Avianca Holdings S.A بیانیه ای در مورد تأمین مالی بدهکار در مالکیت و تعهدات مالی دولت کلمبیا صادر کرد

BOGOTA ، کلمبیا، 30 آگوست 2020 / PRNewswire / – پس از اعلامیه ، امروز شرکت Avianca Holdings SA (OTCMKTS: AVHOQ، BVC: PFAVH) (“شرکت” یا “Avianca”) بیانیه ای در مورد تأمین مالی بدهکار در اختیار شرکت (“DIP”) صادر کرد. توسط جمهوری کلمبیا Ministerio de Hacienda y Credito Público (وزارت دارایی) که کمیته مدیریت Fondo de Mitigación de Emergencias کشور (“FOME” ، صندوق تخفیف اضطراری) مشارکت دولت در تأمین مالی DIP Avianca را از طریق تعهد تا 370 میلیون آمریکا در ساختار وام پیشنهادی ، در کنار سرمایه گذاران بازار خصوصی. آویانکا به شرح زیر نظر داد:

ما خوشحالیم که دولت جمهوری کلمبیا در تأمین اعتبار DIP شرکت شرکت خواهیم کرد و از اعتماد به نفس و حمایت از این تعهد ، تشکر می کنیم.

همانطور که قبلا اعلام کردیم 13 آگوست 2020، پیش بینی می شود بودجه DIP شرکت Avianca از دو ترانشه تشکیل شود که تقریباً شامل می شوند 1.2 میلیارد دلار آمریکا وجوه جدید به عنوان بخشی از 2.0 میلیارد دلار آمریکا تسهیلات مالی کل (شامل جمع آوری بدهی موجود و ملاحظات خرید) که به شرکت امکان می دهد عملیات خود را در مدت زمان تنظیم مجدد سازماندهی فصل 11 تأمین کند. علاوه بر این که دولت کلمبیا متعهد به شرکت در وام DIP شده است – با ارائه تقریبا 30٪ از بودجه جدید یا 20٪ از کل بودجه DIP – ما همچنین از استقبال مثبت که ساختار وام DIP از سوم دریافت کرده است بسیار خوشحالیم. – سرمایه گذاران نهادی موسساتی که به همراه وام دهندگان موجود انتظار می روند اکثریت قابل توجهی از بودجه DIP را تأمین کنند.

براساس نشانه های قابل توجهی از علاقه دریافت شده تا به امروز ، ما در توانایی خود در تکمیل فرآیند سندیکا و نهایی کردن اسناد در هفته آینده اطمینان داریم. پس از مدت کوتاهی منتظر طرح پرونده تأیید بودجه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده هستیم ، که در آن بسته کامل بودجه DIP ارائه می شود ، با تصویب در ماه سپتامبر. وام DIP ، که با داراییهای اصلی شرکت Avianca (از جمله سهام شرکت در سهامداران LifeMiles و شرکتهای حمل بار ، و همچنین توسط مارکهای کلیدی و حسابهای نقدی آن) تضمین خواهد شد) شامل شرایط خاصی است که قبل از ترسیم آن وامها برآورده می شوند.

اطلاعات بیشتر درباره بودجه DIP در وب سایت Avianca (www.aviancaholdings.com) موجود است.

درباره Avianca Holdings S.A (OTCMKTS: AVHOQ) (BVC: PFAVH)

Avianca علامت تجاری برای گروه هواپیمایی مسافری و خطوط هوایی باری تحت شرکت هلدینگ Avianca Holdings S.A است. Avianca 100 سال است که به طور مداوم پرواز می کند. از همان زمان دسامبر 2019این شرکت از ناوگان 158 فروند هواپیما بهره می برد و 76 مقصد را در 27 کشور در قاره آمریکا و اروپا. شرکت با بیش از 21000 کارمند درآمد کسب کرد 4.6 میلیون دلار آمریکا در سال 2019 و حمل 30.5 میلیون مسافر.

بیانیه های آینده نگر

آویانکا بیانیه هایی را در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد. به عنوان یک موضوع کلی ، بیانیه های آینده نگر عبارتند از آنچه که روی رویدادها یا روندهای پیش بینی شده یا پیش بینی شده ، انتظارات و باورهای آینده متمرکز می شود ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت با توجه به اقدامات فصل 11 ، صنعت هواپیمایی و تأثیرات COVID- 19 چنین عباراتی با کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” ، “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر بحث مشخص می شود عملکرد عملیاتی یا مالی آینده هرگونه اظهارنظر آینده نگر براساس انتظارات ، برآورد ها و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده خواهد بود و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ چنین اظهارات قابل اجرا است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه بی اعتماد نباشند.

اظهارات رو به جلو در این بیانیه مطبوعاتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله در رابطه با روند فصل 11 ، مذاکرات و جلسات دادرسی مربوط به دادسرای ورشکستگی و همچنین بحران COVID-19. نتایج واقعی ممکن است به دلایل متعددی ، از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت ، با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه مطابقت داشته باشد. این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه خبری ، از جمله هر گونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

مخاطب

تماس با سرمایه گذار

آویانکا:
لوکا فایفر، رئیس روابط سرمایه گذار
[email protected]
(571) (5877700)

تماس رسانه ای ایالات متحده و اروپا

آویانکا:
ویوینانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر:
لی پریش
[email protected]
+1 212 355 4449

مخاطبین رسانه ای آمریکای مرکزی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

LLYC:
الخاندرا الجوره، مدیر
[email protected]

کلمبیا و تماس با رسانه های آمریکای جنوبی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

SOURCE Avianca Holdings S.A.

لینک های مربوطه

http://www.aviancaholdings.com