BOGO و ‘Row Row:’ آلاسکا فروش BOGO را برای مسافرت در سراسر کشور آغاز می کند

وی گفت: “از آنجا که میهمانان ما هنگام تصمیم گیری در مورد پرواز مناسب تصمیم گیری می کنند ، ما به دنبال راه های جدید و خلاقانه ای هستیم تا نشان دهیم که مراقبت های ما همیشه در آنجاست.” سانگیتا ورونرمعاون ارشد بازاریابی و تجربه مهمان ، معاون رئیس جمهور ارشد هواپیمایی آلاسکا. وی ادامه داد: “با این فروش BOGO و صندلی های میانه مسدود شده تا ماه اکتبر ، میهمانان می توانند یک ردیف کامل را برای خود بدست آورند که امیدواریم آرامش بیشتری به وجود آورد. هیچ چیز بهتر از کمک به افراد برای ارتباط مجدد با خانواده و دوستان ، به بیرون از منزل و یا آرامش و شارژ با خیال راحت نیست. ، برای یک معامله عالی ”

آلاسکا لایه های ایمنی بیشتری را برای ایمن نگه داشتن میهمانان و کارمندان در هنگام آماده بودن پرواز اضافه می کند ، از زمان ورود به فرودگاه تا مقصد و فراتر از آن. به عنوان بخشی از نزدیک به 100 اقدامات ایمنی سطح بعدی ، آلاسکا است:

  • گسترش فاصله فیزیکی روی صفحه برای مسافرت پاییز با صندلی های میانه مسدود شده در همه پروازهای خط اصلی و کاهش ظرفیت در پروازهای منطقه ای 31 اکتبر.
  • تقویت سیاست های ماسک صورت ، از جمله:
    • الزامی به کلیه میهمانان بالای دو سال برای پوشیدن ماسک یا پوشش صورت ، بدون استثناء. اگر مسافر نقاب نپوشاند ، اجازه پرواز نمی یابد. این خط مشی در همه جا اعمال می شود آلاسکا تجارت را انجام می دهد – در پیشخوان بلیط ، مناطق دروازه و چراغ قوه.
    • در اواخر ژوئن ، آلاسکا به مهمانان پرواز خود این فرصت را داد تا هر مهمان را – به صورت كارت زرد كه به آنها داده می شود – اخطار نهایی دهند – كه مرتباً از شرط پوشیدن ماسك یا روكش صورت چشم پوشی می كنند. اگر میهمان هنوز هم پس از آن هشدار عمل نمی کند ، سفر خود را با آلاسکا بلافاصله به جای گذراندن روند بررسی ، بلافاصله به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • ادامه روند تمیز کردن کابین که از دستورالعمل های CDC ، از جمله تمیز کردن پروازها ، استفاده از سمپاش های ضد عفونی کننده الکترواستاتیک برای تمیز کردن سطح بعدی تجاوز می کند.
  • گسترش سیاستهای مسافرتی انعطاف پذیربا وجود Peace of Mind که امکان تغییر یا لغو هزینه بلیط های رزرو شده توسط این اجازه را نمی دهد 8 سپتامبراگر برنامه های مسافرتی تغییر کند

بیشتر بخوانید: مراقبت از سطح بعدی را در باز کردن خطوط هوایی آلاسکا قرار دهید

برای فروش BOGO ، بلیط باید توسط خریداری شود 11:59 PM (PT) بر 9 آگوست 2020، برای مسافرت بین 7 آگوست و 31 اکتبر 2020. برای به دست آوردن ردیف ، صندلی ها را هنگام خرید انتخاب کنید. روز هفته و محدودیت های دیگر اعمال می شود. شرایط و شرایط کامل را در alaskaair.com/GETTHEROW مشاهده کنید.

درباره شرکت هواپیمایی آلاسکا
شرکت هواپیمایی آلاسکا و شرکای منطقه ای آن بیش از 115 مقصد در سراسر ایالات متحده و آمریکای شمالی را ارائه می دهند و خدمات اصلی لازم را برای مهمانان ما همراه با انتقال محموله های مهم باربری ، از جمله غذا ، دارو ، نامه پستی و تجارت الکترونیکی ارائه می دهند. دارای مراکز تفریحی در سیاتل؛ سانفرانسیسکو؛ لس آنجلس؛ پورتلند ، اورگان؛ و لنگرگاه ، آلاسکا، این شرکت هواپیمایی به دلیل کرایه های پایین ، خدمات به مشتریان برنده جوایز و تلاش های پایداری شناخته شده است. با آلاسکا و همکاران جهانی آن ، میهمانان می توانند مایل در پروازها را به بیش از 800 مقصد در سراسر دنیا مایلند و پس انداز کنند. درباره آلاسکا اطلاعات بیشتری کسب کنید در newsroom.alaskaair.com و blog.alaskaair.com. شرکت هواپیمایی آلاسکا و Horizon Air از زیرمجموعه های شرکت Alaska Air Group (NYSE: ALK) هستند.

SOURCE هواپیمایی آلاسکا

لینک های مربوطه

http://www.alaskaair.com