Polin Waterparks اولین جایزه مجازی خود را همیشه جشن می گیرد

همچنین ، در طول نمایشگاه مجازی IAAPA: آسیا شرکت کنندگان در سه دسته: بهترین بارگیری غرفه ، بهترین فیلم غرفه سازی و جذاب ترین اتاق گفتگو ، به نوآوری های غرفه سازی مجازی رای دادند.
Polin Waterparks افتخار دریافت جایزه بهترین بار غرفه را در اولین نمایشگاه مجازی IAAPA دریافت کرده است: آسیا. پولین احساس خوبی دارد که بخاطر زحمات و مشارکتهایشان شناخته شود. این کمک می کند تا کارفرمای پولین مثبت ، درگیر و با انگیزه بماند.

IAAPA ، انجمن جهانی صنعت جذابیت ها ، اولین نمایشگاه و کنفرانس مجازی خود را برگزار کرد – نمایشگاه مجازی IAAPA: آسیا. این رویداد با حضور بیش از 4000 شرکت کننده برگزار شد ، 131 شرکت در طبقه نمایشگاه تجاری مجازی حضور داشتند و به طور آنلاین و در رسانه های اجتماعی با استقبال گسترده ای روبرو شدند. در طول نمایشگاه مجازی IAAPA: آسیا، متخصصان صنعت جاذبه های جهانی در هشت سالن نمایشگاه بین المللی متنوع با هشت غرفه منحصر به فرد ، نه جلسه آموزش و هفت رویداد شبکه ایپا شرکت کردند.

Sohret Pakis ، مدیر بازاریابی و ارتباطات Polin Waterparks گفت که پولین از دریافت این جایزه معتبر مفتخر است. “دیدگاه ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت ما خدمت به صنعت ما و در ارتباط ماندن است. در این زمان های بی سابقه ای ، IAAPA Virtual Expo فرصتی خارق العاده برای ارتباط با صنعت ما بوده است. به همان اندازه مهمتر از انجام تعهدات تجاری. با تشکر از این اولین نمایشگاه مجازی صنعت ما همیشه در ارتباط ماندیم. ما به همراه جامعه جاذبه های خود ، ما انقلابی در نحوه شبکه سازی و نحوه کار و نحوه خدمت به جامعه خود ایجاد کردیم. ما به عنوان تیم پولین ، کاری را که انجام می دهیم دوست داریم و معتقدیم صنعت ما او گفت که این افتخار است که به خاطر تلاش های ما با این جایزه شناخته می شویم. سپاسگزارم و به همه برندگان و همه کسانی که بخشی از این اولین نمایشگاه مجازی IAAPA شده اند تبریک می گویم. “

اطلاعات بیشتر در مورد IAAPA

IAAPA یک جامعه متنوع و پویا از متخصصان جاذبه های جهانی است. IAAPA به عنوان بزرگترین اتحادیه تجارت بین المللی برای جاذبه های مستقر در جاذبه های دائمی ، جامعه جاذبه ها را متحد می کند ، مردم را به یادگیری و رشد مشترک متصل می کند و در تلاش است تا بالاترین استانداردهای حرفه ای را برای تعالی و ایمنی در سرتاسر جهان ارتقا بخشد.

IAAPA که در سال 1918 تأسیس شد ، بیش از 6000 عضو جذابیت ، تأمین کننده و اعضای جداگانه از بیش از 100 کشور جهان را نشان می دهد. اعضا شامل متخصصان در پارک های تفریحی ، پارک های موضوعی ، جاذبه های تفریحی ، پارک های آبی ، استراحتگاه ها ، مراکز تفریحی خانوادگی ، باغ وحش ها ، آکواریوم ها ، مراکز علمی ، موزه ها ، تولید کنندگان و تأمین کنندگان می شوند.

دفتر مرکزی این انجمن در است اورلاندو ، فلوریدا، ایالات متحده IAAPA همچنین دفاتر را در بروکسل، بلژیک؛ هنگ کنگ ، چین؛ شانگهای، چین؛ مکزیکو سیتی ، مکزیک؛ سائو پائولو، برزیل؛ و اسکندریه ، ویرجینیا، ایالات متحده

برای اطلاعات بیشتر ، به www.iaapa.org و از طریق کانال های رسانه ای اجتماعی IAAPA مراجعه کنید:IAAPAHQ #IAAPA

اطلاعات بیشتر در مورد Waterparks Polin

پولین در سال تاسیس شد استانبول در سال 1976 و از آن زمان به یک شرکت پیشرو در صنعت پارک های آبی تبدیل شده است. امروزه پولین در طراحی ، مهندسی ، ساخت و نصب پارک های آبی و جاذبه های آب بازی یک رهبر جهانی است. پولین بیش از 3500 پروژه آب شیرین در 108 کشور در سراسر جهان به اتمام رسانده و بزرگترین تأمین کننده آب اسلایدها در اوراسیا است. همکاری با طیف گسترده ای از مشتریان ، به پولین کمک کرده است تا چندین نقطه عطف از جمله نصب اولین پارک های آبی در بسیاری از کشورها و بسیاری دیگر از مسابقات های برنده جایزه را در پارک هایی با شهرت جهانی بدست آورد. بیشتر

Polin Waterparks یک شرکت Polin Group است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.polin.com.tr مراجعه کنید

مخاطب رسانه ای:
سهرت پاکستانی
+ 90-262-656-64-67
[email protected]

منبع آب Polin Waterparks