InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای موتور سیکلت ایجاد می کند تا گرما را تقویت کند (DNV-156)

پیتزبورگ، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من 50 سال است که سوار موتورسیکلت شده ام و فکر می کردم راهی وجود دارد که بتواند در حالی که در یک روز سرد سوار می شد ، منطقه گرمایش و گرما را خشک و خشک کند.” کلرادو اسپرینگز ، کولو.، “بنابراین من CHAP GAP را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای محافظت از ناحیه شکاف در جلوی موتورهای موتور سیکلت ارائه می دهد. با انجام این کار ، نیاز به ترک منطقه بدون پرده از بین می رود. در نتیجه از خیس شدن ناحیه پوسته در روزهای سرد و بارانی جلوگیری می کند و می تواند راحتی و گرمی را تقویت کند. این اختراع دارای طرحی با دوام است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای صاحبان موتور سیکلت ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی منحصر به فرد من شما را قادر می سازد هنگام سوار شدن گرم باشید.”

طرح اصلی به ارسال شد دنور دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-DNV-156 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com