانات مهمی خواهد بود که به مسافران از سراسر جهان امکان می دهد شبانه روز را در یک هتل با کیفیت و ضمن لذت بردن از یکی از بهترین تجربه های خرید در منطقه بگذرانند.”

دقایقی از هتل واقع شده است سانفرانسیسکو فرودگاه بین المللی ، دروازه در ایستگاه Millbrae یکی از بزرگترین تحولات در جهت ترانزیت در منطقه خلیج محسوب می شود. با 157،000 فوت مربع فضای اداری ، 320 (300 نرخ بازار و 20 قیمت ارزان قیمت) بازار آپارتمان ، 80 جانباز از واحدهای مسکونی ارزان قیمت ترجیح می دهد و 44000 فوت مربع خرده فروشی با کاربرد مخلوط ، دروازه ایستگاه Millbrae با نزدیکی به آن ایستگاه های Millbrae BART و Caltrain الگویی برای ادغام مسکن با دسترسی حیاتی به وسایل نقلیه عمومی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر:
خواص شهری جمهوری (www.republicfamilyofcompociation.com):
گروه هتل هانتینگتون (www.huntingtonhotelgroup.com)
سرمایه EB-5 (www.eb5capital.com)

SOURCE جمهوری خانواده خانواده شرکت ها

لینک های مربوطه

www.republicfamilyofcompociation.com