Delta Western ایستگاه جدید بنزین را در نزدیکی پل جوناو-داگلاس افتتاح کرد

JUNEAU ، آلاسکا، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – avkanîاوایل اوت ، دلتا وسترن از یک پمپ بنزین جدید و فروشگاه راحتی در کنار پل جوناو-داگلاس رونمایی خواهد کرد. با ساعات کاری سخاوتمندانه و یک مکان عالی فوق العاده در قلب مرکز شهر جونوانتظار می رود پمپ بنزین تجربه سوخت رسانی ساده را در اختیار مسافران خود قرار دهد ، در حالی که رانندگان می توانند از طیف کاملی از امکانات فروشگاه راحتی استفاده کنند.

در طول تابستان ، پمپ بنزین روزانه از آن به بهره برداری می رسد 6 صبحساعت 10 عصر. در زمستان ، ساعات کمی کاهش می یابد 6 صبح8 عصر. محصولات ارائه شده توسط پمپ بنزین شامل سوخت گازوئیل و دیزل ، تبادل پروپان ، راحتی و سرویس مواد غذایی ، انتخاب لوازم خودرو ، کمک توسط سرنشینان ایستگاه ، یخ بسته بندی شده و دسترسی راحت به مابقی مرکز شهر جونو مسیرهای اصلی

چی: افتتاح پمپ بنزین و فروشگاه راحتی در نزدیکی پل جونو-داگلاس
چه زمانی: 8 آگوست، 2020 party مهمانی بزرگ برای افتتاحیه بزرگ ، با جوایز و شگفتی!
جایی که: 920 غرب 10هفتم خیابان ، جونو ، AK 99801
سایت اینترنتی: https://deltawestern.com/juneau-gas-station/

دفعه دیگر که در مرکز شهر یا تماس با ما قرار می گیرید به ما مراجعه کنید نلسون بیورک، مدیر سایت در (907) 586-2800.

در باره دلتا وسترن:

دلتا وسترن یکی از آلاسکا پیشرو توزیع کنندگان مستقل فرآورده های سوختی و روان کننده ها به استخراج معادن ، حمل و نقل هوایی ، دریایی ، نظامی ، تجاری ، دولتی ، آب و برق و مشتریان مسکونی از 11 سایت ترمینال در سراسر ایالت. متعهد به ایمنی مشتریان ، کارکنان و محیط زیست ، ما به کارکنان واجد شرایط و کارآزموده خود که می توانند عملیات ایمن را حفظ کنند ، خطرات را از بین می برد و کلیه قوانین ایمنی شرکت را رعایت می کنیم ، افتخار می کنیم ضمن اینکه سالانه تقریباً 200 میلیون گالن سوخت توزیع می کنیم.

SOURCE Delta Western Petroleum