AMERCO سود سهام نقدی ویژه ای را اعلام می کند

رنو ، نووی، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – AMERCO (Nasdaq: UHAL) ، پدر و مادر U-Haul International، Inc. ، شرکت بیمه عمر آکسفورد ، شرکت بیمه Repwest و شرکت املاک و مستغلات Amerco ، در 20 آگوست 2020، سهام سهام نقدی ویژه خود را در سهام مشترک خود اعلام کرد 0.50 دلار در هر سهم سود سهام پرداخت می شود 21 سپتامبر 2020 به دارندگان ضبط در 7 سپتامبر 2020.

درباره AMERCO

AMERCO شرکت مادر U-Haul International، Inc ، شرکت بیمه عمر آکسفورد ، شرکت بیمه Repwest و شرکت املاک و مستغلات Amerco است. U-Haul در مشاغل اشتراك استفاده قرار دارد و براساس فلسفه بنيادي بنا شده است كه تقسيم استفاده و تخصص مالكيت براي مشتريان U-Haul و محيط زيست خوب است.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul انتخابی برای حرکت خودتان بوده است. حمایت مشتریان U-Haul به این شرکت امکان داده است که بزرگترین ناوگان اجاره ای را در صنعت در حال حرکت خود انجام دهد که شامل ناوگان کامیون ، تریلر و دستگاه های بکسل است. U-Haul همچنین در کل امکان ذخیره سازی را دارد آمریکای شمالی. U-Haul انتخاب شماره یک مصرف کننده به عنوان بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است. این شرکت سوخت جایگزین برای وسایل نقلیه و کباب های حیاط خلوت را به عنوان یکی از بزرگترین خرده فروشان پروپان در کشور تهیه می کند.

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.amerco.com