Dario Franchitti به کابین خلبان اتومبیل Indy برمی گردد تا سریعترین صندلی هوندا را در ورزش رانندگی کند

سنت لوئیس بومی کری رابینسون، معاون چپ چپ سابق برای کاردینالز سنت لوئیس و اکنون یک پیشاهنگ برای این سازمان ، در اتومبیل دو صندلی ساخته شده هوندا و دارای دو صندلی ایندی که توسط Franchitti در هواپیمای World Wide Technology Raceway در Gateway واقع شده است ، سوار می شود. رودخانه می سی سی پی از سنت لوئیس ، میسوری.

“من هیجان زده می شوم پشت فرمان یک ماشین ایندی ، دوباره به خصوص یک اتومبیل با قدرت هوندا برگردم ، اگرچه مطمئناً انتظار مسافر نداشتم!” Franchitti گفت ، که تمام 31 پیروزی اتومبیل ایندی خود را با قدرت هوندا به دست آورد. “بازگشت به مسیر اینجا سرگرم کننده خواهد بود سنت لوئیس، از آنجا که من معتقدم که این مکان جایی است که من برای اولین بار در سال 1997 مسابقه اتومبیلرانی ایندی را رهبری کردم. ”

Franchitti از زمان بازنشستگی در سال 2013 در مسابقات اتومبیلرانی ایندی فعال بوده و به عنوان مربی رانندگی و مشاور در تیم Chip Ganassi Racing با هوندا فعالیت می کند و با رانندگان تیم کار می کند اسکات دیکسون، فلیکس روزنقویست و مارکوس اریکسون.

اکنون در یازدهمین سال متوالی خود ، سریعترین صندلی هوندا در ورزش به شروع کردن هر سری NTT IndyCar کمک می کند® مسابقه در طول فصل ، فرصتی برای ورزشکاران ، افراد مشهور و تأثیر گذارهای قابل توجه برای هیجان اتومبیل دو صندلی هوندا-ایندی ایندی را تجربه خواهید کرد. شرکت کنندگان اخیر شامل این موارد هستند نیک کان، لیدی گاگا ، Channing تاتوم، کاوی لئونارد و جولیان ادلمن.

آخر هفته گذشته ایندیاناپولیس 500 ، مسافر مهمان صاحب تیم هوندا و قهرمان اسبق ماشین ایندی بود مایکل آندریکه توسط پدرش ماریو هدایت می شد ، در حالی که پسرش مارکو هدایت 33 اتومبیل را از قطب هدایت می کرد.

هوندا همچنین به تعهد خود به IndyCar ادامه می دهد® امسال خودروساز 27 سالگی خود را جشن می گیردهفتم سال متوالی به عنوان تولید کننده سری NTT INDYCAR® و برای سومین سال متوالی به دنبال مسابقات قهرمانی تولیدکنندگان است.

پوشش مسابقه زنده مسابقات WWT Raceway INDYCAR آخر هفته مسابقه را می توان در شبکه ورزشی NBC مشاهده کرد ، از ابتدا 3 پ.م. EDT هم شنبه و هم یکشنبه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی اتومبیلرانی هوندا ، به سایت http://hpd.honda.com مراجعه کنید.

درباره هوندا
هوندا مجموعه کاملی از وسایل نقلیه تمیز ، ایمن ، سرگرم کننده و متصل را که از طریق بیش از 1000 نمایندگی مستقل هوندا ایالات متحده به فروش می رسد ، ارائه می دهد. هوندا بالاترین میانگین سوخت ناوگان و کمترین CO را دارد2 بر اساس آخرین اطلاعات آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) ، میزان تولید گازهای گلخانه ای هر خودروساز بزرگ خط کامل در آمریکا. ترکیب هوندا شامل اتومبیل های مسافربری سری Fit ، Civic ، Insight Accord و Clarity به همراه وسایل نقلیه ورزشی HR-V ، CR-V ، Passport و Pilot ، وانت Ridgeline و مینی بوس ادیسه است. ترکیب خودروی الکتریکی هوندا شامل Hybrid Accord Hybrid ، CR-V Hybrid ، سدان هیبریدی برقی و Insight هیبریدی و Clarity Fuel Cell و Clarity Plug-In Hybrid است.

هوندا 38 سال است كه در آمریكا اتومبیل تولید می كند و هم اكنون 19 تأسیسات مهم تولید در آن فعالیت دارد آمریکای شمالی. در سال 2019 ، بیش از 90 درصد از کل خودروهای هوندا فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است آمریکای شمالی، با استفاده از قطعات داخلی و جهانی.

SOURCE Honda Racing / HPD

لینک های مربوطه

http://hpd.honda.com