Elbit Systems برای تأمین سیستم های آموزش مبارزه با هوا و هوا به نیروی دریایی در جنوب آسیا یک قرارداد 27 میلیون دلاری اهدا کرد

هافا ، اسرائیل، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) (کار: ESLT) (“Elbit Systems” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که به قراردادی با ارزش تقریبی اعطا شده است 27 میلیون دلار تأمین سیستم آموزش رزم هوا و هوا برای نیروی دریایی یک کشور آسیای جنوبی. این قرارداد طی یک دوره دو ساله انجام خواهد شد و پس از آن سه سال نگهداری مبتنی بر در دسترس بودن دنبال خواهد شد.

این قرارداد خواستار تهیه EHUD استTM سیستم های مانور هوایی مبارزه با هوا (“EHUD ACMI”) ، از پایگاه های ساحلی نیروی دریایی نیروی دریایی و همچنین ناو هواپیمابر استفاده می شود.

EHUD ACMI آموزش پیشرفته مبارزه با هوا و هوا را ارائه می دهد قابلیت ها ، از جمله ویژگی هایی مانند اطلاع رسانی و حذف ضربه در زمان واقعی ، جنگ الکترونیکی در زمان واقعی و تحویل سلاح های هوا به هوا ، شبیه سازی و پیشرفت پیشرفته. این سیستم از طریق پروتکل پیوند داده-اطلاعات Elbit Systems که تعداد امکان استفاده متقابل را با سیستم های موجود EHUD ACMI که توسط مشتری اداره می شود ، از تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان در شبکه زنده پشتیبانی می کند. سیستم های آموزشی EHUD ACMI در حال حاضر توسط تعداد زیادی نیروی هوایی در چهار قاره ، از جمله چندین کشور ناتو اداره می شود.

یورام شموئلی، مدیر کل بخش هوافضا Elbit Systems ، اظهار داشت: “ما مفتخریم که به دنبال عملکرد موفقیت آمیز این سیستم ها توسط نیروی هوایی خود ، توانایی های آموزش پیشرفته رزمی را در اختیار نیروی دریایی مشتری قرار دهیم. Elbit Systems خانه آموزش و شبیه سازی نیروهای دفاعی اسرائیل است و سرمایه گذاری مداوم ما در این زمینه را به همراه تجربه عملیاتی گسترده ای که ما انباشته ایم ، به ما این امکان را می دهد که به خوبی به نفع مشتریان بین المللی خود پیش برویم.

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با تکنولوژی بالا است که در طیف گسترده ای از برنامه های دفاعی ، امنیتی وطنی و تجاری در سراسر جهان مشغول فعالیت است. این شرکت که شامل Elbit Systems و شرکتهای تابعه آن می باشد ، در زمینه های هوافضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترو نوری پیشرفته ، فعالیت می کند. سیستم های فضایی الکترو نوری ، مجموعه های EW ، سیستم های اطلاعاتی سیگنال ، پیوند داده ها و سیستم های ارتباطی ، رادیوها ، سیستم های مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر ارتقاء سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت میهن و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزشی و شبیه سازی متمرکز شده است.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://elbitsystems.com/ ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانالهای رسمی فیس بوک ، یوتیوب و لینکدین ما دیدن کنید.

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، VP اجرایی و CFO

تلفن: + 972-4-8316663

[email protected]

رامی میرسون ، مدیر ، روابط سرمایه گذار

تلفن: + 972-77-2948984

[email protected]

دیوید واکنین، VP ، برند و ارتباطات شرکت

تلفن: + 972-77-2946691

[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت

کنی گرین

روابط سرمایه گذار GK

تلفن: 1-646-201-9246

[email protected]

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر (به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکتهای تابعه آن (به طور کلی شرکت) تا آنجا که این گونه اظهارات با واقعیت های تاریخی یا فعلی ارتباط ندارند. بیانیه های آینده نگر براساس انتظارات ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی مدیریت است. بیانیه های رو به جلو مطابق با بندهای ایمن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 ، اصلاح شده است. این بیانیه ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل برخی ریسک ها ، عدم قطعیت ها و فرضیات مربوط به شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده آن و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکردها و روندهای واقعی در آینده ممکن است با توجه به عوامل مختلفی ، از جمله ، بدون محدودیت: دامنه و مدت قراردادهای مشتری ، از لحاظ معناداری با این بیانیه های آینده نگر متفاوت باشند. مقررات و مصوبات دولت؛ تغییر در اولویت های بودجه ریزی دولت؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آن فعالیت یا فروش دارد ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط کلان اقتصادی؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام قراردادهای طولانی مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابتی؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. عوامل ذکر شده در بالا فراگیر نیست و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است. همه بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در اینجا منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرد. این شرکت متعهد نیست که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

نام تجاری Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و نام فرآیند آن در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد که علائم تجاری یا علائم خدمات شرکت Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نامهای تجاری ، محصول ، خدمات و فرایندهای مشهور علائم تجاری دارندگان مربوطه می باشند. ارجاع یا استفاده از یک محصول ، خدمات یا فرایندی غیر از موارد Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نمی باشد. ضمنی ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حق تحت هر گونه حق ثبت ، حق چاپ ، علائم تجاری یا حق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا شخص ثالث ، به استثنای آنچه در اینجا به صراحت اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.