Dodge اعلام قیمت گذاری برای مدل Dodge Charger مدل 2021

 • ترکیب شارژر Dodge 2021 با قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده ایالات متحده (MSRP) شروع می شود 29995 دلار و در مورد قدرت خالص اسباب بازی ، قابلیت موجود در آب و هوا در مدل های V-6 ، فضای کلی داخلی ، گزینه های عملکرد و بسته ها و نشانه های منحصر به فرد طراحی میراث که مشتریان Dodge // SRT در عضله تنها چهار در جهان حساب می کنند ، بی نظیر است اتومبیل (همه قیمتها بدون مقصد است)
 • 2021 Dodge Charger Scat Pack با MSRP ایالات متحده شروع می شود 41،095 دلاربا داشتن بهترین موتور در کلاس 485 اسب بخار 392 اینچ مکعب HEMI® V-8 بیشترین اسب بخار در هر سدان در صنعت
 • با 10 اسب بخار استاندارد بیشتر از سال گذشته ، شارژر 717 اسب بخاری SRT Hellcat ، مجهز به پیشرانه 6.2 لیتری HEMI Hellcat V-8 سوپرشارژ ، با MSRP ایالات متحده شروع می شود 69995 دلار
 • جدید 797 اسب بخاری 2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye ، با قدرتمندترین موتور V-8 تولیدی ، یک ربع مایل زمان 10.6 ثانیه و حداکثر سرعت 203 مایل در ساعت (مایل در ساعت) با MSRP ایالات متحده آغاز می شود. 78،595 دلار:
  • Charger SRT Hellcat Redeye مجهز به Widebody تهاجمی است که در Charger SRT Hellcat در سال 2020 بصورت استاندارد و با مشعلهای گلگیر یکپارچه ارائه می شود و عرض 3.5 اینچ را روی چرخهای بازتر و لاستیک اضافه می کند.
  • نوآورانه ، برنده جایزه SRT Power Chiller ™ ، استاندارد شارژر SRT Hellcat Redeye ، دمای هوای ورودی را کاهش می دهد و عملکرد را بهبود می بخشد
 • سفارشات فروشنده Dodge Charger 2021 با تحویل اولیه به Dodge // نمایندگی های SRT در اوایل سال 2021 آغاز می شود

در ادامه پیگیری قدرت و عملکرد ، Dodge // SRT قیمت های جدید سری 2021 شارژر را با قیمت خرده فروشی پیشنهادی تولید کننده آمریکایی (MSRP) اعلام کرد 29995 دلار. جدید برای 2021 ، شارژر SRT Hellcat Redeye – قدرتمندترین و سریعترین سدان تولید انبوه در جهان – دارای MSRP شروع شده در ایالات متحده است. 78،595 دلار (همه قیمتها مقصد را شامل نمی شوند).

تیم كونیسكیس گفت: “به عنوان تنها اتومبیل چهار درب عضلانی آمریكا ، دوج چارجر 2021 كاری را انجام می دهد كه هیچ سدان دیگری انجام نمی دهد – قدرت ، كارایی ، قابلیت چهار چرخ متحرك (AWD) و توانایی حمل خانواده یا دوستان را ارائه می دهد.” رئیس جهانی آلفارومئو و رئیس اتومبیل های مسافری – دوج ، SRT ، کرایسلر و FIAT ، FCA – آمریکای شمالی. “و برای حدود 100 دلار به ازای هر اسب ، شما با شارژر جدید 797 اسب بخاری SRT Hellcat Redeye قدرتمندترین و سریعترین سدان تولید انبوه را دریافت می کنید. “

مجموعه 2021 دوج چارجر طیف وسیعی از گزینه های پیشرانه محرک عملکرد را برای هر مشتری مدرن اتومبیلرانی ارائه می دهد. مدل های SRT باعث ایجاد هاله برای کل مجموعه Dodge Charger 2021 می شود که طیف کاملی از گزینه های قدرتمند موتور را برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای طیف وسیعی از علاقه مندان به عملکرد Dodge که به دنبال یک سدان چهار در هستند ، ارائه می دهد. علاوه بر شارژر جدید SRT Hellcat Redeye با 797 اسب بخار قدرت فوق العاده 6.2 لیتری HEMI پرقدرت V-8 ، مجموعه شارژر شامل:

 • پیشرانه 6.2 لیتری HEMI Hellcat V-8 سوپرشارژ در شارژر SRT Hellcat تولید استاندارد را به 717 اسب بخار و 650 پوند بر فوت افزایش داده است. گشتاور
 • موتور 392 اینچی مکعبی HEMI V-8 موجود در Charger Scat Pack ، که بیشترین اسب بخار را در هر دلار از هر سدان در صنعت ارائه می دهد ، دارای بهترین تنفس طبیعی در کلاس 485 اسب بخار قدرت و 475 پوند-فوت است. گشتاور
 • افسانه ای 5.7 لیتری HEMI V-8 در شارژر R / T ، که 370 اسب بخار قدرت و 395 پوند- فوت دارد. گشتاور
 • برنده جایزه 3.6 لیتری Pentastar V-6 که حداکثر 30 کیلوگرم در ساعت در SXT و GT و حداکثر 27 کیلوگرم در ساعت در SXT AWD و GT AWD ارائه می دهد که با پیشرفته ترین سیستم AWD این بخش جفت می شوند:
  • حداکثر 300 اسب بخار و 264 پوند وزن. گشتاور در مدل های شارژر SXT AWD ، GT و GT AWD استاندارد است به لطف یک سیستم القایی هوای سرد ، اگزوز تنظیم شده و کالیبراسیون موتور
  • استاندارد 292 اسب بخار و 260 پوند- فوت. گشتاور در SXT RWD

علاوه بر شارژر جدید SRT Hellcat Redeye ، مدل های AWD شارژر با چرخ های 20 اینچی جدید که یک ماشین عضلانی با اعتماد به نفس را در طول سال ارائه می دهند ، برای سال 2021 به روزرسانی می شوند. چرخ های 20 اینچی 8 اینچی تمام شده در Satin Carbon که در شارژر GT AWD استاندارد هستند و در SXT AWD موجود است. چرخهای 20 اینچی در مجهز بودن به بسته محبوب Blacktop در Black Noise به پایان رسید.

شارژر از لحاظ قدرت اسب بخار ، قابلیت آب و هوای موجود در مدل های V-6 ، فضای کلی داخلی ، گزینه های عملکرد و بسته ها و نشانه های منحصر به فرد طراحی میراث که مشتریان Dodge // SRT تنها در چهار جهان حساب می کنند ، بی نظیر است. ماشین عضله درب.

مدل 2021

ایالات متحده MSRP

شارژر SXT

29995 دلار

شارژر SXT AWD

33،595 دلار

شارژر GT

31،995 دلار

شارژر GT AWD

34995 دلار

شارژر R / T

36،995 دلار

پک شارژر

41،095 دلار

شارژر Scat Pack Widebody

46،595 دلار

شارژر SRT Hellcat

69995 دلار

شارژر SRT Hellcat Redeye

78،595 دلار

همه قیمت ها 1495 دلار هزینه مقصد را حذف می کنند

سفارشات فروشنده Dodge Charger 2021 در ماه سپتامبر با تحویل اولیه به نمایندگی های Dodge // SRT که از اوایل سال 2021 آغاز می شود ، باز می شود.

شارژر SRT Hellcat Redeye
قلب جدید شارژر Dodge 2021 SRT Hellcat Redeye از محصول محدود تولید Dodge Challenger SRT Demon 2018 است. شارژر SRT Hellcat Redeye با سوپرشارژ 6.2 لیتری HEMI با خروجی بالا V-8 ، قدرت 797 اسب بخار را در 6300 دور در دقیقه و 707 پوند در ثانیه از دست می دهد. گشتاور در 4500 دور در دقیقه با جعبه دنده اتوماتیک هشت سرعته TorqueFlite HP90 با پارو دنده تعویض روی فرمان نصب شده است.

تغییرات داخلی انتقال در شارژر SRT Hellcat Redeye شامل یک مبدل گشتاور به روز شده است. مبدل گشتاور شارژر SRT Hellcat Redeye در مقایسه با شارژر استاندارد SRT Hellcat ، 18 درصد در ضرب گشتاور افزایش می یابد.

همانند برادران Demon ، موتور شارژر SRT Hellcat Redeye دارای 25 نسخه ارتقاء دهنده اصلی از جمله سوپر شارژر بزرگتر ، میله های اتصال دهنده و پیستون های تقویت شده ، قطار دریچه ای با سرعت بالا ، سیستم تزریق سوخت و سیستم روغنکاری بهبود یافته است.

Charger SRT Hellcat Redeye بدون شک Dodge است ، دارای Widebody تهاجمی ، کاشته شده ، استاندارد و 3.5 اینچ عرض اضافه شده به همراه چرخ های بازتر و لاستیک آن است. چرخ های جدید و عریض 20 در 11 اینچی سبک Carbon Black با لاستیک های گسترده Pirelli 305 / 35ZR20 سوار می شوند. لاستیک های عملکرد تمام فصل Pirelli 305 / 35ZR20 استاندارد هستند؛ لاستیک سه فصلی نیز موجود است.

فراتر از موضع تهدیدآمیز ، هود عملکردی تازه طراحی شده در شارژر SRT Hellcat Redeye حتی شوم تر به نظر می رسد و حداکثر ورودی هوا را از نیروگاه کاپوت عملکردی برای تقویت انرژی به نیروگاه سوپرشارژ ارائه می دهد. این هود از سیستم ورودی هوا SRT Hellcat Redeye کاملاً بهره می برد و روی جعبه هوا بسته می شود.

نمای داخلی روی شارژر SRT Hellcat Redeye شامل مشبک اسلات پست الکترونیکی است که هوای خنک دیگری را برای سفر به داخل رادیاتور فراهم می کند تا به حفظ دمای عملیاتی ایده آل حتی در گرمترین شرایط کمک کند. آستانه های جانبی به منظور کمک به تقویت طرح یکپارچه ، فاسیا های جلو و عقب را به هم متصل می کنند.

داگ همچنان به محدودیت های تنها اتومبیل چهار درب عضلانی جهان با نتایج ، از جمله:

 • سریعترین سدان تولید انبوه جهان با حداکثر سرعت 203 مایل در ساعت
 • شارژر سریعترین تولید تاکنون با مدت زمان چهارم مایل (ET) 10.6 ثانیه با سرعت 129 مایل در ساعت
 • شارژر SRT Hellcat Redeye در یک مسیر جاده 2.1 مایل 1.2 ثانیه سریعتر از Charger SRT Hellcat کار می کند ، برابر با حدود 7 طول ماشین بعد از یک دور

داج حامی رسمی مکتب باب Bondurant از عملکرد بالا رانندگی در است چندلر ، آریزونا، جایی که میهمانان با دستورالعمل های حرفه ای و وقت در پیست ، پشت چرخ سریع ترین اتومبیل های قانونی در خیابان جهان قرار می گیرند. مشتریانی که مدل جدید SRT را خریداری می کنند ، از جمله Dodge Charger SRT Hellcat و Dodge Charger SRT Hellcat Redeye ، یک جلسه تمام روز را به عنوان بخشی از Dodge // SRT Pack دریافت می کنند و این فرصت را دارند که یاد بگیرند که چگونه عملکرد بهینه را از خود دریافت کنند. وسایل نقلیه جدید در یک محیط کنترل شده. برای اطلاعات بیشتر ، به dodgegarage.com/track-experience مراجعه کنید.

دوج // SRT
بیش از 100 سال است که برند Dodge روح برادران را ادامه می دهد جان و هوراس داج. تأثیر آنها همچنان ادامه دارد ، زیرا Dodge با استفاده از اتومبیل های عضلانی و SUV به دنده های بالا می رود كه در هر یك از بخش های رقابت ، كارایی بی نظیری دارند.

مارک 2021 سالی که Dodge به یک مارک تجاری خالص تقطیر می شود و نسخه های SRT با قدرت 700 اسب بخار قدرت Hellcat را از هر مدل در سراسر خط تولید می کند. برای سال مدل 2021 ، دوج نوار کششی تسلط 807 اسب بخاری Dodge Challenger SRT Super Stock ، جدید 797 اسب بخاری Dodge Charger SRT Redeye ، قدرتمندترین و سریعترین سدان تولید انبوه در جهان و جدید 710- اسب بخار Dodge Durango SRT Hellcat ، قدرتمندترین SUV تاکنون. به صورت ترکیبی ، این سه اتومبیل عضلانی دوج را به قدرتمندترین برند صنعت تبدیل می کنند و در کل مجموعه خود اسب بخار بیشتری نسبت به سایر برندهای آمریکایی ارائه می دهند.

که در ژوئن 2020، دوج به عنوان “مارک شماره 1 در کیفیت اولیه” لقب گرفت ، و این اولین مارک داخلی است که رتبه اول را در مطالعه کیفیت اولیه J.D. Power (IQS) کسب کرده است. دوج بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و ویدیوی Dodge ، SRT و FCA را دنبال کنید:
وبلاگ شرکت: http://blog.fcanorthamerica.com
وب سایت رسانه ها: http://media.fcanorthamerica.com
نام تجاری Dodge: www.dodge.com
گاراژ دوج: www.dodgegarage.com
فیس بوک: www.facebook.com/dodge یا https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/
اینستاگرام: www.instagram.com/dodgeofficial یا www.instagram.com/FiatChrysler_NA
توییتر: www.twitter.com/dodge یا www.twitter.com/FiatChrysler_NA
YouTube: www.youtube.com/dodge یا www.youtube.com/fcanorthamerica

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcagroup.com