Fareportal ویجت رزرو پرواز را برای سفر و صنایع تجارت الکترونیک معرفی می کند

نیویورک، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – 2020 باعث تغییر بسیاری در نحوه مشاهده شرکت ها محصولات کالاهای خود شده است. در حالی که بسیاری از این تحولات چالش برانگیز بوده است ، مواردی وجود دارد که ضرورت واقعاً باعث اختراع جدید هیجان انگیز شده است.

Fareportal ، شرکت فناوری مسافرتی که از CheapOair و OneTravel بهره می برد ، امروز از رونمایی از ویجت جدید رزرو بلیط هواپیما خبر داد که برای انتخاب شرکای صنعت در دسترس خواهد بود. با استفاده از این ویجت ، ارائه دهندگان تجارت الکترونیک قادر خواهند بود با قرار دادن یک کد کوچک تنها ، قابلیت خرید بلیط هواپیما را در سایت های خود وارد کنند. پس از استقرار ، شرکا قادر خواهند بود با دسترسی به بانک اطلاعاتی CheapOair و One Travel از ده‌ها میلیون برنامه سفر قابل جستجو و دسترسی به بیش از 600 شرکت هواپیمایی در سراسر جهان ، بلیط هواپیما را ارائه دهند و بفروشند.

جی گفت: “آنچه اینجا هیجان انگیز است سهولت اجرای آن است. ما قبلاً با انواع شرکای مسافرتی سنتی صحبت می کنیم و همچنین شاهد علاقه مندی برخی مارک های زندگی شیک هستیم.” اندرو استین، مدیر نوآوری Fareportal. “شرکت ها به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود هستند. با ارائه خرید پرواز از طریق ویجت کاملاً پاسخگو ، ما قادر به ارائه خدمات مورد نیاز و درخواستی به مشتریان خود خواهند بود.”

بنیانگذار و مدیرعامل Fareportal ، سام اس. جین، ادامه می دهد “یكی از اصلی ترین اعتقادات ما به عنوان یك شركت ، اهمیت داشتن سفر در دسترس همه است. با ویجت جدید مبارزه با جنگ ، ما در حال گسترش یك تجربه ایمن و جامع رزرو سفر هستیم.”

تقاضا برای ویجت جدید Fareportal در حال افزایش است و واکنش اولیه بازار قوی بوده است.

درباره Fareportal

با داشتن مجموعه ای از مارک های با سابقه 42 ساله ، Fareportal یک شرکت فناوری است که قدرت رهبری آژانس های مسافرتی هیبریدی مانند CheapOair OneTravel و Travelong را دارد. مدل کسب و کار ترکیبی منحصر به فرد Fareportal با ارائه امکان رزرو آنلاین مناسب و همچنین تجربه رزرو شخصی سفر 24/7 ، توسط صدها آژانس مسافرتی آموزش دیده و معتبر در کشورهای مختلف و در کشور ، فاصله بین آژانس مسافرتی آنلاین و آژانس مسافرتی سنتی را ایجاد می کند. چندین زبان.

منبع فارسي

لینک های مربوطه

http://www.fareportal.com