kSARIA مجامع کابل Compulink را بدست می آورد

نیویورک، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت kSARIA (“kSARIA” یا “شرکت”) ، تولید کننده پیشرو و تأمین کننده راه حل های اتصال مهم- ماموریت برای بازارهای هوایی و دفاعی پایان و یک شرکت نمونه کارها از بهرمان سرمایه ، امروز اعلام کرد که این شرکت Compulink Cable Assemblies Inc. را به دست آورده است. (“تکمیل کننده”). شرایط مالی معامله فاش نشده است.

دفتر مرکزی در سن پترزبورگ ، فلوریدا، Compulink یک سازنده کابل و قابلیت اطمینان بالا برای کاربردهای تجاری و نظامی است که دارای ثبت نام AS9100 است. از سال 1984 ، شرکت کامپولینک با کیفیت برتر در مهندسی طراحی ، ساخت نمونه های اولیه ، تولید و آزمایش ، در تولید کنندگان تجهیزات اصلی در سطح کشور خدمت کرده است. از قابلیت های محصول این شرکت می توان به مجموعه ای از مهاربندها از قبیل کانکتورهای Coax ، RF ، Mil-C-38999 و miniaturized و همچنین مجموعه های کابل با قالبهای سفارشی برای تقریباً هرگونه کاربرد در بازارهای نظامی ، پزشکی و حمل و نقل اشاره کرد.

آنتونی J. کریستوفررئیس جمهور و مدیر اجرایی kSARIA گفت: “بدنبال ادغام موفقیت آمیز ما در CIA & D در اواخر سال گذشته ، دستیابی به Compulink راه حلهای اتصال ما را افزایش می دهد. حضور چشمگیر Compulink در زمینه های نبرد و برنامه های کاربردی مبتنی بر زمین و همچنین سایر برنامه های دفاعی و تجاری ، قدرت kSARIA را در راه حل های هوا و فضا و نیروی دریایی تکمیل می کند. با هم ، ما توانایی های تولید و مهندسی و همچنین دسترسی به بازارهای انتهایی جدید را فراهم خواهیم کرد که فرصت های رشد مهیج را فراهم می کنند. “

گرانت بهرمن، مدیرعامل شریک سرمایه بهرمن پایتخت ، گفت: “ما خوشحالیم که kSARIA با موفقیت دوم خود که دومین موفقیت خود را از سال سرمایه گذاری ما در سال 2018 به دست آورد ، در حال موفقیت است. این شرکت همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهد و به سرعت و بستر اطمینان خود را گسترش داده است. بخش نوری و اتصال. دستیابی به Compulink این حرکت را تسریع می کند ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از kSARIA پشتیبانی کند زیرا این استراتژی رشد ارگانیک و رشد خود را اجرا می کند. ”

راب ویلکین، از بنیانگذاران Compulink ، گفت: “Compulink دارای سابقه 36 ساله در تولید عالی و ارائه راهكارهای نوآورانه برای مشتریان است. ما تخصص گسترده ای در صنعت داریم كه به ما این امکان را می دهد تا روابط عمیق و ارزشمندی را با OEM ها و تولیدكنندگان مهم ایجاد كنیم. ما از همکاری با تیم مدیریت و بهرمان سرمایه در موفقیت karsia کمک می کنیم. “

استیو شولین، بنیانگذار Compulink ، اضافه کرد: “ما از پیوستن نیروها به kSARIA خوشحالیم. کامپولینک با تبدیل شدن به رهبر صنعت ، امروز با رویکرد تجاری مشتری محور و تخصص بی نظیر خود در زمینه ساخت و مهندسی ، رشد کرده است. یک فرصت استراتژیک منحصر به فرد برای ساختن پایه و اساس ما بسیار موفق و ارائه ارزش افزوده به مشتریان. “

درباره kSARIA

kSARIA ، مستقر در متوهن ، ماساچوست، ارائه می دهد راه حل کامل اتصال برای برنامه های کاربردی مهم با کیفیت و عملکرد بی نظیر. kSARIA مزایای بی نظیری برای همه جنبه های راه حل های اتصال Mil / Aero از طراحی مونتاژ کابل ، ساخت ، نصب ، آموزش ، و مدیریت لجستیک ارائه می دهد. این مجموعه از کابلهای نوری ، فیبر نوری ، مس ، RF یا ترکیبی است ، kSARIA دارای فناوری ، تخصص و یک رویکرد پایان به پایان برای بهینه سازی راه حل ها برای مشتریان است. اطلاعات بیشتر در www.ksaria.com.

درباره بهرام پایتخت

بر اساس شهر نیویورک و سانفرانسیسکو، بهرمان پایتخت در سال 1991 توسط گرانت G. و داریل جی بهرمن. این شرکت در خریدهای مدیریتی ، افزایش سرمایه گذاری و کمکهای مجدد در مشاغل رشد تأسیس سرمایه گذاری می کند. سرمایه گذاری های این شرکت در سه صنعت متمرکز شده است: دفاع و هوافضا ، خدمات مراقبت های بهداشتی و تولید و توزیع تخصصی. این شرکت بیش از حد افزایش یافته است 3.0 میلیارد دلار از زمان تأسیس و در حال حاضر از صندوق ششم خود سرمایه گذاری می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.behrmancap.com مراجعه کنید.

مخاطب
مارک سمر یا دانیل هوادلی
CNC Kekst
(212) 521-4800
[email protected] / [email protected]

شرکت SOURCE kSARIA؛ سرمایه بهرمان