CONNECTIONS Features ویژگی های انجمن بینش از Ericsson ، InstallerNet ، نوکیا ، Smartcar و بارگذاری متمرکز بر روی اتومبیل متصل

دالاس، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت تحقیقاتی بین المللی Parks Associates از تحقیقات جدید و بینش مصرف کنندگان از رهبران صنعت نمایندگی اریکسون ، InstallerNet ، نوکیا ، Smartcar و بارگذاری در رویداد مجازی جامعه CONNECTIONS feature برخوردار خواهد بود. اتومبیل های متصل: گسترش کارکردها در خانه، چهارشنبه 19 مرداد، 11 بامداد CT.

Parks Associates در سال 2020 انجمن CONNECTIONS را به عنوان یک کنفرانس آنلاین و تجربه شبکه سازی با محوریت خانه های متصل و IoT راه اندازی کرد. CONNECTIONS ™ انجمن در طول سه ماه آینده چندین رویداد ویژه شبکه را برگزار می کند و منجر به کنفرانس اصلی مجازی در 10-12 نوامبر، که رهبران صنعت را به هم نزدیک می کند تا در مورد رشد بازار خانه های هوشمند بحث و گفتگو کنند.

گفت: “تحقیقات ما فرصت اولیه بازار را برای گسترش خدمات امنیتی به وسیله نقلیه نشان می دهد.” دیوید دروری، مدیر تحقیقات ، همکاران پارک “بیش از 40٪ از دارندگان سیستم امنیت خانه علاقه مند به نظارت بر وسایل نقلیه به عنوان یک افزودنی برای سیستمهای امنیتی منزل هستند و تقریباً همین درصد از دارندگان سیستمهای امنیتی مایل به پرداخت حداقل 10 دلار در ماه برای این خدمات. “

CONNECTIONS on حامیان مالی شامل Sutherland Global Services ، Alarm.com ، Bitdefender ، Cox ، Intellithings ، Cirrent ، Everise ، MMB Networks ، ServiceLive ، اکوسیستم های ذن ، Firedome ، Inspire ، Mercku ، Z-Wave ، Aprilaire ، Gadgeon ، Sprosty Network و Wi- شارژ.

اتومبیل های متصل: گسترش کارکردها در خانه شامل بینش در مورد موارد استفاده متقاطع جدید بین خانه هوشمند و ماشین متصل شده است و فرصتها را در راه حلهایی از قبیل حالتهای خانه / خارج از منزل ، ادغام سیستم امنیتی ، بهره وری شارژ EV ، گزینه های راحتی شخصی و تفریح ​​در دسترس بررسی می کند.

در این جلسه ارائه “اتصال در اتومبیل – حال و آینده” توسط گوینده بینایی است جی تاتیل، رئیس بازاریابی – فناوری های نوکیا، نوکیا ، و پس از آن بحث پانل “خانه هوشمند و اتومبیل متصل: ایجاد ارزش جدید” ، شامل بلندگوهای زیر است:

  • تونی فرنگیوزا، رئیس جمهور و مدیر عامل ، InstallerNet
  • Sahas Katta ، مدیرعامل ، Smartcar
  • Stellan nhrn ، مدیر فروش ، BTEB IoT وسایل نقلیه متصل آمریکای شمالی ، اریکسون
  • امیلی استون، GM برای راه حل های مدیریت تقاضا ، Uplight ، Inc.

وی گفت: “ماشین عنصر جدیدی از اتوماسیون منزل است. هنگامی که صبح کار می کنید ، نیازی به نگرانی در مورد خاموش کردن چراغ ها و مسلح کردن سیستم امنیتی خود ندارید. و هنگام شب به خانه می آیید ، بخاری روشن می شود. و آشپزخانه هوشمند شما شروع به آماده سازی شام می کند. ” “من مشتاقانه منتظر هستم تا روش های مختلفی را برای اتصال خانه های هوشمند و اتومبیل ها به اشتراک بگذارم.”

CONNECTIONS ™ انجمن میزبان چندین رویداد ویژه شبکه ویژه منتهی به رویداد ماه نوامبر خواهد بود ، با بینش تحلیلگر ، تابلوهای تعاملی ، بحث میزگرد و شبکه های ویژه در طول سال.

پارکهای همکاران در هر ماه 10،000 خانوار پهنای باند را بررسی می کنند و مجموعه ای از داده های غنی را ارائه می دهند که حداقل برای پنج سال پیش بینی می شوند. این شرکت بینش های بازار و داده های مصرف کننده خود را در طول وبینارها و در طول رویداد مجازی ارائه می دهد.

برای درخواست داده یا مصاحبه با Rosey Ulpino تماس بگیرید ، [email protected]، 972-490-1113.

درباره CONNECTIONS

بیست و چهارمین سالانه پیوندهای سالانه Parks Associates ™: کنفرانس خانگی برتر متصل یک کنفرانس مجازی است که در حال برگزاری است 10-12 نوامبر، قبل از شش جلسه مجازی موضعی برگزار شده در ژوئیه-اکتبر.

CONNECTIONS opportunities فرصت های شبکه سازی همراه با کلیدواژه های بینایی و جلسات کنفرانس با محوریت نوآوری های فناوری ، تحقیقات مصرف کننده در مورد پذیرش و روندها ، پیش بینی محصول و خدمات و ارزیابی استراتژی های جدید تجاری ، مشارکتها ، فرصت های کسب درآمد و طراحی خدمات ارزش افزوده را فراهم می کند.

در طول این رویداد ، حامیان مالی نسخه نمایشی مجازی را ارائه می دهند ، و نوآوری ها و خدمات جدید فن آوری را برای بخش های سرگرمی ، موبایل و بازارهای خانگی هوشمند ارائه می دهند. www.connectionsconference.com

مخاطب:
روزی اولپینو
همکاران پارک
972-490-1113
[email protected]

SOURCE همکاران پارک