Elbit Systems ایالات متحده شرکت تابعه 79 میلیون دلار ID / IQ قرارداد برای تأمین قطعات برای خودروهای پیاده نظام پیاده برادلی اهدا کرد

هایفا ، اسرائیل، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) (TASE: ESLT) (“Elbit Systems”) امروز اعلام كرد كه به شركت تابعه آمريكا ، Elbit Systems of America، LLC (“Elbit Systems of America”) اهدا شد تحویل نامحدود / مقدار نامحدود (“ID / IQ”) توسط آژانس لجستیکی دفاع سرزمین برای تهیه ارتش ایستگاه های تفنگدار ، ایستگاه های دستی فرمانده و کارتهای مدار برای خودروهای جنگ پیاده نظام بردلی (“IFV”) توسط ارتش آمریكا سرزمین قرارداد می دهد. قرارداد با حداکثر ارزش تقریبی 79 میلیون دلار، طی یک دوره 5 ساله انجام خواهد شد. یک سفارش خرید اولیه تقریباً 26 میلیون دلار تحت قرارداد ID / IQ و به دنبال آن سفارش خرید دوم تقریباً 12 میلیون دلار صادر شده است که در یک دوره سه ساله اجرا شود.

ایستگاه های دستی اسلحه به اعضای خدمه این امکان را می دهد که با هدف قرار دادن و آتش سوزی دقیق و با همکاری ایستگاه های دستی فرمانده که برجک IFV را هدایت می کنند و سیگنال هایی را به سیستم های کنترل آتش برجک هدایت می کنند ، کار کنند. کارتهای مدار پردازش و منبع تغذیه را به واحدهای ایستگاه دستی ارائه می دهند.

Raanan Horowitzرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Elbit Systems of America گفت: “سیستمهای Elbit سیستمهای آمریکایی مفتخر است که راه حلهای اساسی برای نوسازی وسایل نقلیه زمینی را برای پشتیبانی از دقت و مرگ و میر برای سربازان برای ارتش ایالات متحده ارائه دهد. دریافت این دستور وظیفه برای پشتیبانی از خودروی جنگنده پیاده نظام بردلی به این معنی است که نیروهای زمینی ایالات متحده همیشه مجهز هستند و بهترین نیروها را دارند. فن آوری برای تکمیل ماموریت های خود. “

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن است ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستم های فضایی الکترو نوری ، مجموعه های EW ، سیستم های اطلاعاتی سیگنال ، پیوند داده ها و سیستم های ارتباطی ، رادیوها ، سیستم های مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر ارتقاء سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت میهن و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزشی و شبیه سازی متمرکز شده است.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://elbitsystems.com/ ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی فیس بوک ، یوتیوب و لینکدین ما دیدن کنید.

مخاطب:

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، مدیر عامل و مدیر مالی

تلفن: + 972-4-8316663

[email protected]

رامی میرسون ، مدیر روابط سرمایه گذار

تلفن: + 972-77-2948984

[email protected]

دیوید وااكنین، VP ، رئیس ارتباطات شرکتی

تلفن: + 972-77-2946691

[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت

کنی گرین

روابط سرمایه گذاران GK

تلفن: 1-646-201-9246

[email protected]

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر (به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکتهای تابعه آن (در مجموع شرکت) ، در حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی مدیریت است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 ، با اصلاحیه صورت می گیرد. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی آینده ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، از نظر بیانی آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آن فعالیت یا فروش دارد ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط کلان اقتصادی؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام قراردادهای طولانی مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا شامل همه موارد نمی شوند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرآیندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی موجود است ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند موجود ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. هیچ چیز موجود در این مقاله به منزله تفسیر توسط ضمنی ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حق تحت هر گونه حق ثبت ، حق چاپ ، علائم تجاری یا حق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا شخص ثالث ، به استثنای آنچه در اینجا به صراحت اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.