DITP به ایجاد فرصتهای شغلی و سازماندهی “تطبیق تجارت آنلاین TILOG-LOGISTIX” برای دعوت از خریداران خارجی برای مذاکره در زمینه تجارت با اپراتورهای پیشرو تدارکات در تایلند کمک می کند.

بانکوکو، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – آقای سامتت سوسومبون ، مدیرکل دفتر ارتقاء تجارت بین المللی (DITP) ، وزارت بازرگانی، اعلام کرد که در میان همه گیر Covid-19 ، این وزارت به طور مداوم فعالیت های تبلیغاتی را برای تقویت تایلند تجارت بین المللی از جنبه های مختلف در حالی که مطابق با پروتکل های اجتماعی است. صنعت لجستیک ثابت کرده است که یک تجارت شتاب حیاتی است تایلند اقتصادی که تحت تأثیر شرایط ناگوار نیز قرار گرفته است. بنابراین ، این وزارتخانه برای اولین بار در یک فعالیت آنلاین برای کارآفرینان تدارکات تایلندی از طریق یک بستر آنلاین با عنوان “TILOG-LOGISTIX Online Business Matching” برای اولین بار در تایلند بر 26-27 آگوست 2020 و از طریق وب سایت: www.tilog-matching.com.

“بیش از 50 اپراتور برجسته لجستیک در تایلند به تطبیق تجارت آنلاین TILOG-LOGISTIX پیوستند. آنها از بخش های مختلف تجاری از جمله بسته بندی ، انبار و بارگیری ، تدارکات IT و E-Logistics و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و لجستیک و همچنین لجستیک شروع می شوند. علاوه بر این ، 58 دفتر مشاوران تجاری تایلند در سراسر جهان از کارآفرینان بین المللی دعوت می کنند تا در این مذاکره تجارت آنلاین شرکت کنند. “

خریداران علاقه مند و واردکنندگان تدارکات استقبال می کنند برای مشاهده محصولات و اطلاعات خدمات و همچنین ثبت نام برای شرکت در این رویداد با کارآفرینان تایلندی از طریق وب سایت: www.tilog-matching.com از امروز تا 21 آگوست 2020. برای اطلاعات بیشتر با این ایمیل تماس بگیرید: [email protected].

منبع تجارت و توسعه بین المللی