L Catterton 150 میلیون دلار سرمایه گذاری در Despegar.com اعلام کرد

نیویورک و GREENWICH ، کان.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – ل Catterton ، بزرگترین و جهانی ترین شرکت سرمایه گذاری خصوصی با محوریت مصرف کننده ، امروز اعلام کرد محل استقرار خصوصی این شرکت است 150 میلیون دلار در مبلغ اصلی کل سهام ترجیحی غیر قابل تبدیل به علاوه ضمانت برای خرید سهام عادی توسط یک شرکت وابسته از ل Catterton در Despegar.com ، پیشرو آژانس مسافرتی آنلاین در آمریکای لاتین.

Despegar بیش از دو دهه تجربه تجارت دارد و در 20 کشور جهان فعالیت می کند آمریکای لاتین از طریق دو مارک شناخته شده – Despegar ، برند جهانی آن ، و Decolar ، برند برزیلی آن. وب سایت های این شرکت و برنامه های پیشرو در زمینه تلفن همراه محصولاتی را از بیش از 270 خطوط هوایی ، بیش از 690،000 گزینه اقامتی و همچنین بیش از 1260 آژانس کرایه اتومبیل و تقریباً 200 تأمین کننده خدمات مقصد با بیش از 7،500 فعالیت در سراسر ارائه می دهند. آمریکای لاتین.

“به عنوان آژانس مسافرتی آنلاین پیشرو در آمریکای لاتین Despegar با به رسمیت شناختن قوی از برند ، پتانسیل قابل توجهی برای ادامه رشد رانندگی در یک بازار بسیار جذاب دارد. ” دیرک دونات، مدیریت شریک ، ل Catterton آمریکای لاتین. “ما معتقدیم که Despegar به درستی موفق شده است تا در دراز مدت با پیشرفت صنعت سفر موفق شود. ما مشتاقانه برای همکاری با تیم با استعداد شرکت همکاری می کنیم تا رهبری منطقه ای Despegar را گسترش داده و از طریق هر دو طرح عملیاتی و استراتژیک ارزش اضافی را جذب کنیم.”

ل سرمایه گذاری Catterton در Despegar سومین معامله اخیر این شرکت در صنعت سفر جهانی است که شامل موارد زیر نیز می شود:

  • 400 میلیون دلار در مبلغ اصلی اسکناس های ارشد قابل مبادله که به موجب 2026 توسط یک شرکت وابسته در ل Catterton در شرکت NCL ، یک شرکت تابعه پیشرو در شرکت مسافرتی جهانی نروژی Cruise Line Holdings Ltd. و
  • 75 میلیون دلار در سهام عادی و ضمانت در OneSpaWorld Holdings Limited ، ارائه دهنده برتر جهانی خدمات بهداشتی و درمانی و کالاهای بهداشتی و مسافرتی کشتی های کروز و مسافرتی با مقصد برتر در سراسر جهان ، از طریق Steiner Leisure Limited ، یک شرکت کنترل شده توسط شرکت های وابسته ل کاتترتون

رامیرو لوزان، شریک، ل Catterton ، گفت ، “Despegar در تقاطع چندین جریان مصرف کننده عمیق و غیرمذهبی قرار دارد که در سرتاسر جهان ظاهر می شوند. آمریکای لاتین. این بیماری همه گیر جهانی چالش های بی سابقه ای را برای صنعت مسافرتی به وجود آورده است و در سراسر آن Despegar مقاومت قابل توجهی از خود نشان داده است. ما خوشحالیم که با Despegar شریک زندگی خود هستیم و قدم بعدی در سفر خود را برای تبدیل شدن به شریک بی نظیر انتخاب برای مشتریان ، تأمین کنندگان و بازرگانان در سراسر دنیا ، خوشحال می کنیم. آمریکای لاتین“”

ل سرمایه گذاری های فعلی و تاریخی Catterton در صنعت سفر و تفریح ​​جهانی شامل نروژی Cruise Line Holdings ، OneSpaWorld ، Getaway و GetYourGuide می شود. علاوه بر Despegar ، دیگر ل سرمایه گذاری Catterton در آمریکای لاتین شامل Petlove ، OdontoCompany ، Cholula ، Grupo MYT ، Laboratorio FEMME ، لوئیجی بوسکا، شراب سوزانا بالبو، Espaçolaser ، Rapsodia ، Grupo St. Marche و Bodytech.

در باره ل کاتترتون
تقریباً 20 میلیارد دلار سرمایه سهام در هفت استراتژی صندوق در 17 دفتر در سطح جهان ، ل Catterton بزرگترین شرکت سرمایه گذاری خصوصی با تمرکز بر مصرف کننده در جهان است. ل تیم Catterton از نزدیک به 200 شریک تجاری و متخصص در زمینه سرمایه گذاری با تیم های مدیریت در سراسر جهان برای پیاده سازی برنامه های استراتژیک برای تقویت رشد ، اعمال نفوذ بینش طبقه عمیق ، برتری عملیاتی و یک شبکه مشارکتی گسترده. از سال 1989 ، این شرکت بیش از 200 سرمایه گذاری در مارک های مصرف کننده پیشرو انجام داده است. ل Catterton از طریق مشارکت Catterton ، LVMH و Groupe Arnault شکل گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد ل Catterton ، لطفاً به www.lcatterton.com مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه:

ل کاتترتون

اریک بریلمان / تیم راگونز
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
212-355-4449

منبع L Catterton

لینک های مربوطه

http://www.lcatterton.com