یافتن ماجراجویی ایده آل Powersports برای لیست سطل های شما

سازنده وسایل نقلیه شخصی Sea-Doo ، اتومبیل های برفی Ski-Doo و وسایل نقلیه اتومبیل های برون مرزی و جاده های Can-Am ، BRP ، شرکت Uncharted Society را راه اندازی کرد ، همکاریی که مجموعه ای از وسایل نقلیه پاورپورت با ارائه دهندگان پیشرو ماجراجویی را در سراسر کشور به همراه دارد. آمریکای شمالی. این مشارکت به مردم فرصتی می دهد تا با کاوش در طبیعت با دوستان و خانواده و تلاش در مورد چیزهای جدید ، از محل های ناشی از قرنطینه خود خارج شوند.

ماجراهای حرفه ای ، ماجراهای مختلف از راهپیمایی های عملی و یک روزه تا فرارهای چند روزه ، کاملاً هدایت شده ، بدون شبکه و همه جانبه متفاوت است. تمام وسایل نقلیه ارائه شده است و هیچ تجربه سواری قبلی لازم نیست. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که ضمن رعایت دستورالعمل های دوری اجتماعی و احتیاط های بهداشتی ، به نمایش بگذارید و به یادگار بگذارید.

با وجود گزینه هایی برای هر فصلی در هر زمین مختلف ، از کاوش در مکان های قابل دسترس که فقط برای وسایل نقلیه خارج از جاده ، تا سواری با بزرگراه منظره ، تا ماهیگیری از یک آبراه شخصی یا ضربه زدن به کوه ها بر روی یک اتومبیل برفی استفاده می شود ، تقریباً برای همه وجود دارد.

این تجربیات را برای امتحان کردن در نظر بگیرید:

 1. آدرنالین کامل دریچه گاز از منطقه صهیونی به پارک ملی برایس ، یوتا
  این ماجراجویی چهار روزه بیش از 500 مایل آدرنالین زیاد ، رانندگی خارج از جاده را از طریق جاده پشت سرخی منطقه صهیون بر روی جنگل ملی دیکسی و فیشلیک و به پارک ملی بریس پوشش می دهد. این تفرجگاه شامل جعبه هایی مانند آشپز حرفه ای ، عکاس ، فیلمبرداری و کلیه تجهیزات لازم برای کمپینگ است.
 2. Dads and Kiddos Adventure در گراند کانیون
  با تعجب در یکی از هفت شگفتی طبیعی جهان با فرزندان خود ارتباط برقرار کنید. این تجربه حرفه ای چهار روزه Can-Am در کنار هم در جاده های خارج از جاده به گراند کانیون فرصتی مناسب برای پدران و بچه ها برای داشتن یک ماجراجویی از یک زندگی است. مسافت پیموده شده ، غذا و فعالیت در این مسیر بخصوص با توجه به بچه ها طراحی شده است و این سفر تنظیم شده است تا ضمن ایجاد تعطیلات بدون استرس ، سرگرمی را به حداکثر برساند.
 3. قلاب یک ماجراجویی بزرگ در دریاچه پاول ، یوتا
  بیش از دو روز و یک شب در منظره دریاچه پاول، این سفر در مجموع 130 مایل با زمان کاوش در دره در طول مسیر را در بر می گیرد. در طول روز ، می توانید در امتداد ظواهر سنگی ماهیگیری کنید ، در دره های باریک قدم بزنید و در سایه شیب های بزرگ به نام گلنس استراحت کنید. عصرها به همان اندازه دیدنی هستند که شما قادر خواهید بود ستارگان را دقیقاً مانند ساکنان و کاوشگران این منطقه بزرگ مشاهده کنید.
 4. زنان در جاده سوار شدن به کالیفرنیا کوه‌های سن گابریل
  این سواری تمام روز فقط برای زنان فرصتی برای فرار از حالت عادی است آنجلس کرست به کوه ویلسون این رصدخانه 5،700 فوت بالاتر از پراکنده شدن در سطح کشور را پشت سر گذاشت لس آنجلس، متوقف کردن راه برای دیدن مناظر و توقف در سنگهای پنهان. این سفر به طور خاص برای افراد دارای تجربه موتور سیکلت و بدون نیاز به مجوز موتور سیکلت طراحی شده است.
 5. پودر برای صبحانه ، ناهار و شام در کوه های راکی
  برای کسانی که دوست دارند قلب خود را پمپاژ کنند ، این تجربه تمام روزه شامل سوار شدن بر روی مسیرهای برفی موتوری برفی است آیداهو برای رسیدن به قله سن چارلز. در ارتفاع 9،700 پایی ، شما می توانید از Grand Tetons از دیدن کنید وایومینگ به کوههای اوینتا از یوتا. این سفر Ski-Doo شامل ماجراهایی از طریق حوضچه های بزرگ و پودرهای عمیق تا تمام راه به یک تپه کوهستانی است که دارای بانک های بزرگی از هر طرف است.

ماجراجویی بعدی خود را پیدا کنید و در unchartedsocience.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
ویراستاران.familyfeatures.com

درباره سندیکای تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع برجسته برای مواد غذایی با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، ویژگی های خانواده ، نکات مربوط به موضع و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com پیدا کنید.

منابع خانواده ویرایشگر ویژگی های منابع

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com