GA-ASI 18 مشاغل را برای شرکت در مجازی سحر و جادو بلژیک بلژیک انتخاب می کند

رویداد سالانه مشغول صنعت ، فرصت کسب و کار بلژیکی را برای ارائه توانایی های پشتیبانی از توسعه SkyGuardian® فراهم می کند

سن دیگو، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از دومین رویداد سالانه مشغول صنعت “Blue Magic بلژیک” که به میزبانی General Atomics Aeronautical Systems، Inc. (GA-ASI) برگزار می شود ، 18 شرکت مستقر در بلژیک برای ارائه ایده های خود انتخاب شده اند. قابلیت های یک صفحه از متخصصان فنی GA-ASI. این پانل شرکتها را در یک مصاحبه مجازی ارزیابی کرده و تصمیماتی را می گیرد که در مورد کدام قابلیت ها می تواند از توسعه MQ-9B SkyGuardian پشتیبانی کند.®هواپیمای خلبان از راه دور (GA-ASI) از راه دور (خلیج فارس) انتخاب شده توسط دفاع بلژیک.

این ارائه ها در طول هفته 21 سپتامبر برگزار می شود و برخلاف اولین رویداد گسترش صنعت Blue Magic بلژیک (BMB) در سال 2019 ، این رویداد امسال به دلیل محدودیت های مسافرتی و ملاقات حضوری ناشی از تاج گذاری صورت می گیرد.

لیندن بلو ، مدیرعامل GA-ASI گفت: “ما از میزبانی دومین رویداد Blue Blue Magic بلژیک ما بسیار هیجان زده هستیم.” “اولین رویداد ما BMB موفقیت بزرگی بود زیرا ما چهار شرکت بلژیکی را شناسایی کردیم که هم اکنون بخشی از تیم توسعه SkyGuardian ما هستند. ما امسال مشتاقانه منتظر همان موفقیت هستیم. ما می دانیم که جذب مشاغل جدید بلژیکی به معنای شغل بیشتر برای بلژیک و به GA-ASI کمک می کند تا بهترین تولیدات را برای دفاع بلژیک و تمام کشورهای ناتو تولید کند. “

به عنوان بخشی از رویداد سال گذشته ، AeroSimulators Group (ASG) ، AIRobot ، ALX Systems و Hexagon به تیم SkyGuardian پیوستند که قبلاً این پنج مورد را نیز شامل می شد بلژیک شرکت ها: SABCA ، تالس بلژیک ، ScioTeq ، مهندسی ST و DronePort. GA-ASI هم اکنون با این شرکت ها همکاری می کند تا بتواند قابلیت های نسل بعدی را برای حزب عدالت و توسعه خود ایجاد کند.

شرکت های شرکت کننده در Blue Magic بلژیک هفته 21 سپتامبر Airobot ، AKKA BENELUX ، Altran بلژیک ، ALX Systems ، Any-Shape ، Cenaero ، Feronyl ، Hexagon Geospatial ، IDRONECT ، Lambda-X، ML2Grow ، Moss Composites ، Optrion ، اسکار ، ScioTeq ، زیمنس ، سنجش از راه دور VITO ، و مؤسسه فون کارمن برای دینامیک سیالات.

تصاویر با وضوح سلامتی از MQ-9B SkyGuardian برای رسانه های واجد شرایط از GA-ASI در دسترس هستند.

درباره GA-ASI

General Atomics Aeronautical Systems، Inc. (GA-ASI) ، وابسته به General Atomics ، یک طراح و تولید کننده پیشرو در سیستم های هواپیمایی ، رادار ، و رادارها ، و سیستم های ماموریت الکترو نوری و مرتبط با آن ، از جمله طراحی های پیشرو و تولید شده است. درنده® سریال های ՀՀԿ و سیاهگوش® رادار چند حالته. با بیش از شش میلیون ساعت پرواز ، GA-ASI هواپیماهای با تحمل مأموریت طولانی و مجهز به سنسور یکپارچه و سیستم های پیوند داده مورد نیاز برای ارائه پرواز مداوم را فراهم می کند که امکان آگاهی موقعیتی و اعتصاب سریع را فراهم می کند. این شرکت همچنین انواع ایستگاه های کنترل زمینی و نرم افزار کنترل / حسگر سنسور را تولید می کند ، آموزش خلبانی و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد و آنتن های متا متریال را توسعه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ga-asi.com مراجعه نمایید.

SkyGuardian ، SeaGuardian ، Predator و Lynx علائم تجاری ثبت شده از General Atomics Aeronautical Systems، Inc. هستند.

روابط رسانه ای GA-ASI
General Atomics Aeronautical Systems، Inc.
+1 (858) 524-8101
[email protected]

تصاویر مرتبط

ga-asis-mq-9b-skyguardian.jpg
SkyMuardian MQ-9B GA-ASI
Linden Blue ، مدیرعامل GA-ASI گفت: “ما از میزبانی دومین رویداد Blue Blue Magic بلژیک ما بسیار هیجان زده هستیم.” “اولین رویداد ما BMB موفقیت بزرگی بود زیرا ما چهار شرکت بلژیکی را که اکنون بخشی از تیم توسعه SkyGuardian ما هستند شناسایی کردیم.

SOURCE General Atomics Aeronautical Systems، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ga-asi.com