automotiveMastermind پلت فرم فروش EyeQQ بازار را با یکپارچه سازی گزارش بازار قبل و متعلق به مانهایم تقویت می کند

نیویورک، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – اتومبیل مغازه ساز®بخشی از IHS Markit (NYSE: INFO) و ارائه دهنده پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل پیش بینی و راه حل های اتوماسیون بازاریابی برای نمایندگی ها و تولید کنندگان ، امروز از ادغام عملکرد خودروهای پیش متعلق به بازار با ارزش بازار عمده فروشی مانیهایم (MMR) خبر داد. بستر فروش EyeQ

قابلیت های پیش فروش Market EyeQ به فروشندگان امکان می دهد فرصت های فروش اضافی را با تطبیق مشتریان وسایل نقلیه پیش متعلق با پیشنهادهای مربوطه از طریق کمپین های بازاریابی پیش بینی کننده مبتنی بر رفتار این پلتفرم باز کنند. با بروزرسانی ، شرکای نمایندگی می توانند موجودی وسایل نقلیه جدید و از قبل متعلق به آنها را به خریداران احتمالی خودرو معرفی کنند ، که Market EyeQ برای نمایندگی ها از همان پلتفرم مشخص می کند و دقت در بازاریابی خود را بهبود می بخشد تا به آنها در فروش بهتر وسایل نقلیه کمک کند.

با نمایندگی های فروش در سراسر ایالات متحده آمریکا چالش های موجودی وسایل نقلیه جدید و مورد استفاده به دلیل اختلال در تولید و فروش ناشی از COVID-19 ، داشتن ارزش دقیق وسیله نقلیه روند تجارت را آسان می کند. از جمله MMR به عنوان یک گزینه ارزیابی می تواند به فروشندگان اطمینان بیشتری در دانستن ارزش وسایل نقلیه احتمالی تجارت بدهد ، زیرا مقادیر MMR از یک تجزیه و تحلیل آماری غیر ویراستاری شده از معاملات درون باند و دیجیتال عمده فروشی حاصل می شود.

این پیشرفت های پلت فرم EyeQQ همزمان با فروش وسایل نقلیه پیش متعلق به از پیش بینی های پیش از ویروس پیش می رود و بسیاری از فروشندگان با کمبود موجودی جدید وسایل نقلیه مقابله می کنند. در کنار هم ، محصول به روزرسانی ها را قادر می سازد تا هر دو در حال تغییر تقاضای مصرف کننده باشند و موجودی آنها را به حداکثر برساند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Mastermind گفت: “همه کارهایی که در Mastermind انجام می دهیم بر اساس پایه و اساس قوی از داده های دقیق و گسترده ساخته شده است.” مارکو شنبل. “موارد اضافی از قابلیت های پیش از مالکیت و استفاده از MMR در بستر بازار EyeQQ ما نه تنها به موقع و با شرایط فعلی بازار مرتبط است ، بلکه مهمتر از آن ، آنها به شرکای نمایندگی ما این قدرت را می دهند تا به طور موثر مصرف کنندگان را با مناسب ترین وسیله نقلیه پیش متعلق به بازار سازگار کنند. مبتنی بر ارزیابی دقیق وسایل نقلیه. Mastermind متعهد است با ساختن بر پایه قوی ما از بالاترین کیفیت داده ، نوآوری محصول ما را سریعاً ردیابی کند تا به نمایندگی ها کمک کند تا روابط پایدار با مشتریان ایجاد کنند و در نهایت به فروش بیشتر اتومبیل بپردازند. “

“ارائه مطمئن ترین مقادیر عمده فروشی وسایل نقلیه صنعت به بازار از اولویت های اصلی است مانهایمگفت: ” زاک هالولمعاون رئیس جمهور ، بازار دیجیتال مانهایم. “MMR ابزاری برای ارزیابی استاندارد طلا است که توسط ده ها هزار نفر از فروشندگان و فروشندگان برای ارزیابی میلیون ها تجارت در هر ماه مورد استفاده قرار می گیرد. ارزیابی دقیق به ویژه در مواقع عدم اطمینان بازار بسیار مهم است مانند اکنون. MMR به عمد طراحی شده است تا بسیار پایدار باشد و از آن جلوگیری کند. بیش از حد در مورد فراز و نشیب های کوتاه مدت بازار واکنش نشان می دهد و بدون اطمینان از شرایط بازار می توان با اطمینان از آنها استفاده کرد. “

درباره خودروMastermind
AutomobileMastermind که در سال 2012 تأسیس شد ، بخشی از IHS Markit (NYSE: INFO) ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل پیش بینی و راه حل های اتوماسیون بازاریابی برای صنعت خودرو است. Market EyeQ توسط Mastermind بستر فروش واحد برای شناسایی ، برقراری ارتباط و بستن هر خریدار در یک بازار محلی است. مغز متفکر در دفتر مرکزی قرار دارد شهر نیویورک و سانفرانسیسکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت automotivemastermind.com مراجعه کنید. بر اساس لندن، IHS Markit یک رهبر جهانی در اطلاعات انتقادی ، تجزیه و تحلیل و راه حل های مهم است.

در باره مانهایم
مانهایم، ارائه دهنده پیشرو این کشور در مورد راه حل های عمده فروشی وسایل نقلیه پایان به پایان ، 75 سال را به عنوان یک مبتکر صنعت جشن می گیرد ، موفقیت مشتریان ، شرکت ، کارمندان و صنعت را به موفقیت می رساند. رویای پنج مرد که در سال 1945 تعداد انگشت شماری از اتومبیل را از یک مکان تک خط در حراج گذاشتند مانهایم پنسیلوانیا شرکتی را راه اندازی کرد که امروز سالانه 7 میلیون وسیله نقلیه استفاده شده را ارائه می دهد و معاملات تقریباً نمایندگی را تسهیل می کند 67 میلیارد دلار با ارزش و اراده اعضای تیم ما از طریق شبکه فروش فیزیکی ، موبایل و دیجیتال مانهایم ارائه خدمات برای تصمیم گیری ، خرید و فروش ، برنامه ریزی کف ، تدارکات ، اطمینان و بازپرداخت. عامل بزرگترین بازار عمده فروشی وسایل نقلیه ، مانهایم مشتریان روشهای کارآمدتری را برای برقراری ارتباط و تعامل با تجارت چگونه و چگونه می خواهند ایجاد می کند. دفتر مرکزی در آتلانتا، مانهایم یک نام تجاری Cox Automotive است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید http://press.manheim.com/.

منبع انرژی مغز متفکر