Guotai Junan International برای تقویت نوآوری باتری خودرو جدید ، به NIO و CATL پیوست

شانگهای، 26 آگوست ، 2020 / PRNewswire / – Guotai Junan International Holdings Limited (“Guotai Junan International” ، به همراه شرکت های تابعه خود به عنوان “گروه” یا “GTJAI” ، کد سهام: 1788.HK) اعلام کرد که این گروه با NIO دست خواهد یافت. شرکت (“NIO”) ، شرکت فناوری معاصر Amperex ، محدود (“CATL”) و شرکت گروه سرمایه گذاری فناوری فناوری علوم هوبی ، آموزشی ویبولیتین ، (“HBSTI”) به منظور افزایش همکاری نوآوری و توسعه باتری خودرو جدید ، فعالانه در پاسخ به سیاست ملی حمایت از اقتصاد واقعی توسط امور مالی. در همین حال ، این شرکت ها از ووهان Weineng باتری Asset Asset با مسئولیت محدود (“Weineng”) پشتیبانی می کنند ، و اختصاص می دهند به طور مشترک توسعه “جداسازی خودرو و باتری” در صنعت خودروهای جدید انرژی را ارتقاء داده و از Weineng برای راه اندازی BaaS (باتری به عنوان خدمات) محصولات.

GTJAI به عنوان یک شرکت کننده دوره اول این پروژه اظهار داشت: توسعه صنعت خودروهای جدید از سیاست های اصلی دولت تا حد زیادی پشتیبانی می شود.با توجه به اینکه نسبت مدلهای جدید خودروهای انرژی با خودرو و باتری جداگانه افزایش می یابد ، Weineng با اقیانوس مواجه خواهد شد در سالهای اخیر ، این گروه بطور جدی استراتژی توسعه خود را مورد بررسی قرار داده است که در آن برای دستیابی به موفقیت و پیشرفت بیشتر ، پایه های بهتر و قوی تری مورد نیاز بوده است .این گروه انتظار دارد از طریق تعامل فعال با کیفیت و محصولات متنوع تری را برای مشتریان خود ارائه دهد. پروژه های استثنایی با پتانسیل ، و تقویت توسعه امور مالی شرکت ها و تجارت و مدیریت ثروت و هم افزایی بین خطوط مشاغل در میان مدت تا بلند مدت.

شركت دارایی باتری ووهان وایننگ باتری ، آموزشی ویبولیتین یك شركت مدیریت دارایی باتری است كه مبتنی بر توسعه مدل تجاری “تعویض باتری” و “جداسازی اتومبیل و باتری” است. با تکیه بر برند NIO ، Weineng قصد دارد تجارت خود را به کلیه مارک های وسایل نقلیه الکتریکی گسترش دهد. باتری به عنوان یک سرویس (BaaS) خدمات کاملی از جمله جدا کردن ماشین و باتری ، اجاره باتری و سایر خدمات قابل شارژ ، قابل تعویض و به روز رسانی را ارائه می دهد. این یک نوآوری موفقیت آمیز از نظر تکنولوژی و مدل کسب و کار است که در آن کاربران نیازی به تهیه بسته های باتری در هنگام خرید خودرو ندارند ، بلکه با توجه به نیاز واقعی خود ، باتری های اجاره ای با ظرفیت های مختلف را با پرداخت هزینه های خدمات ماهانه انتخاب می کنند. کاربران BaaS همچنین می توانند از خدمات تعویض باتری و خدمات ارتقاء باتری منعطف مانند کاربران خرید باتری نیز بهره مند شوند.

SOURCE اوراق بهادار Guotai Junan