Kia Soul در سال 2020 یکی از 10 بهترین ماشین برای دوستداران سگ نامگذاری شد

“روح بسیار موفق بوده است زیرا همه کاره بودن آن سبکهای مختلف زندگی را در خود جای داده است و این افتخار Autotrader باعث تقویت روح برای همه از جمله صاحبان سگ می شود.” شان یون، رئیس جمهور و مدیر عامل ، کیا موتورز امریکا ، کیا موتورز آمریکای شمالی. “این که آیا شما با توله سگ خود در اطراف شهر سوار می شوید یا کل خانواده را برای یک سفر جاده ای آخر هفته جمع می کنید ، Soul کاملاً برای سگ ها آماده است.”

در حال حاضر در هفتمین سال خود ، لیست بهترین خودروهای Autotrader برای دوستداران سگ بر روی وسایل نقلیه متمرکز است که بهترین نیازهای هر صاحب سگ را ارائه می دهد. وی گفت: “برای کمک به خریداران اتومبیل جدیدی که با دوستان چهار پا در سفر هستند ، لیستی از بهترین اتومبیل هایی را ارائه می دهیم که از امکانات رفاهی و ایمنی بسیار خوبی برخوردار هستند و در عین حال زندگی والدین حیوان خانگی را نیز کمی آسان تر می کنند.” برایان مودی، سردبیر اجرایی در Autotrader.

با مجموعه ای از ویژگی های موجود Kia Drive Wise1 از جمله اجتناب از برخورد به جلو ، هشدار توجه راننده2 و Smart Cruise Control ، دارندگان Soul وقتی با تمام خانواده به جاده می روند ، می توانند احساس امنیت و اطمینان کنند. شبح جعبه ای Soul همچنان مقدار شگفت انگیزی از فضای بار و مسافر را به شما ارائه می دهد ، و بازتر در پایین و پایین تر بالابر عقب سهولت بارگیری و تخلیه را بهبود می بخشد. برای سال 2021 ، Soul با علاوه بر این از هشدار استاندارد عقب اشغال استاندارد ، سگ دوستانه تر است3، که از حسگرهای فراصوت برای شناسایی و جلوگیری از عقب ماندن مسافران – شامل حیوانات خانگی – در صندلی های عقب استفاده می کند.

درباره کیا موتورز آمریکا
دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان از نظرسنجی های با کیفیت بالا برخوردار است و به عنوان یکی از 100 مارک برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی اتومبیل” NBA فعالیت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه را که از طریق شبکه نزدیک به 800 نمایندگی در ایالات متحده فروخته می شود ، شامل اتومبیل و SUV با افتخار مونتاژ می کند. وست پوینت ، جورجیا*

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکاسی ، به سایت www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشارات مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/fa/newsalert مشترک شوید.

* تلوراید ، سورنتو و K5 در آنجا مونتاژ می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی تهیه شده است.

1 ویژگی های Kia Drive Wise جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است همه اشیا surrounding اطراف خودرو را تشخیص ندهند. همیشه ایمن رانندگی کنید و از احتیاط استفاده کنید.
2 هشدار توجه راننده جایگزین رانندگی ایمن نیست و ممکن است همه موارد خستگی راننده یا عملکردهای بی توجه رانندگی را تشخیص ندهد. عدم توجه به شرایط سفر و عملکرد وسیله نقلیه می تواند منجر به از دست رفتن کنترل وسیله نقلیه شود. همیشه با خیال راحت رانندگی کنید و احتیاط کنید.
3 هشدار سرنشین عقب جایگزین توجه فرد نیست و ممکن است تمام حرکت درون خودرو را تشخیص ندهد. هنگام خارج شدن از وسیله نقلیه ، همیشه فضای داخلی خودرو را بررسی کنید.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com