Insitu Pacific ، نوا سیستم ها برای راه حل LAND 129 استرالیا هدایت می شود

“تیم باتجربه استرالیا Insitu Pacific و گواهینامه AS9100D ما تحویل یک سیستم کاملاً سازگار و مستند را فراهم می آورد.” اندرو دوگان، مدیر عامل ، Insitu Pacific. “راه حل ما بیشتر توسط سیستم نوا تقویت شده است به عنوان خبره کارشناسان استرالیا در کار با تمام مراحل مهندسی و آزمایش لازم برای تحویل UAS پیچیده به ADF. آنها این تجربه و تخصص گسترده را به عنوان بخشی از راه حل LAND 129 Insitu Pacific’s LAND 129 به همراه می آورند. ارتش ، “دوگان گفت.

به عنوان یكی از شرکای اصلی صنعت استرالیا كه بخشی از پیشنهادات جامع بین المللی UP Insitu Pacific را به ارتش ارائه می دهد ، نوا سیستمها یك شركت مستقل و یك كلیدی در دفاع و امنیت است. استرالیا. برای بیش از 20 سال ، نوا سیستمها در زمینه توسعه و تحویل تست ، ارزیابی ، صدور گواهینامه و تضمین سیستم ها ، قابلیتهای مهم برای دفاع ، از نیروهای دفاع استرالیا بوده است.

“Nova Systems ترکیبی مناسب از مهارتهای فنی و مهندسی و نسل بعدی را به تیم Insitu Pacific LAND 129 ارائه می دهد.” پیتر تیپنر، مدیر کل هوافضا و نظارت ، سیستم های نوا. “تیم ما از مهندسین خبره ، بر اساس تجربه آنها با سایه 200 و قابلیت های ADF UAS از سال 2008 ، درک عمیقی از نیازهای مشتری دارد. توانایی اثبات شده ما در ادغام سیستم های پیچیده در نیروی دفاعی استرالیا در پروژه های کسب مانند AIR7000 فاز 1B قابلیت Triton و AIR7003 مسلح UAS ، تضمین می کند که قابلیت کامل عملیاتی را می توان به سرعت و با حداقل خطر به دست آورد. “

اهداف ارتش برای تهیه قابلیت ها تحت LAND 129 شامل الزاماتی است تا اطمینان حاصل شود که UAS تحویل انعطاف پذیر قادر به فعالیت در فضای هوایی تجاری در استرالیا یا در خارج از کشور با استقرار. این امر بر ارائه سیستم های اثبات شده با داده های آزمایش گسترده و جزئیات فنی تمرکز دارد تا کار لازم را با تنظیم کننده های دفاعی و مدنی برای پشتیبانی از این نوع عملیات فراهم کند.

“تأمین کنندگان و شرکای ما جمع آوری شده پایه و اساس رشد بلند مدت توانایی صنعت استرالیا را تشکیل می دهند. Insitu Pacific شریک محلی ، مستقر و با ریسک پایین UAS برای مشترک المنافع است و ما آماده ارائه ، رشد و پایداری هستیم نسل بعدی سیستم های هوایی بدون سرنشین ارتش تاکتیکی ارتش ، “دوگان گفت.

درباره Insitu Pacific
واقع در بریزبن ، استرالیا Insitu Pacific در سال 2009 به عنوان بخشی از Incitu Inc تاسیس شد و به مشتریان دفاع در سراسر کشور خدمت می کند آسیا و اقیانوسیه مشتریان منطقه ای و جهانی تجارت. ما از دانش و مهارت های متخصص در خانه برای ارائه راه حل های پایان به پایان برای جمع آوری ، پردازش و مدیریت داده های حسگر استفاده می کنیم. تا به امروز ، سیستم های Insitu بیش از 1.3 میلیون ساعت پرواز جمع کرده اند. Insitu Pacific یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Boeing است.

SOURCE Insitu Pacific