BorgWarner برای تهیه ماژول های EGR برای هیبریدهای خفیف FCA

AUBURN HILLS ، میشیگان ، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – BorgWarner تكنولوژی چرخش بنزین اگزوز (EGR) خود را به جدیدترین موتور بنزینی FireFly كه برای مدلهای هیبریدی Fiat 500 و پاندا تولید شده است ، تأمین می كند. ماژول کامل BorgWarner EGR شامل کولر و شیر است و اولین ماژول بنزینی EGR این شرکت است که در فناوری موتور هیبرید خفیف برای Fiat Chrysler Automobile (FCA) در EMEA استفاده می شود (اروپا، خاورمیانه، آفریقا) منطقه بسته جمع و جور آن وزن را کاهش می دهد و به همین دلیل باعث کاهش انتشار موتورهای 1.0 سیلندر 1.0 لیتری طبیعی فیات می شود.

“ما خوشحالیم که روابط طولانی مدت BorgWarner را با FCA گسترش داده و از آنها در مسیر تحرک ترکیبی با کاهش تولید گازهای گلخانه ای و بهبود راندمان سوخت با تهیه ماژول EGR بنزین ما پشتیبانی کنیم.” جو فاضول، رئیس جمهور و مدیر کل ، انتشارات BorgWarner ، سیستم های حرارتی و توربو. “توانایی ما در توسعه و ساخت این ماژول EGR فشرده در خانه نشان دهنده سطح بالایی از تخصص و ارزش افزوده برای مشتری ما است.”

از این فناوری برای مهار دمای احتراق و افزایش بازده موتور با استفاده از چرخش مجدد گازهای خروجی اگزوز به داخل هوا ، تحویل كاهش مصرف سوخت ویژه ترمز (BSFC) و بهبود مصرف سوخت ، حمایت از اهداف صنعت برای كاربردهای هیبریدی با پاك تر استفاده می شود. علاوه بر این ، همچنین باعث کاهش مصرف سوخت مخصوص ترمز (BSFC) به دلیل خراب شدن در ناحیه بار قطعه می شود. با داشتن فناوری و مواد لوله ترکیبی ، کولرهای EGR BorgWarner در برابر خستگی ناشی از درجه حرارت بالا در موتورهای بنزینی مقاومت می کنند. علاوه بر این ، سوپاپ مستقیماً بالابر سوپاپ را اندازه گیری می کند که باعث افزایش دقت کنترل EGR می شود.

BorgWarner طیف گسترده ای از راه حل های EGR همه کاره و چند منظوره را برای کاربردهای بنزین و دیزل در بازارهای سبک و تجاری ارائه می دهد. این راه حلها شامل اجزای منفرد و همچنین ماژولهای کامل مجهز به شیرآلات و کولرهای مخصوص سیستمهای EGR کم فشار و کم فشار است.

درباره BorgWarner
شرکت BorgWarner (NYSE: BWA) یک رهبر جهانی محصولات در راه حل های فناوری پاک و کارآمد برای احتراق ، هیبریدی و برقی است. این شرکت با داشتن امکانات تولیدی و فنی در 67 مکان در 19 کشور جهان ، تقریباً 29000 نفر در سراسر جهان مشغول به كار هستند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به borgwarner.com مراجعه کنید.

منبع BorgWarner

لینک های مربوطه

www.borgwarner.com