Senmiao Technology Limited از بسته شدن 6.0 میلیون دلار پیشنهاد عمومی سهام عادی آمریکا خبر داد

چنگدو ، چین، 6 آگوست 2020 / PRNewswire / – Senmiao Technology Limited (“Senmiao”) (NASDAQ: AIHS) ، ارائه دهنده معاملات خودرو و خدمات مرتبط با هدف هدف قرار دادن صنعت آنلاین تگرگ سواری در چینامروز بسته شدن پیشنهاد عمومی تحت عنوان پیش نویس اعلام شده 12،000،000 سهم سهام عادی با قیمت 1 اعلام شد 0.50 در هر سهم کل درآمد ناخالص حاصل از ارائه است 6.0 میلیون دلار آمریکا، قبل از کسر تخفیف های تحت نوشتن و ارائه هزینه ها.

آقای. شی ون، رئیس و مدیر اجرایی Senmiao اظهار داشت: این بودجه نه تنها ترازنامه ما را تقویت می کند ، بلکه سرمایه گذاران جدیدی را نیز به شرکت ما می آورد و به ما کمک می کند تا با رعایت حداقل حداقل حقوق صاحبان سهام Nasdaq به ما کمک کنیم تا از این فرصت تشکر کنیم و برنامه ریزی کنیم. از سود حاصل از آن برای تقویت بیشتر مشاغل ما و کمک به افزایش ارزش سهامداران استفاده کنیم. “

Senmiao به مشاغل حق بیمه 45 روزه برای خرید اضافی 1800،000 سهم از سهام عادی با همان قیمت ، با تخفیف های کمتری و کمیسیون ، اعطا کرده است.

شركت بنچمارك ، شركت LLC و Axiom Capital Management، Inc. بعنوان مديران كتابدار مشترك براي ارائه خدمات اقدام كردند. النف گروسمن و شول LLP به عنوان مشاور حقوقی این شرکت عمل می کردند و شپرد ، مولین ، ریشتر و همپتون ، LLP بعنوان مشاور حقوقی برای مدیران مشترک کتاب فروشی عمل می کرد.

اوراق بهادار شرح داده شده در بالا توسط اظهارنامه ثبت “قفسه” در فرم S-3 (پرونده شماره 333-230397) که قبلاً در 19 مارس 2020 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC” ارائه شده بود) ارائه شده است. در تاریخ 15 آوریل 2020 ، توسط SEC به تصویب رسید. یک دفترچه نهایی دفترچه راهنما و دفترچه همراه در رابطه با و توضیحات ارائه به SEC ارسال شده است. نسخه الکترونیکی مکمل دفترچه نهایی و دفترچه همراه را می توان با مراجعه به وب سایت SEC در www.sec.gov یا با تماس با شرکت Benchmark ، LLC ، Attn: Department Prospectus ، 150 E. 58th Street ، طبقه 17 ، نیویورک دریافت کرد ، NY 10155 ، با تماس با (212) 312-6700 یا از طریق پست الکترونیکی در تماس بگیرید [email protected].

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید ندارد و همچنین هیچ فروش این اوراق بهادار در هر ایالتی یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد. تحت قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت این قانون است.

درباره Senmiao Technology Limited

دفتر مرکزی در چنگدو، استان سیچوان، Senmiao معاملات و خدمات مرتبط با خودرو را از جمله فروش خودرو ، تسهیل و خدمات برای خرید و تأمین اعتبار اتومبیل ، مدیریت ، اجاره عملیاتی ، ضمانت و سایر خدمات معاملاتی خودرو ارائه می دهد که عمدتاً در بازار رو به رشد سوارکاری در مناطق عملیاتی Senmiao در چین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Senmiao ، لطفاً به آدرس http://www.senmiaotech.com مراجعه کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعیین شده است ، از جمله اظهارات مربوط به استفاده از درآمدهای ارائه شده عمومی و توانایی Senmiao در بازیابی مجدد مطابق با استانداردهای لیست Nasdaq. این اظهارات آینده نگر نیز در معرض خطرات ، ابهامات و فرضیات ، از جمله مواردی است که هر از چند گاهی در پرونده های Senmiao با SEC به تفصیل ارائه می شود ، و نظرات Senmiao را فقط از تاریخ ساخته شده نشان می دهد و نباید به عنوان نماینده آنها اعتماد کرد. نظرات Senmiao در مورد هر تاریخ بعدی. Senmiao هیچ مسئولیتی در بازنگری عمومی هرگونه اظهارات آینده نگر برای بازتاب تغییرات در حوادث یا شرایط ندارد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

در شرکت:
ییی ژو
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 28 6155 4399

روابط سرمایه گذار:
رنه وانگستایین
کریستینسن
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 178 1749 0483

لیندا برگکامپ
کریستینسن
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1 480 614 3004

SOURCE Senmiao Technology Limited

لینک های مربوطه

www.ihongsen.com