AutoScheduler.AI با شتابدهنده WMS رویکرد جدید خود را راه اندازی می کند

آستین ، تگزاس، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – AutoScheduler.AI، یک شتاب دهنده WMS نوظهور ، در حال ظهور ، راه حلی را برای امکانات ارکسترات اعلام کرده و انبار را دوباره سکسی می کند. AutoScheduler یک شتاب دهنده WMS است که یکپارچه با سیستم های مدیریت انبار به فعالیت های ارکستر در یک انبار یا محوطه دانشگاه ادغام می شود. با بهبود OTIF ، مدیریت موجودی و ایجاد برنامه های پویا که با تغییر شرایط تغییر می یابد ، ارزش افزوده می شود.

مطابق با گارتنررا مه 2020 Magic Quadrant برای سیستم های مدیریت انبار * ، “اگرچه بازار WMS بالغ است ، ما نیاز به ادامه نوآوری را در زمینه هایی از قبیل تجربه کاربر ، سازگاری ، پشتیبانی از تصمیم گیری ، مصالح دستکاری ادغام اتوماسیون و برنامه ریزی کار و بهینه سازی پیش بینی می کنیم”.

راه اندازی جدید AutoScheduler دارای مجموعه ای پیشرفته از الگوریتم ها و قابلیت استقرار ابری ساده است. وی گفت: “ما نیاز عمده ای از بازار را در معرض بحران COVID-19 نشان می دهیم که در آن محدودیت های کار بسیار برجسته تر شده اند و به حداقل رساندن لمس موجودی بسیار مهم است.” کیت مور، مدیر ارشد محصولات. “به عنوان مثال ، AutoScheduler فعالانه فرصت های لمسی کمتری مانند اتصال متقاطع ایجاد می کند ، که مواد را از طریق یک درب وارد می کند و آنها را از طریق درب مجاور حمل می کند ، تا به این ترتیب کارایی ساده ای داشته باشد.”

ادامه می دهد مور ، “پس از اینکه چراغ سبز توسط پرچمدار ما ، Procter & Gamble (P&G) ، که بیش از یک دهه است که از این محصول استفاده می کند ، دریافت کردیم ، خوشحال می شویم تا این راه حل را به صنعت زنجیره تأمین بیاوریم.”

شتاب دهنده های WMS مانند AutoScheduler یکپارچه با سیستم هایی مانند آبی روشن WMS ، ارائه برنامه ریزی حوضه پویا ، حمل و نقل خودکار انتقال ، انتخاب مورد برنامه ریزی ، مدیریت کار و موارد دیگر.

* گارتنر ، “چهارگوش جادویی برای سیستم های مدیریت انبار” ، سیمون تنظیم، دویت کلاپویچ، 6 مه 2020.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AutoScheduler.AI بازدید www.autoscheduler.ai.

درباره AutoScheduler
پردیس شما یک ارکستر است ، AutoScheduler هادی است. AutoScheduler قابلیت های WMS موجود را با ارکسترینگ هوشمند انبار شتاب می بخشد. با یکپارچه سازی یکپارچه با سیستم های WMS و ERP موجود ، پلت فرم قدرتمند و در عین حال بصری AutoScheduler با ارائه یک برنامه زمانبندی حوض پویا ، کاهش کمبودها ، خودکار سازی محموله های انتقال ، تسهیل حوضه متقابل ، از بین بردن تخصیص نیروی کار اضافی و موارد دیگر ، به ساده تر کردن عملیات در سراسر تسهیلات شما کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید www.autoscheduler.ai. AutoScheduler یک سازمان وابسته بهینه سازی انبار حمل و نقل (T | WO) است. پیش از این تحت نظارت چتر شرکتی T | WO مستقر شده بود ، AutoScheduler اکنون ظاهری جدید و جدید دارد و یک برند مستقل را راه اندازی کرده است. AutoScheduler.AI.

مخاطب:
زنجبیل استگمیر
[email protected]
616 366 8901 ایالات متحده

SOURCE AutoScheduler.AI