InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای تسمه های باد سریع (CNC-404) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 24 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من راننده کامیون هستم و به روشی با دوام و زمان صرفه جویی بیشتر برای تسمه های باد نیاز داشتم.” Nebo، N.C.، “بنابراین من PRO WINDER را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای باد کردن مواد تسمه ای با استفاده از یک مته برقی ارائه می دهد. با انجام این کار ، لزوم دستبند زدن به تسمه یا باد بند را از بین می برد. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و می تواند باعث افزایش راندمان و ایمنی برای کاربر شود. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که بسیار راحت و قابل استفاده باشد بنابراین برای کامیون داران ، پیمانکاران ، خانوارها و خودتان ایده آل است. علاوه بر این ، یک نمونه اولیه و یک نمونه اولیه در صورت درخواست در دسترس هستند.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من به شما امکان می دهد تسمه ها را 10 برابر سریعتر از روش های سنتی باد کنید.”

طرح اصلی به شارلوت دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-404 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com