CarParts.com از تعطیل شدن پیشنهادات عمومی سهام مشترک و تمرین کامل گزینه اضافی تخصیص کارگذاشتن کنندگان خبر داد

تورنس ، کالیفرنیا.، 18 آگوست 2020 / PRNewswire / – CarParts.com ، Inc (NASDAQ: PRTS) (“CarParts.com”) ، یکی از ارائه دهندگان پیشرو تجارت الکترونیکی قطعات و لوازم جانبی خودرو ، امروز اعلام کرد: بستن پیشنهادات عمومی زیر نویس خود را با 6،900،000 سهم اعلام کرد سهام مشترک خود را با قیمتی برای عموم مردم 13.00 دلار به ازای هر سهم ، که شامل اجرای کامل گزینه زیرگذر برای خرید حداکثر 900000 سهم اضافی از سهام مشترک است. CarParts.com 4،900،000 سهم از سهام عادی خود را به فروش رساند و سهامدار بورس فروش 2،000،000 سهام سهام مشترک را به فروش رساند. درآمد ناخالص CarParts.com از این پیشنهاد ، قبل از پرداخت تخفیف و کمیسیون و هزینه های ارائه شده ، 63،700،000 دلار. CarParts.com هیچ سود حاصل از فروش سهام توسط صاحب سهام فروش دریافت نکرد.

RBC Capital Markets Markets به عنوان یك كتابدار اداره می شد و كریگ-هالوم گروه سرمایه به عنوان یك مدیر اصلی ارائه در این زمینه عمل می كرد. D.A. دیویدسون و شرکت و راث سرمایه همکاران به عنوان همکاران برای ارائه خدمات عمل کردند.

اوراق بهادار گفته شده در بالا به موجب بیانیه ثبت قفسه مؤثر در فرم S-3 (شماره 333-240467) که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) به اثبات رسیده است ، فروخته شده است. 11 آگوست 2020. دفترچه نهایی و همراهی دفترچه مربوط به این پیشنهاد به SEC ارسال شده و در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov در دسترس است. کپی های اضافی دفترچه نهایی و دفترچه همراه ، همچنین ممکن است با درخواست RBC Capital Markets، LLC ، توجه: بازارهای سرمایه عدالت ، خیابان 200 ویسی ، نیویورک، نیویورک 10281-8098 یا از طریق نمابر در (212) 428-6260؛ یا از گروه سرمایه کریگ-هالوم در خیابان 222 خیابان نهم جنوبی ، سوئیت 350 ، مینیاپولیس ، مینسوتا 55402 ، توجه: بازارهای سهام عدالت ، از طریق تلفن در 612-334-6300 یا از طریق ایمیل [email protected].

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار ارائه شده نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی از اوراق بهادار ارائه شده در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگری که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش وجود داشته باشد ، نخواهد بود. قبل از ثبت نام یا صلاحیت مطابق قوانین اوراق بهادار در هر ایالت یا صلاحیت دیگر این قانون غیرقانونی باشید.

درباره CarParts.com

برای بیش از 20 سال ، CarParts.com پیشرو در تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیک بوده است و قطعات و لوازم جانبی برای برخورد ، موتور ، و عملکرد را فراهم می کند. با تحویل بیش از 50 میلیون قطعه ، ما به رانندگان روزمره در سراسر پیوسته کمک کرده ایم ایالات متحده قطعات مناسب را برای نگه داشتن وسایل نقلیه خود در جاده پیدا کنید.

با تمرکز بر تجربه مشتری نهایی تا پایان ، ما وب سایت و شبکه منابع خود را طراحی کرده ایم تا نحوه دسترسی رانندگان قطعات مورد نیاز خود را ساده تر کنیم. وب سایت انتخاب کننده وسیله نقلیه و آسان برای حرکت ، وب سایت دوستانه تلفن همراه ، لوازم جانبی تضمین شده و تجربه خرید آنلاین مناسب را به مشتریان ارائه می دهد. و با داشتن شبکه توزیع گسترده خود ، ما بهترین مارک ها و تولید کنندگان را مستقیماً به دست مصرف کننده می رسانیم و تمام هزینه های زنجیره تامین آجر و ملات را کاهش می دهیم تا قطعات با کیفیت را با تخفیف برای مشتریان وفادار خود تهیه کنیم. CarParts.com همراه با سیاست بازگشت 90 روزه و تضمین رضایت ما ، مشتریان را آسان می کند تا قطعات را مستقیماً به درب خود تحویل دهند. CarParts.com دفتر مرکزی آن است Torrance ، کالیفرنیا.

روابط سرمایه گذار:

شان منصوری، CFA یا کدی اسلاچ
روابط سرمایه گذار دروازه
949-574-3860
[email protected]

SOURCE CarParts.com ، Inc