InventHelp Inventor لوازم جانبی ایمنی خودرو را ایجاد می کند (DLL-3743)

پیتزبورگ، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “همانطور که یک روز در حال رانندگی بودم ، دیدم یک زن و فرزندش در کنار یک آزادراه مشغول انداخته شده و فقط چراغهای خطرناک وی برای هشدار دادن به سایر رانندگان است.” گراند پریری ، TX “من می دانستم که راه بهتری برای هشدار دادن به رانندگان وسایل نقلیه معلول در جاده وجود دارد ، بنابراین من PEACE OF MIND را اختراع کردم.”

این اختراع نیاز به هشدار دادن به رانندگان یک وسیله نقلیه معلول در کنار جاده را برآورده می کند. این خودرو دید و ایمنی بالایی را نشان می دهد و به راننده راحتی بیشتری می بخشد. این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی و به سرعت سایر رانندگان یک وسیله نقلیه معلول را هشدار دهد ، و می تواند به کاربر و رانندگان اطراف آنها منجر به امنیت بیشتر شود. طراحی بسیار سبک ، کاربرپسند ، ضد آب و با راحتی ذخیره می شود.

مخترع ، طراحی منحصر به فرد خود را شرح داد. “اثر فرو ریختنی و همچنین سیگنال های قابل احتیاط ، طراحی من را منحصر به فرد می دانند. فکر می کنم دیگران این واقعیت را دوست دارند که این وسیله ای است که بدون گرفتن فضای زیادی در یک صندوق عقب قرار دارد.”

طرح اصلی به ارسال شد دالاس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به بخش 19-DLL-3743 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street ، بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com