Acura Repeats Front Row Sweep را در جاده آمریکایی تکرار می کند

Acura Team Penske
تیلور شماره 7 Acura ARX-05 خود را با سرعت 1: 49.061 در نزدیکی مدار Road America 4.0 مایل ، با هم تیمی و مدافع سریال کامرون که در رده دوم ، سه دهم ثانیه قرار دارد پشت سر گذاشت. این 20 تیلور استهفتم قطب شغلی در رقابت IMSA ، و دومین بازی او برای Acura Team Penske ، با اولین بار در سال گذشته در WeatherTech Raceway Laguna Seca ثبت شده است.

رفت و برگشت ردیف های مقدماتی عملکرد واجد شرایط Acura Team Penske را از سال گذشته تکرار کرد ، هنگامی که کامرون مدعی قطب رانندگی شماره 6 ARX-05 شد و هلیو کاسترونوز ردیف اول را در # 7 Acura تکمیل کرد. کامرون و خوان پابلو مونتویا در مرحله دوم مسابقات راهپیمایی سازنده ، راننده و تیم IMSA در مرحله دوم به پایان رسید.

تیلور مسابقه شماره 7 را برای مسابقه دو ساعته و 40 دقیقه‌ای روز یکشنبه آغاز خواهد کرد ، بار دیگر با کاسترونونز همکاری خواهد کرد ، در حالی که مونتویا همچنان وظایف رانندگی را در کنار شماره 6 با کامرون به اشتراک خواهد گذاشت.

تیم های Acura NSX GT3 Evo
مت مک موری راه را برای تیم Meyer Shank Racing در مرحله مقدماتی انتخابی رده بندی GT Daytona فوق العاده ، هدایت کرد و با # 86 Acura NSX GT3 در کلاس هفتم خود قرار خواهد گرفت و وظایف رانندگی را با قهرمان سریال دفاع در اختیار خواهد داشت. ماریو فارنباخ.

در مسابقه شماره 57 Heinricher با MSR Acura ، میشا گوئیبرگ واجد شرایط کمی بیش از یک دهم ثانیه آهسته تر در هشتم ، و با راننده مشترک خواهد شد آلوارو والدین. تا زمان Bechtolscheimer مشروط بر Acura GTD در مرحله مقدماتی قرار گرفت و Gradient Racing NSX GT3 Evo خود را از 10 شروع می کند.هفتم قبل از تحویل به راننده مارک میلر در مسابقه فردا.

پوشش زنده تلویزیونی شبکه تلویزیونی ایالات متحده از Road America از آغاز می شود 1 پ.م. EDT روز یکشنبه، 2 اوت ، در NBC. پوشش کامل مسابقه پرچم به پرچم نیز در برنامه ورزشی NBC و NBC Gold با تأیید اعتبار NBCSN Trackpass نیز در دسترس خواهد بود.

محتوای رسانه های اجتماعی Acura Motorsports و پیوندهای ویدیویی از Road America در فیس بوک (https://www.facebook.com/HondaRacingHPD) و توییتر (https://twitter.com/HondaRacing_HPD) تهیه شده توسط رسانه دیجیتال CoForce ، فیلم های YouTube را می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV.

نقل قول ها
ریکی تیلور (شماره 7 تیم Acura Penske ARX-05) واجد شرایط قطب ، قطب اول سال 2020 ، 20هفتم قطب IMSA حرفه ای: وی ادامه داد: “این یک هفته عالی برای Acura Team Penske بوده است و خوشحال می شویم که قدرت نمونه های اولیه ARX-05 ما را برای بدست آوردن جایگاه قطب ، و انجام آن به صورت 1-2 مد می گیریم. هر دو ماشین واقعاً سریع این هفته را نگه داشته ایم. با تغییر مکان های برتر در نمودارها. Road America مسیری است که این ماشین ها را به خوبی جا می دهد ، بنابراین ما امیدوار بودیم که از جعبه قوی بیرون بیاییم تا فصل خود را کمی در مسیر بازی برگردانیم تا این مرحله را انجام داده ایم ، اما ما باید این مسابقه را به روشی که تاکنون در این آخر هفته انجام داده ایم ، ادامه دهیم. “

مت مک موری (# 86 Meyer Shank Racing Acura NSX GT3 Evo) رتبه هفتم GTD واجد شرایط است: “مرحله انتخابی امروز خیلی خوب پیش رفت ، اما ما سرعت بیشتری برای پیشروی از آن داشتیم که به پایان رسید ، متأسفانه من به دنبال ترافیک خود بر روی آنچه که دامان سریع من بود قرار گرفتم. ما تلاش می کنیم تا برای فردا استراتژی کنیم. احتمال قوی باران وجود دارد. [tomorrow] و ماریو [Farnbacher, co-driver] و من هر دو برای آن هیجان زده ام! “

SOURCE Acors Motorsports