Miracle Movers بدلیل داشتن نیروی کار روزانه ، به یکی از معدود شرکت های متحرک در ویلمینگتون ، نیویورک ، تبدیل شد

WILMINGTON، N.C.، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – Miracle Movers به ​​مشتریان اطمینان داده است که برخلاف سایر شرکتهای در حال حرکت در شهر ، آنها با استخدام آنچه که “کار روزانه” نامیده می شود ، دست به کار شده اند. همانطور که این اصطلاح نشان می دهد روز کار ، استخدام نیروی کار به صورت موقت و پرداخت آنها برای کار روزانه است. اشکال چنین شیوه های استخدام این است که افراد استخدام شده توسط شرکت نمی دانند روز دیگر شغل دیگری برای آنها وجود خواهد داشت یا خیر. به همین دلیل ، به عنوان شرکت پیشرو در حال حرکت در ویلمینگتون ، NC، Miracle Movers به ​​مشتریان اطمینان می دهد که نحوه عملکرد آنها اینگونه نیست.

این که آیا یک خانه یا صاحب مشاغل در حال انتقال به آن است ویلمینگتون ، NC، و یا از شهر ، انتخاب یک شرکت متحرک قابل اعتماد مهم است. یکی از راه های اطمینان از اطمینان شرکت و اطمینان از امنیت کلیه کالاهای منتقل شده ، بررسی چگونگی استخدام نیروی کار است. کارهایی که فقط برای یک روز یا به صورت موقت استخدام شده اند و هیچ برنامه ای دراز مدت ندارند ، اغلب به اندازه کافی انگیزه ندارند تا اطمینان حاصل کنند که هر مورد در حین حرکت به خوبی بسته بندی شده و ایمن است. با این حال ، این شرکت ها عمدتاً کوچکتر یا شرکت هایی هستند که می خواهند هزینه های خود را کاهش دهند که به استخدام کار روزانه متوسل می شوند.

Miracle Movers گفته است “این شرکت مانند خانواده با کارمندان رفتار می کند. همه کارمندانی که برای شرکت کار می کنند تمام وقت هستند و بنابراین نیازی به استخدام نیروی کار روزانه نیست.”

نماینده Miracle Movers کریس ویلهویت اضافه، “تأکید ما بر این است که اطمینان حاصل کنیم که دارایی های شخصی ، گرانبها و ارزشمند مشتری های ما با اطمینان جابجا می شوند و به موقع در خانه یا محل کار جدید به آنها می رسیم. برای اطمینان از این سطح از امنیت ، ما فقط می توانیم به خانواده خود اعتماد کنیم. چرا ما فقط افرادی را که خانواده هستند استخدام می کنیم ، آنها می توانند درک کنند که ما برای دستیابی به آنها تلاش می کنیم و در دیدگاه ما برای رضایت مشتری سهیم هستیم. ”

تا به امروز ، Miracle Movers صدها حرکت را برای ساکنان سراسر انجام داده است ویلمینگتون. این شرکت از طریق تبلیغات فصلی تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد که به مردم در پس انداز کمک می کند.

افراد علاقمند به دریافت نقل قول برای یک پروژه در حال حرکت آینده می توانند این کار را با مراجعه به صفحه رسمی شرکت انجام دهند ویلمینگتون ، NC، و پر کردن فرم مختصر آنلاین.

Miracle Movers
5228 US-421 ، ویلمینگتون ، NC
28401 ، ایالات متحده
+19107264930

تصاویر مرتبط

miracle-movers-wilmington-nc.jpg
Miracle Movers Wilmington NC
خانواده معجزه آسا محلی ما ویلمینگتون تیم متحرک!

SOURCE Miracle Movers حرکت می کند