یوننان آماده احیای گردشگری در داخل و خارج است

در این کنفرانس ، وانگ جیانگ هونگ ، معاون وزارت فرهنگ و جهانگردی استان یونان دعوتی را برای بازدید کنندگان در سراسر جهان گسترش می دهد: این سرزمین جادویی آماده استقبال از آنها از سراسر جهان است تا زیبایی های زندگی را تجربه کنند.

با استقبال از سرزمین دور dream رؤیای شعر ، یوننان مناظر منطقه منظره Puzhehei است – یک منظره کارستی معمولی ، تراس های برنج Yuanyang – محوطه اصلی یک میراث جهانی یونسکو ، و کوه های Gaoligong – “استخر Gene Species Gene”

اخیراً ، وزارت فرهنگ و جهانگردی از چین اخطاریه ای را برای تشویق صنعت گردشگری از سرگیری کار و تولید و ترغیب مجدد سفرهای بین استانی ، بین منطقه ای و بین شهری به شرط پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 انجام داده است. مطابق با اعلامیه ، یوننان در نظر دارد مجموعه ای از محصولات جدید گردشگری فرهنگی را در بخش هایی از قبیل بهبودی سازگار با محیط زیست ، تحقیق و مطالعه علمی ، ورزش در فضای باز ، گردشگری روستایی و گردشگری مرزی با محوریت ادغام گردشگری با فرهنگ ، مراقبت های بهداشتی ، طراحی و به بازار عرضه کند. آموزش و ورزش برای غنی سازی یوننان ترکیبی از محصول گردشگری فرهنگی.

این استان با تأکید بر تحول و استفاده از دستاوردهای گذشته ، در تلاش برای تسهیل در بین المللی سازی ، حق بیمه ، تخصصی سازی و هوشمند سازی از یوننان صنایع فرهنگی و گردشگری.

حالا که یوننان آماده است ، آیا نمی خواهید کیف های خود را بسته بندی کنید و یک لحظه از سفر را انجام دهید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسافرت در یوننان، لطفا برنامه Go-Yunnan را بارگیری کنید: https://apps.apple.com/app/id1484293598؛ https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.tengyun.intl.yyn.

منبع برو یوننان