SDVOSB یک برد بزرگ دیگر از نیروی دریایی کسب می کند

یوربا لیندا ، کالیفرنیا.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – IXI Technology ، رهبر جهان در فن آوری داده های تاکتیکی نیروی دریایی (NTDS) ، به تازگی دو برد بزرگ به منظور پشتیبانی از ارتقاء و تداوم سیستم های رزمی و سنسورهای میراثی ایالات متحده نیروی دریایی اهدا کرد. این جایزه میلیون دلاری ترکیبی برای پشتیبانی از پیشرفت در سیستم تسلیحات Tomahawk با ارتقاء داده های رادیویی و سخت افزار ناوبری و پشتیبانی از AN / SQQ-89 Sonar Suite است.

“هر دو سیستم در اواسط اواخر دهه 1980 به نیروی دریایی ایالات متحده معرفی شدند و امروزه هنوز در ناوگان زمینی قرار گرفته اند. IXI مفتخر است که از این فناوری برای نوسازی سیستم های تسلیحاتی میراثی برای پشتیبانی از جنگنده های نیروی دریایی امروز استفاده می شود.” اندی موراب، VP از فروش و بازاریابی IXI. “برخی از قطعات سخت افزاری ما بیش از 25 سال عمر دارند و هنوز در آخرین سیستم ناوبری یا رادار نیروی دریایی ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرند. وقتی مهندسان ما چیزی را طراحی می کنند ، همیشه چشم به آینده دارند.”

IXI یک مشاغل دارای خدمات دارای معلولیت جانبازان دارای خدمات دارای معلولیت است که الکترونیکی و راه حل های نرم افزاری پیشرفته ای را برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد داده نیروهای مسلح در سراسر جهان برای بیش از 36 سال ارائه کرده است.

تماس با رسانه:
جنت پیپینز
تلفن: 714.221.5012
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

ixi-technology-logo.jpg
آرم فناوری IXI

SOURCE IXI فناوری