America Cardroom در حال عمومی شدن است

سان خوزه ، کاستاریکا، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – نه ، آن نوع از مردم نیست. اما بازیکنان پوکر در سایت آنلاین رو به روی ایالات متحده به صورت جدی دیده می شوند. Americas Cardroom عمومی راه اندازی کرده است تابلو ترلو، به بازیکنان این فرصت را می دهد تا نگاهی مجازی به چرخه توسعه شرکت داشته و از آنچه اتفاق می افتد مطلع شوند.

“ما یک سایت پوکر هستیم که توسط بازیکنان برای بازیکنان ساخته شده است. بنابراین ، به طور طبیعی ، دعوت بازیکنان به دنیای ما کاملاً منطقی است” مایکل هریسسخنگوی آمریكا Cardroom. “ما عمومی تابلو ترلو اجازه دهید کسی ببیند که ما در چه کاری قرار داریم ، کجا بوده ایم و کجا می رویم. ما آن را در خانه و با گرافیک کامل طراحی کرده ایم تا از نظر بصری جالب باشد. آن را بررسی کنید. “

Trello ابزاری همکاری است که توسط سازمانهای همه نوارها برای سازماندهی پروژه ها در تابلوهای بصری جذاب و کاربر پسند مورد استفاده قرار می گیرد. با یک نگاه واحد ، هر کسی می تواند وضعیت یک پروژه را مشاهده کند. Americas Cardroom از Trello داخلی برای ردیابی پروژه ها به همراه سایر ابزارها استفاده می کند.

تابلوی عمومی Trello در Cardroom America از طریق هر مرورگر وب قابل دسترسی است و نیازی به داشتن حساب Trello توسط بینندگان نیست. با راه اندازی تخته ، بازیکنان پوکر می توانند:

  • تبلیغات فعلی را بررسی کنید
  • نقشه راه شرکت را مشاهده کنید و برنامه های آینده را ببینید
  • ببینید آینده در خط لوله قرار دارد
  • از زمان خرابی برنامه ریزی شده مطلع شوید
  • برای بروزرسانی بعدی موارد موجود را مشاهده کنید
  • آنچه در به روزرسانی های قبلی اضافه شده است را مرور کنید
  • ایده هایی برای پیشرفت به اشتراک بگذارید

در حالی که باز است تخته ترلو یک ایده ابتکاری است ، شفافیت دقیقاً برای آنها خارجی نیست. فیل ناجی، مدیر عامل Winning Poker Network ، به این دلیل مشهور است که تنها مدیر عامل یک شبکه پوکر است و اغلب از طریق جریان Twitch با بازیکنان تعامل دارد. برای اطلاعات بیشتر ، نقشه راه Winning Poker Network را بررسی کنید اینجا.

درباره America Cardroom
Americas Cardroom در سال 2011 به Winning Poker Network پیوست. شبکه برنده پوکر از سال 2001 با کارت های معامله ای روبرو بوده و همچنان یکی از نام های معتبر در صنعت است. رتبه اول برای پردازش پرداخت و قابلیت اطمینان از اعتبار مکرر در طی چند سال گذشته ، Americas Cardroom خدمات مشتری برجسته و یک محیط دوستانه برای همه بازیکنان پوکر در سراسر جهان ارائه می دهد.

تماس با رسانه:
لوئیس ام.
1-877-314-4195
[email protected]

SOURCE America Cardroom