Allegiant هفت مسیر جدید را با قیمت 29 دلار * در هر راه اعلام کرد

لاس وگاس، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – متعهد (NASDAQ: ALGT) امروز هفت مسیر جدید بدون توقف از جمله سه مسیر جدید به مقصد را اعلام کرد فلوریدا و دو تا پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا. برای تجلیل از این گسترش ، این شرکت در مسیرهای جدید کرایه کمترین نرخ کرایه را ارائه می دهد 29 دلار * هر راهی.

همچنین ، پس از وقفه کوتاه ، Allegiant مسیر فصلی خود را به هم متصل می کند نشویل ، تنسی و بوزمن ، مونتانا که در آن مسافران با بهره گیری از فضای عالی از جمله ، پارک ملی یلوستون. شرکت هواپیمایی در این مسیر کرایه های کمتری را ارائه می دهد 59 دلار * هر راهی.

مسیرهای جدید فصلی به فرودگاه Punta Gorda (PGD) در فلوریدا جنوب غربی عبارتند از:

  1. هیوستون، تگزاس از طریق فرودگاه ویلیام پی هبی (HOU) – آغاز 20 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 29 دلار * هر راهی.
  2. شیکاگو، ایالت ایلینویز از طریق فرودگاه بین المللی شیکاگو میدوی (MDW) – آغاز 20 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 29 دلار * هر راهی.

مسیر فصلی جدید به ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی (SRQ) در فلوریدا شامل می شود:

  1. بوستون، ماساچوست از طریق فرودگاه بین المللی بوستون لوگان (BOS) – آغاز 19 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 39 دلار * هر راهی.

مسیر جدید به فرودگاه بین المللی دروازه ققنوس-مسا (AZA) در آریزونا شامل می شود:

  1. سانتا ماریا ، کالیفرنیا از طریق فرودگاه سانتا ماریا (SMX) – آغاز 19 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 29 دلار * هر راهی.

مسیرهای جدید فصلی به پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی (PSP) در جنوب کالیفرنیا عبارتند از:

  1. بوز ، آیداهو از طریق فرودگاه Boise (BOI) – آغاز 19 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 49 دلار * هر راهی.
  2. یوجین ، اورگان از طریق فرودگاه یوجین (EUG) – آغاز 20 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 49 دلار * هر راهی.

مسیر فصلی جدید به دنور فرودگاه بین المللی (DEN) در کلرادو شامل می شود:

  1. پروو ، یوتا از طریق فرودگاه شهری Provo (PVU) – آغاز 19 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 29 دلار * هر راهی.

فرمت در مسیر فصلی به بوزمن زرد سنگ فرودگاه بین المللی (BZN) در مونتانا شامل می شود:

  1. نشویل ، تنسی از طريق نشویل فرودگاه بین المللی (BNA) – آغاز 21 نوامبر 2020 با کرایه های کمترین قیمت 59 دلار * هر راهی.

مسیرهای جدید بدون توقف هفته ای دو بار فعالیت خواهند کرد. روزهای پرواز ، زمان و کمترین کرایه را می توان فقط در Allegiant.com یافت.

* درباره کرایه های مقدماتی یک طرفه:
صندلی ها و خرما محدود است و کرایه ها در همه پروازها در دسترس نیست. پروازها را باید خریداری کنید 29 آگوست 2020 برای مسافرت با 8 فوریه 2021. قیمت نمایش داده شده شامل مالیات ، هزینه حمل و هزینه دولت است. قوانین کرایه ، مسیرها و برنامه ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند. هزینه های اضافی برای چمدان و محدودیت های اضافی ممکن است اعمال شود. برای اطلاعات بیشتر ، خدمات اختیاری و هزینه چمدان ، لطفاً به Allegiant.com مراجعه کنید.

شرکت مسافرتی Allegiant
لاس وگاسمبتنی بر Allegiant (NASDAQ: ALGT) یک شرکت مسافرتی یکپارچه با یک شرکت هواپیمایی در قلب خود است ، با تمرکز بر ارتباط مشتریان با تجربیات اوقات فراغت برتر – از تعطیلات تا سرگرمی خانوادگی. از سال 1999 ، Allegiant Air مسافران در شهرهای کوچک و متوسط ​​را به مقصد تعطیلات کلاس جهانی با پروازهای بدون توقف و کرایه های متوسط ​​متوسط ​​مرتبط کرده است. امروزه ناوگان Allbgiant All-Airbus به جوامع سراسر کشور خدمت می کند ، با قیمت پایه بلیط هواپیما کمتر از نیمی از هزینه بلیط رفت و برگشت داخلی داخلی. برای اطلاعات بیشتر با ما در Allegiant.com دیدار کنید. اطلاعات رسانه ها ، از جمله عکس ها ، در http://gofly.us/iiFa303wrtF در دسترس است

تماس با رسانه
تلفن: 702-800-2020
پست الکترونیک: [email protected]

شرکت مسافرتی Allegiant سفر

لینک های مربوطه

http://www.allegiantair.com