Cruises AIDA عملیات سفر با سفر با پاییز و زمستان را از سر می گیرد

ROSTOCK، آلمان، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – AIDA Cruises ، خط مسافرتی پیشرو در آلمان و بخشی از Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) امروز اعلام کرد که پاییز و زمستان سفرهای دریایی را ارائه می دهد که جذابیت یک سفر دریایی را با یک تجربه تعطیلات فراموش نشدنی به چندین مقصد محبوب ارائه می دهد.

با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس ، شرایط در حال حاضر وجود ندارد آلمان کشورهای همسایه اروپا ، به ویژه در شمال با نروژ و دانمارک یا بالتیک ایالت ها. برای بسیاری از مقصد های دور در خارج از اروپاجمهوری فدرال آلمان هشدار سفر صادر کرده است یا کشورهای مربوطه مکالمه کشتی های کروز را تا سال 2021 ممنوع کرده اند. در نتیجه ، این شرکت سفرهای دریایی قبلی خود را برای ماه سپتامبر لغو کرده و برنامه پاییز و زمستان 2020-2021 خود را برای ارائه مهمانان و شرکای فروش خود به روز کرده است زمان اضافی برای برنامه ریزی و رزرو تعطیلات برای بازگشت ایمن و لذت بخش به تعطیلات کروز.

به عنوان اولین کشتی از ناوگان AIDA که قایقرانی را آغاز می کند ، AIDAmar مسیر را آغاز می کند 1 نوامبر 2020، برای سفرهای هفت روزه به جزایر قناری ، مقصدی محبوب با مسافران آلمانی.

AIDAperla ادامه خواهد داد 7 نوامبر 2020، و برنامه سفر را که در ابتدا برای AIDAnova برنامه ریزی شده بود ، به عهده خواهد گرفت. سفرهای AIDAmar در لاس پالماس ، گران کاناریا آغاز و به پایان می رسد. برای سفر با AIDAperla ، علاوه بر لاس پالماس ، AIDA Cruises بندر عزیمت دوم با سانتا کروز د تنریفه

در دریای مدیترانه غربی ، AIDA Cruises عملیات قایقرانی را با AIDAstella از سر می گیرد 12 دسامبر سال 2020، جایی که کشتی در سفرهای هفت روزه از پالما ، مایورکا ، به برخی از زیباترین شهرهای مدیترانه غربی ، پرواز خواهد کرد.

گنجینه های شرق در طول هفت روز سفر دریایی AIDAprima که از آغاز ارائه می شود ، در مرکز خود قرار می گیرند 11 دسامبر 2020، از جانب دبی (امارات متحده عربی) و از 15 دسامبر 2020، از جانب ابوظبی (امارات متحده عربی)

“حتی اگر در حال حاضر امکان سفر کشتی های دریایی امکان پذیر نیست نروژ، که برای سفرهایمان به شمال بسیار مهم است ، ما اطمینان داریم که اولین AIDA از آنجا عبور می کند آلمان قادر به سفر به اروپای شمالی دوباره در آغاز سال 2021 ، “می گوید فلیکس آیشورن، رئیس AIDA Cruises.

AIDA Cruises به منظور آماده سازی مجدد سفرهای خود در نوامبر و دسامبر با مقامات مسئول و شرکت های هواپیمایی در تماس نزدیک است.

این شرکت با پشتیبانی موضوع “با یقین زیباترین تعطیلات” ، اطلاعات مربوط به اقدامات محافظت پیشرفته در برابر COVID-19 را در www.aida.de/sichererurlaub در اختیار شما قرار می دهد.

کلیه سفرهای دریایی AIDA مطابق با الزامات مقامات بهداشتی بین المللی و ملی مربوطه و همچنین استانداردهای بهداشتی و بهداشتی پیشرفته Cruises AIDA انجام می شود. شرکت معتبر و مستقل تست SGS Institut Fresenius و طبقه بندی جامعه DNV-GL ، استانداردهای بهداشتی و بهداشتی پیشرفته و فرآیندهای اقدامات پیشگیرانه ای را که AIDA Cruises برای شروع مجدد عملیات کروز انجام می دهد ، بررسی و تأیید کرده است.

کلیه سفرهای دریایی AIDA را می توان با آژانس مسافرتی ، با مرکز مشتری AIDA به شماره تلفن 0381/202 707 07 و یا بصورت آنلاین در www.aida.de رزرو کرد.

با توجه به همه گیری فعلی ، حوادث چند هفته گذشته در آلمان و محدودیت های مربوط به سفر در کشورهای همسایه اروپا ، به ویژه در کشورهای اروپای شمالی مانند نروژ و دانمارک، به همان خوبی بالتیک ایالت ، کروز AIDA به این نتیجه رسیده است که ، با وجود آماده سازی های دقیق ، هنوز شرایط برای راه اندازی مجدد ایمن و مسئول هنوز برقرار نشده است.

سفرهای مسافرتی AIDA متاسفانه مجبور شده اند مکث خود را در بهره برداری و همه سفرهای کوتاه با AIDAblu از کیل ، سفرهای خود را با AIDAperla با تاریخ عزیمت 12 سپتامبر، 19 و 26 از هامبورگ، و همچنین تمام سفرهای دریایی تا و از جمله 31 اکتبر 2020، لغو خواهد شد علاوه بر این ، تمام سفرهای دیگر برنامه ریزی شده برای فصل پاییز و زمستان برای سال های 2020 و 2021 در مدیترانه غربی ، آزور ، جزایر کیپ ورد و اروپای شمالی اتفاق نمی افتد

سفرهای دریایی AIDA همچنین از لغو کلیه سفرهای دریایی از راه دور در فصل پاییز و زمستان برای 2020 و 2021 در مقاصد زیر بسیار ابراز تأسف می کند:

  • کارائیب (از جمله سفرهای مسافرتی) با AIDAdiva ، AIDAluna و AIDAperla
  • آفریقای جنوبی (از جمله سفرهای مسافرتی) با AIDAmira
  • جنوب شرقی آسیا (از جمله سفرهای مسافرتی) با AIDAbella و AIDAvita
  • اقیانوس هند (شامل سفرهای مسافرتی) با AIDAblu
  • شرق با AIDAprima تا و از جمله سفر در 8 دسامبر 2020

کلیه مهمانانی که سفرشان امکان پذیر نیست ، بلافاصله مطلع می شوند.

جزئیات کامل در مورد توقف مکث در عملیات و همچنین سؤالات متداول را می توان در این وب سایت یافت: www.aida.de/reisehinweis.

SOURCE AIDA سفرهای دریایی