BorgWarner ارائه دهنده برنده Takima Sato در سال 2020 ایندیاناپولیس 500 با تروفی Borg-Warner®

INDIANAPOLIS، 23 آگوست 2020 / PRNewswire / – برای اولین بار در تاریخ ایندیاناپولیس 500 ، که مربوط به سال 1911 است ، مسابقه در ماه مه برگزار نشد اما تأخیر ارزش انتظار برای آن را داشت Takuma Sato که پرچم شطرنج را گرفت ، برنده 104 شدهفتم دویدن مسابقه با وقوع همه گیر COVID-19 به تاخیر انداختن این رویداد تا اوت ، Sato با رانندگی برای Rahal Letterman Lanigan Racing ، 27 از 200 دور را به خود اختصاص داد و به طور متوسط ​​157.824 مایل در ساعت در صدر قرار گرفت. اسکات دیکسون از نیوزلند. ساتو ، از توکیو ژاپن، جشن گرفته به عنوان میشل کالینزمدیر بازاریابی و روابط عمومی شرکت BorgWarner ، نماد Borg-Warner Trophy را به وی اهدا کرد® در دایره پیروزی. هم تیمی ساتو ، گراهام رهال مسابقه را در رده سوم به پایان رساند.

Trophy Borg-Warner یکی از شناخته شده ترین و مفصل ترین نمادها در تاریخ ورزش های حرفه ای است. جایزه نقره استرلینگ که در سال 1936 ایجاد شد ، اکنون 5 فوت ، 4-3 / 4 اینچ و وزن 110 پوند دارد. شباهت ساتو 107 خواهد بودهفتم چهره ای برای آراسته کردن جایزه به افتخار دوم خود ایندیاناپولیس 500 برد

کالینز گفت: “همیشه یک امتیاز برای BorgWarner این است که در جشن پیروزی دایره شرکت کند و با توجه به چالش هایی که همه ما در سال 2020 با آن روبرو بوده ایم ، توانایی پیشبرد این سنت معنای حتی بیشتری را نیز به ارمغان می آورد.” وی گفت: “با تحسین فراوان این جایزه Borg-Warner را به من ارائه می دهم Takuma Sato، به خاطر سخت کوشی ، فداکاری و تعالی خود چه در مسیر و چه از مسیر خارج. “

هواداران سراسر جهان از خانه خود به ساتو تشویق كردند – پس از این تصمیم گرفته شد كه تماشاگران اجازه ندهند در مسابقه شركت كنند – زیرا او دوم خود را به اسارت گرفت. ایندیاناپولیس 500 برنده در Speedway موتوری تاریخی ایندیاناپولیس (IMS). برای Rahal Letterman Lanigan Racing ، دومین مسابقه آنها بود ایندیاناپولیس 500 برد شروع مسابقه در مقام سوم ، Takuma Sato در طی 15 دور گذشته ، هرگز راه خود را برای پیروزی هموار نکرد.

رابطه BorgWarner با ایندیاناپولیس 500 فراتر از غنائم آرزو شده Borg-Warner. این شرکت مدتهاست که برای مسابقات بسیار مورد انتظار ، تأمین کننده توربوشارژرها بوده و هر یک از سری NTT IndyCar را تقویت می کند ماشین ها با مهندسی آن برای مسابقه (EFR)توربوشارژرها از سال 2012. با سرعتی که در طول مسابقه به بیش از 200 مایل در ساعت می رسد ، توربوشارژرهای EFR به دلیل عملکرد بالا در شرایط بسیار خواستار شناخته می شوند. چرخهای توربینی گاما-TiAl با وزن کم (تیتانیوم آلومینید) و مجموعه های شافت ، یک واکنش سریع تقویت می کنند در حالی که کارتریج های بلبرینگ سرامیکی ردیف دو ردیف ثبت شده ، ظرفیت بار فشار بیشتری ، دوام و راندمان توربین را در نسبت انبساط کم دارند.

بورگ وارنر علاوه بر نیرو دادن به اتومبیل ها با توربوشارژرهای خود و مراقبت مداوم این شرکت از Borg-Warner Trophy ، سالانه نیز اضافه می کند 20،000 دلار به جایزه تمام پولهائی که در سال 1995 ایجاد کرده است. پول جایزه برای رفتن به برنده پشتیبان بعدی ایندیاناپولیس 500. امسال با برنده جدیدی در پیروزی حلقه ، جکپات به رشد خود ادامه می دهد 380،000 دلار در سال 2021 با استفاده از Sato آماده خواهد شد و بر هیجان مسابقات مسابقه سال آینده افزود.

درباره The Borg-Warner Trophy

Borg-Warner Trophy دارای نقره ای خارق العاده از همه است ایندیاناپولیس 500 برنده قدمتش به ری هارون در سال 1911. ساخته شده از نقره استرلینگ ، وزن 110 پوند و ایستاده 5 فوت ، 4-3 / 4 اینچ قد ، این غنائم در ابتدا هزینه 10،000 دلار. جایزه Borg-Warner Trophy در موزه Speedway Motor Indianapolis در معرض نمایش دائمی قرار می گیرد. برای اینکه به برنده و صاحبان تیم بتواند پیروزی خود را به دست آورد ، BorgWarner Trophy® Driverorg Driver Championship BorgWarner Championship (که به عنوان “Baby Borg” نیز شناخته می شود) را در سال 1988 و Trophy® صاحب تیم BorgWarner Team در سال 1998 تأسیس کرد. جایزه Borg-Warner.

The Borg-Warner Trophy ، Trophy Driver Championship BorgWarner و Trophy Owner Team Championship BorgWarner علائم تجاری BorgWarner Inc.

درباره BorgWarner

شرکت BorgWarner (NYSE: BWA) یک رهبر جهانی محصولات در راه حل های فناوری پاک و کارآمد برای احتراق ، هیبریدی و برقی است. این شرکت با داشتن امکانات تولیدی و فنی در 67 مکان در 19 کشور جهان ، تقریباً 29000 نفر در سراسر جهان مشغول به كار هستند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به borgwarner.com مراجعه کنید.

منبع BorgWarner

لینک های مربوطه

www.borgwarner.com