Echo Global Logistics با راه حل کشف پویای قیمت آبی Yonder ادغام می شود

شیکاگو و SCOTTSDALE ، Ariz.، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – Echo Global Logistics، Inc. (NASDAQ: ECHO) ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه خدمات مدیریت حمل و نقل با امکان استفاده از فناوری ، با Blue Yonder ، پیشرو در ارائه دهنده پلت فرم زنجیره تأمین دیجیتال ، همکاری کرده است تا به صورت خودکار قیمت سریع پاسخ سریع را نشان دهد و ظرفیت حمل و نقل برای حمل و نقل با استفاده از راه حل کشف قیمت پویا Blue Yonder. با عمق و وسعت پرتفوی مشتریان بزرگ Blue Yonder ، اکو قادر خواهد بود با این همکاری ، دسترسی خود را به حمل کنندگان بیشتری بکشاند.

با استفاده از راه حل کشف قیمت پویا Blue Yonder ، Echo می تواند حمل و نقل هایی را با قیمت تقریباً واقعی در زمان واقعی و قیمت ، به همراه ردیابی که به Blue Yonder’s Luminate متصل شده و در دسترس است ، فراهم کند.سکو. با استفاده از مایکروسافت لاجورد ، Luminate Platform داده هایی از منابع داخلی و خارجی را با استفاده از اکوسیستم های زنجیره تأمین دیجیتالی شیپور درگیر می کند تا از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) بهره ببرد و تصمیمات تجاری هوشمندانه و عملی تری را به دست آورد.

وی گفت: “با یکی از بزرگترین شبکه های کامیون بار در کشور ، آنالیز استراتژیک اختصاصی و دانش تخصصی قیمت گذاری ، ما قادر به پاسخگویی به نیازهای بزرگترین باربری های خود به روشی بسیار خودکار و کارآمد هستیم.” دیو منزلرئیس جمهور و مدیر عامل در اکو. “از طریق ادغام ما با Blue Yonder ، ما خوشحالیم که خدمات کارگزاری خود را به مشتری گسترده آنها ارائه دهیم و در نتیجه تجارت خود را بیشتر گسترش دهیم.”

“در Echo ، ما همیشه در حال ارزیابی فرصت ها برای سرمایه گذاری در پیشرفت هایی هستیم که فرایندهای پیچیده و وقت گیر را برای مشتریان خود ساده می کند.” جی گوستافسون، SVP راه حل های بازار در Echo. “با اجرای یکپارچه الگوریتم های قیمت گذاری اختصاصی ما به فناوری Blue Yonder’s ، می توانیم ظرفیت فوری و اطلاعات مربوط به قیمت گذاری را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا بهره وری را در پلت فرم مدیریت زنجیره تأمین Blue Yonder بهبود بخشد.”

وی گفت: “با ادغام با راه حل کشف پویا قیمت ما از طریق بستر درخشان ما ، Echo Global Logistics قادر خواهد بود تجربه ای پیشرفته را برای باربری های باری در بازار فراهم کند.” تری نورتون، معاون رئیس 3PL و حمل و نقل در بلو یوندر. “نحوه مدیریت قراردادهای کامیون امروز در حال تغییر و مدرن تر شدن است ، بنابراین دیدن زمان واقعی زنجیره تأمین آنها به مشتریان اکو اجازه می دهد تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. ما راه حل خود را برای رفع این نیاز رو به رشد در بازار حمل و نقل دیجیتال طراحی کرده ایم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اکو ، اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه لجستیک Blue Yonder ، اینجا را کلیک کنید.

درباره Echo Global Logistics
Echo Global Logistics، Inc. (NASDAQ: ECHO) ارائه دهنده پیشرو Fortune 1000 خدمات حمل و نقل و مدیریت زنجیره تأمین فن آوری است. دفتر مرکزی واقع در شیکاگو با بیش از 30 دفتر در سراسر کشور ، Echo راه حل های کارگزاری و حمل و نقل مدیریت شده را برای کلیه حالت های اصلی از جمله بارگیری ، بارگیری جزئی ، LTL ، intermodal و تسریع ارائه می دهد. اکو یک پلت فرم اختصاصی و مبتنی بر فناوری وب را در اختیار دارد که داده های شبکه بیش از 50،000 ارائه دهنده حمل و نقل را گردآوری و تجزیه و تحلیل می کند تا 35000 مشتری را در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و خدمت به وظایف مهم در مدیریت حمل و نقل ساده کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Echo Global Logistics ، به وب سایت www.echo.com مراجعه نمایید.

درباره Blue Yonder
Blue Yonder پیشرو ، پایان دهنده و پایان یافته ، ارائه دهنده پلت فرم زنجیره تامین دیجیتال در جهان است و شرکت ها را قادر می سازد تا تقاضای مشتری را بهتر پیش بینی ، بهینه سازی و تحقق بخشند. Blue Yonder شرکتها را قادر می سازد تا برنامه ریزی و اجرای شغلی را بطور پویا بهبود بخشند تا نتایج کسب و کار خودمختار ، سودآورتر و تجربیات مشتری مجدد را هدایت کنند. با استفاده از Blue Yonder می توانید پتانسیل خود را عملی کنید.TM به سایت blueyonder.com مراجعه کنید.

“Blue Yonder” یک علامت تجاری یا علائم تجاری ثبت شده از شرکت Blue Yonder Group Inc. است. هرگونه تجارت ، محصول یا خدمات ارجاع شده در این سند با استفاده از نام “Blue Yonder” یک علامت تجاری و / یا دارایی شرکت Blue Yonder Group، Inc. است.

ECHO: شرکت

اطلاعات تماس

تدارکات جهانی اکو
روابط سرمایه گذار:
زاک جکلین
SVP استراتژی
312-784-2046

روابط رسانه ای:
کریستوفر کلمنسن
SVP بازاریابی
312-784-2132

آبی روشن
روابط عمومی:
ژولن پیکسوتو
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکت
978-475-0524
[email protected]

مارینا رنکه، APR
مدیر ارتباطات شرکت
480-308-3037
[email protected]

SOURCE Echo Global Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.echo.com