Accel-KKR باعث رشد عمده سرمایه گذاری در NAVTOR ، پیشرو در نرم افزارهای ناوبری برای صنعت دریایی می شود

EGERSUND ، نروژ و لندن، 27 اوت 2020 / PRNewswire / – NAVTOR ، ارائه دهنده پیشرو در نرم افزارهای ناوبری برای صنعت دریایی ، امروز اعلام کرد که سرمایه گذاری رشد اکثریت را از Accel-KKR ، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی با محوریت نرم افزار متمرکز در سیلیکون دریافت کرده است. دره

این سرمایه گذاری همچنین نشانگر 42مین سرمایه گذاری تکمیل شده Accel-KKR در منطقه EMEA از سال 2013 هنگامی که یک دفتر مرکزی اروپا را تأسیس کرده است ، و این شرکت Accel-KKR را به یکی از فعال ترین بنگاه های اقتصادی خصوصی در نرم افزار تبدیل کرده است. اروپا و به طور خاص ، اسکاندیناوی این شرکت همچنین از 15 ماه گذشته سرمایه گذاری کامل شده Accel-KKR را در سطح جهانی نشان می دهد مارس 2020.

NAVTOR رهبر جهان در راه حل های ناوبری الکترونیکی مبتنی بر ابر از جمله نمودار الکترونیکی ناوبری (ENC) ، انتشارات دریایی دیجیتال ، بهینه سازی مسیر و مدیریت ناوگان از طریق یک پلتفرم یکپارچه است – به طور موثری کلیه اطلاعات مهم سفر را در نوک انگشتان ناوبران و حل مجتمع ارائه می دهد چالش های برنامه ریزی عبور. صنعت جهانی پیمایش الکترونیکی دریایی به دلیل مقررات جدید ، تمرکز بیشتر روی اهداف ایمنی و اهداف ESG و پیشرفت در فناوری ، در بخش گسترده ای از فناوری های چند ساله در بخش عمده قرار دارد.

وی گفت: “کل تیم NAVTOR از همکاری با Accel-KKR در ادامه حرکت ما به عنوان رهبر در فضای ناوبری الکترونیکی بسیار هیجان زده است.” تور Svanes، مدیر عامل و موسس NAVTOR. وی گفت: “از طریق تمرکز بی امان بر ارائه خدمات مدیران ناوگان دریانوردی تجاری و ناوبری ، ما یک محصول برتر برتر فناوری با شهرت جهانی برای خدمات رسانی و پشتیبانی مشتری ایجاد کرده ایم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا فصل بعدی NAVTOR را به همراه تیم AKKR بنویسیم. ”

Bgerge Hetland ، مدیر ارشد تجاری و بنیانگذار NAVTOR افزود: “با پشتوانه Accel-KKR ، ما فرصتهای شگرفی را برای بردن NAVTOR به پیشگام صنعت ما و همچنین خدمت رسانی بیشتر به مشتریان خود با یک پلت فرم کل عملیات کشتی – از ناوبری می بینیم. به خصوص بهینه سازی ناوگان و عملکرد خدمه. به ویژه ، ما بسیار هیجان زده می شویم که با توجه به وسعت قابلیت های خاص نرم افزار و M&A برای سرعت بخشیدن به رشد بالای NAVTOR با Accel-KKR همکاری می کنیم. “

“اندازه بزرگ صنعت دریانوردی جهانی و دیجیتالی شدن مداوم ناوگان به خوبی برای آینده NAVTOR به وجود آمده است.” موریس هرناندزرئیس دفتر اروپا در Accel-KKR. “جفت شدن نرم افزار مهم و مهم ماموریت NAVTOR و تخصص عمیق دامنه تیم مدیریتی آن با دانش علمی AKKR در تسریع رشد در شرکت های نرم افزاری ، به نتایج هیجان انگیز برای بازار و مشتریان منتهی می شود. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با تیم NAVTOR در هستیم. ماهها و سالهای آینده “

Accel-KKR با استراتژی وام ویژه اروپا برای تأمین بودجه این سرمایه گذاری با Crescent Capital Group LP همکاری کرد.

ABG Sundal Collier به عنوان مشاور M&A و مشاور بدهی شرکت Accel-KKR فعالیت می کرد. برودز LLP ، کرکلند و الیس و سلمر به عنوان مشاور حقوقی Accel-KKR خدمت می کردند. اوراق بهادار Pareto و Advokatfirmaet Schjødt AS به ترتیب به عنوان مشاوران M&A و مشاوران حقوقی به فروشندگان خدمت می کردند.

درباره NAVTOR:

NAVTOR خود را تأسیس کرده است که از زمان راه اندازی در سال 2011 ، ارائه راه حل های نوآورانه ناوبری الکترونیکی ، و به عنوان یک تامین کننده کل محصولات و خدمات ناوبری برای بخش دریایی ، یک رهبر جهانی در زمینه هدایت الکترونیکی است. این شرکت در تلاش است تا زندگی را برای ناوگان آسانتر کند و برای صاحبان کشتی ، مدیران کشتی و اپراتورها ایمن تر ، واضح تر و کارآمد تر باشد.

در سال 2012 این شرکت اولین نوع خدمات تأیید شده Pay As You Sail ENC را در جهان منتشر کرد و در سال 2014 با راه اندازی NavStation ، اولین جدول نمودار دیجیتالی جهان دنبال شد. این شرکت به سرعت رشد کرده و شبکه ای از شرکت های تابعه و توزیع کننده در سراسر جهان را تشکیل داده است ، که در حال گسترش است نروژ، سنگاپور، ژاپن، سوئد، روسیه، ایالات متحدهو انگلستان. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.navtor.com مراجعه نمایید.

درباره Accel-KKR:
Accel-KKR یک شرکت سرمایه گذاری با تمرکز بر فناوری است و دارای بیش از آن می باشد 9 میلیارد دلار در تعهدات سرمایه این شرکت بر روی نرم افزارها و مشاغل دارای فناوری اطلاعات متمرکز است ، که برای رشد سریع و خط پایین دارای موقعیت مناسبی است. در هسته استراتژی سرمایه گذاری Accel-KKR تعهد به توسعه مشارکت های قوی با تیم های مدیریتی شرکت های نمونه کارها و تمرکز بر ارزش ساختمان در کنار مدیریت با استفاده از منابع قابل توجه موجود از طریق شبکه Accel-KKR است. Accel-KKR روی شرکتهای بازار میانه تمرکز دارد و طیف گسترده ای از راه حل های سرمایه از جمله سرمایه خرید ، سرمایه گذاری های رشد اقلیت و گزینه های اعتباری را ارائه می دهد. Accel-KKR همچنین سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از انواع معاملات از جمله بازپرداخت شرکت خصوصی ، تراکنش های جداکننده و معاملات خصوصی انجام می دهد. Accel-KKR با دفتر دفاتر اضافی در Menlo Park مستقر است آتلانتا و لندن. برای اطلاعات بیشتر به www.accel-kkr.com مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه:

برای NAVTOR:
اینه A. هانفرد ، مدیر بازاریابی و ارتباطات ، NAVTOR
[email protected]
+ 47-45 60 28 01

برای Accel-KKR:
تاد فوگارتي، شریک ، CNC Kekst
[email protected]
+1 212 521 4854

SOURCE Accel-KKR

لینک های مربوطه

http://www.accel-kkr.com