گزارش جدید بازار جهانی Sandhills مقادیر تجهیزات بازیابی شده را در بازارهای اصلی کامیون نشان می دهد

نمودارهای آماده سازی
نمودارهای صنعت همراه با کامیون روندهای در حال ظهور در بازار را برای استفاده از مباحث سنگین وزن و کابین های روز نشان می دهد. (توجه داشته باشید که نمودار “کلاس 8: بازار استفاده شده ایالات متحده” فقط کامیون های خواب در TruckPaper.com را شامل می شود ، هم سطح موجودی و هم مقادیر استفاده شده.) روندهای مورد توجه شامل موارد زیر است:

  • کاهش موجودی در خواب آوران سنگین و کابین های روزانه به افزایش میانگین مقادیر استفاده شده کمک کرده است که با افزایش اخیر به یک مقدار متوسط 42،791 دلار.
  • با وجود تغییر متوسط ​​ارزش YOY -12.78٪ ، تغییر در درصد YOY در ماه ژوئیه بهبود قابل توجهی نسبت به علائم کامیون های سنگین YOY برای ماه ژوئن (-15.72٪) و ماه مه (-16.38٪) بود.

بازار کامیون های سنگین تنها یکی از صنایعی است که Sandhills بطور مداوم نظارت می کند و موجودی مورد استفاده در MachineryTrader.com ، TruckPaper.com ، TractorHouse.com ، AuctionTime.com و سایر وب سایتهای پیشرو در صنعت و انتشارات تجاری Sandhills را ارائه می دهد. سهم عظیمی از داده هایی که Sandhills برای تحلیل و گزارش آن ردیابی می کند. این داده ها در فهرست قیمت استفاده شده Sandhills — با نمودارهای مرجع آسان مانند آنچه در اینجا مشاهده می کنید ، منعکس شده است.

گزارش کامل را بدست آورید
برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت تحلیل دقیق از Sandhills Global با ما تماس بگیرید [email protected].

درباره Sandhills Global
Sandhills Global یک شرکت پردازش اطلاعات است که مقر آن در لینکلن است ، نبراسکا. محصولات و خدمات ما اطلاعات را در قالب نشریات تجاری ، وب سایت ها و خدمات آنلاین جمع آوری ، پردازش و توزیع می کنند که خریداران و فروشندگان را در سراسر ساخت و ساز ، کشاورزی ، جنگلداری ، نفت و گاز ، تجهیزات سنگین ، حمل و نقل تجاری و حمل و نقل هوایی متصل می کند. رویکرد یکپارچه و خاص صنعت ما در قبال فناوری ها و خدمات میزبان راه حل هایی را ارائه می دهد که به مشاغل بزرگ و کوچک کمک می کند تا بطور مؤثر عمل کنند و ایمن ، مقرون به صرفه و با موفقیت رشد کنند. Sandhills Global – ما ابر هستیم.

درباره فهرست قیمت مورد استفاده Sandhills
شاخص قیمت استفاده شده Sandhills یک سنجنده اصلی ارزشهای تخمینی بازار برای داراییهای مورد استفاده است – هم در حال حاضر و هم با گذشت زمان – در سراسر صنعت ساخت و ساز ، کشاورزی و کامیون سازی تجاری که توسط بازارهای Sandhillls ارائه شده است. شاخص قیمت استفاده شده با استفاده از FleetEvaluator ، ابزار اختصاصی دارایی های اختصاصی Sandhills ، شرایط مفیدی را در مورد شرایط عرضه و تقاضای روزآمد در حال تغییر برای هر صنعت ارائه می دهد.

با Sandhills تماس بگیرید
www.sandhills.com/contact-us
402-479-2181

SOURCE Sandhills Global

لینک های مربوطه

https://www.sandhills.com