InventHelp Inventor کابل های بلوز بهبود یافته (cba-3107)

پیتزبورگ، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من این را از تجربه شخصی با کابل های بلوز استاندارد اختراع کردم. می خواستم راهی را ایجاد کنم تا روند پرش شروع یک اتومبیل کمتر از کشمکش باشد.” کلمبیا ، SC. “بنابراین ، من MCS را توسعه دادم.”

این اختراع در انتظار ثبت اختراع ، گیره های مخصوصی را برای اتصال دلبسته و مطمئن به کار می برد. این امر نیاز به رسیدگی به کابل های بلوز معمولی را با گیره های فک لود شده بهار که تمایل به لغزیدن ترمینال باتری دارند ، از بین می برد. در هنگام پرش از شروع وسیله نقلیه ، این سیستم باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. علاوه بر این ، این اختراع می تواند عملی ، کاربرپسند ، قابل اعتماد و به راحتی با طیف گسترده ای از وسایل نقلیه سازگار باشد.

مخترع ، طراحی منحصر به فرد خود را شرح داد. “اختراع من یک طراحی انجام شده است.”

طرح اصلی به کلمبیا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش Dept را بنویسید. 19-CBA-3107 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com