76 Encore RV Resorts و Threadand Campgrounds را دنبال کنید جایزه بهترین گزینه را برای مسافران 2020 کسب کنید

هر ساله TripAdvisor همه بررسی ها ، رتبه بندی ها و صرفه جویی هایی را که مسافران در سراسر جهان به اشتراک می گذارند جمع می کند و از این اطلاعات برای جلب توجه بهترین ها با جوایز انتخاب مسافران استفاده می کند. برندگان نماینده 10٪ برتر مشاغل در سراسر جهان در TripAdvisor هستند.

“تیم های ما بسیار سخت تلاش می کنند تا بهترین ها را در میهمان نوازی در اردوگاه ارائه دهند و همه ما هیجان زده هستیم که 76 مورد از املاک خود را با دریافت جایزه انتخاب مسافران تورهای برتر به رسمیت بشناسیم.” پت زامورا، معاون بازاریابی بازاریابی در زمینه های Encore و هزار دنباله. “به رسمیت شناختن سالانه ، کیفیت اقامتگاههای تفریحی و مکانهای تفریحی ما واقعاً مشخص شده است ایالات متحده از هم جدا شده و از کار فوق العاده تیم های مدیریتی ما در سراسر نمونه کارها ما تجلیل می کند. “

مهمانان می توانند برای رزرو سایت های RV و طیف وسیعی از اقامتگاه های منحصر به فرد از جمله یورت ها ، کابین ها ، کلبه ها و حتی خانه های ریز و درشت ، با امکانات و امکانات متنوعی برای تکمیل هر تعطیلات به RVontheGo.com مراجعه کنند.

جایزه Choice مسافران برای کیفیت ، کمیت و کمی بودن بررسی های ارسال شده توسط مسافران در TripAdvisor در طی یک دوره 12 ماهه حساب می کند. برای واجد شرایط بودن ، یک کسب و کار باید حداقل چهار پنجم از پنج مورد حباب TripAdvisor را حفظ کند ، حداقل تعداد بررسی ها را داشته باشد و حداقل باید حداقل 12 ماه در TripAdvisor ثبت شده باشد.

درباره Encore و هزار دنباله
استراحتگاه های Encore RV و Campground Thousand Trails بخشی از شبکه ای هستند که بیش از 190 استراحتگاه RV و محل های اردوگاهی در آن دارند. آمریکای شمالی شامل بیش از 80،000 سایت. Encore ، هزار دنباله و همکاران آنها فرصتهای تفریحی و تفریحی را برای علاقه مندان به تفریح ​​در فضای باز فراهم می کنند تا از مکانهای تفریحی برتر ، همراه با امکانات سبک تفریحی ، از فضای بیرون از منزل لذت ببرند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به RVontheGo.com مراجعه کنید.

SOURCE Encore و هزار دنباله

لینک های مربوطه

http://www.rvonthego.com