BGL Industrials Insider – توزیع صنعتی به نظر می رسد در میان COVID-19 ، M&A برای سرعت بخشیدن به فرصت

این گزارش وضعیت بازار توزیع صنعتی و مضامین طنین انداز در جهان COVID-19 را مورد بررسی قرار داده است ، که توسط بینش های اجرایی جمع آوری شده از طریق تحقیقات اولیه پشتیبانی می شود. یافته های کلیدی عبارتند از:

  • بازارهای توزیع منتخب ، مقاومت نشان می دهند و برخی دیگر شاهد افزایش تقاضا از طریق بحران هستند. آنهایی که صرفاً به بازارهای منتهی به شدت تحت تأثیر گره خورده اند افسرده هستند. شرکت های توزیع چابک با اوراق بهادار گسترده ، بازارهای متنوع متنوع و ترازنامه های قوی عملکرد تجاری را از طریق جابجایی بازار پایدار کرده اند.
  • محصول ، بازار نهایی و متنوع سازی بازار جغرافیایی همچنان ضروری است ، همانطور که فناوری در تقویت مدل های توزیع ، همه پیش بینی می شود که محرک M&A باشد زیرا شرکت کنندگان به دنبال ایجاد بازار نهایی و تنوع و قابلیت های مشتری هستند. معاملات توزیع صنعتی مارکی و فعالیت بازار میانه تقاضای سرمایه گذار قوی را نشان می دهد.

پیش بینی می کنیم که میزان فعالیت M&A در طول تعادل سال 2020 و تا سال 2021 با تمرکز بر معاملات الحاقی پیش بینی شود. اشتها برای جابجایی معاملات در سهام خصوصی و مجامع وام همچنان در حال رشد است و بازار متوسط ​​نیز فعال است ، زیرا الزامات تأمین مالی و انتخاب بیشتر دارایی ، معاملات کوچکتر در محیط فعلی را حمایت می کند.

درباره Brown Gibbons Lang & Company
Brown Gibbons Lang & Company (BGL) یک بانک سرمایه گذاری مستقل و مشاور اقتصادی است که در بازار میانه جهانی متمرکز است. این شرکت به شرکت های خصوصی و دولتی و گروه های سهام خصوصی در مورد ادغام و مالکیت ، واگذاری ، بازار سرمایه ، بازسازی مالی ، ارزیابی و عقاید و سایر موضوعات استراتژیک توصیه می کند. BGL دارای دفاتر بانکی سرمایه گذاری در شیکاگو، کلیولندو فیلادلفیاو دفاتر املاک و مستغلات در آتلانتا، شیکاگو، کلیولند، دنور، سن آنتونیوو سن دیگو. این شرکت همچنین یکی از بنیانگذاران Global M&A Partners است که BGL را قادر به ارائه خدمات به مشتریان در بیش از 30 کشور در سراسر جهان می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.bglco.com مراجعه کنید.

SOURCE Brown Gibbons Lang & Company

لینک های مربوطه

http://www.bglco.com/