Spirit AeroSystems تعدیل نیروی کار را بیشتر می کند تا با تقاضای پایین تر بازار همسو شود

ویچیتا ، کان.، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Spirit AeroSystems (NYSE: SPR) امروز اعلام کرد که باعث افزایش اشتغال در محل کار خود در ویچیتا ، کان.به عنوان نتیجه جدیدترین کاهش نرخ 737 MAX و همه گیر جهانی ، که همچنان بر تقاضا برای هواپیماهای تجاری جدید و صنعت هواپیمایی به طور کلی تأثیر می گذارد.

وی گفت: “نرخ تولید ما برای هواپیماهای تجاری از ارتفاع تاریخی به مقادیر قابل توجهی کاهش یافته و طی چند ماه کاهش یافته است.” تام جنت، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Spirit AeroSystems. “ما در حال انجام این اقدام برای کالیبراسیون بهتر سطح اشتغال خود به تقاضای کاهش یافته از مشتریان هستیم. این اقدام در کنار اقدامات قبلی با هدف کاهش هزینه ها ، افزایش نقدینگی و جایگاه روح برای حفظ سلامت اقتصادی در حالی که ما از طریق آن حرکت می کنیم دوره بهبود در بازار حمل و نقل هوایی تجاری. “

کاهش نرخ تولید 737 MAX برای سومین بار در سال جاری است که میزان تولید Spirit از 125 واحد به 72 واحد برای سال 2020 کاهش یافته است ، این کاهش بیش از 80 درصد از نرخ تولید آن در سال 2019 است.

برای حمایت از تراز سطح کار با تقاضای مشتری برای هواپیما ، Spirit از 1100 کارمند در برنامه های تجاری استفاده می کند. این اعلامیه نشانگر 450 اخراج جدید در این شهر است ویچیتا سایت با در نظر گرفتن اطلاعیه اخراج قبلی و کارکنان در برنامه های دفاعی ، انتقال به پروژه ویژه موقت برای ساخت دستگاه های تهویه یا انتخاب شرکت در فرصت اخراج داوطلبانه.

جنتی گفت: “اگرچه این زمان خارق العاده ما را به تصمیم گیری های دشوار ملزم ساخته است ، ما همچنان بر روی تحقق الزامات به مشتریان از جمله کار مهمی که برای برنامه های دفاعی و فضایی ارائه می دهیم متمرکز هستیم. “من همچنان به آینده صنعت حمل و نقل هوایی اطمینان دارم و در توانایی خود برای حرکت از طریق این چالش ها برای به وجود آمدن یک شرکت قوی تر.”

در وب: www.spiritaero.com
در توییتر:SpiritAero

درباره Spirit AeroSystems Inc.

Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، Spirit سایتهایی را در ایالات متحده ، ایالات متحده ، UKK ، فرانسه و مالزی محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان بر روی راه حل های مقرون به صرفه ، کامپوزیت و آلومینیوم مقرون به صرفه متمرکز است. اطلاعات بیشتر در www.SpiritAero.com در دسترس است.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که ممکن است خطرات و عدم قطعیت های زیادی را در بر بگیرد. جملات رو به جلو عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “می توان” ، “ادامه” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “هدف” قابل شناسایی است. “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “ممکن” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “” باید “،” هدف “،” خواست “،” ، “و سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه ، یا عبارات ، یا منفی آن ، مگر آنکه زمینه مستلزم دیگری باشد. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی مدیریت در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطر و عدم قطعیت ها ، شناخته شده و ناشناخته است. نتایج واقعی ما ممکن است از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در اظهارات آینده نگر باشد. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که به اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در چنین اظهارات آینده نگر منعکس می شوند ، متفاوت نشان دهند ، بدون محدودیت ، زمان و شرایط پیرامون بازگشت به خدمت 737 MAX و هرگونه اثرات مرتبط را شامل می شوند. نرخ تولید ما؛ ما به بخش قابل توجهی از درآمد ما متکی به Boeing هستیم. توانایی ما برای اجرای استراتژی رشد ما ، از جمله توانایی ما برای تکمیل و ادغام به موقع خریدهای اعلام شده Asco و Bombardier ؛ توانایی ما برای برآورد دقیق و مدیریت عملکرد ، هزینه و درآمد طبق قراردادهای ما. تقاضا برای محصولات و خدمات ما و تأثیر شرایط اقتصادی یا ژئوپلیتیکی در صنایع و بازارهایی که ما در ایالات متحده و در سطح جهان فعالیت می کنیم. توانایی ما برای مدیریت نقدینگی ، قرض گرفتن وجوه اضافی یا بدهی بازپرداخت. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر فعالیت و فعالیتهای ما ، از جمله تقاضا برای محصولات و خدمات مشتریان ، بر محدودیت های تجارت و حمل و نقل ، زنجیره تأمین هوافضای جهانی ، بر توانایی ما در حفظ نیروی کار ماهر لازم برای تولید و توسعه و به طور کلی توانایی ما در مدیریت موثر تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری ما است. و سایر عوامل فاش شده در پرونده های ما با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. این عوامل جامع نیستند و پیش بینی ما نمی تواند همه عواملی را که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد منعکس شده در گفته های آینده نگر باشند ، پیش بینی کنیم. این عوامل فقط از تاریخ این صحبت می کنند ، و ممکن است عوامل جدید ظهور کنند یا ممکن است تغییراتی در فاکتورهای قبلی ایجاد شود که می تواند روی تجارت ما تأثیر بگذارد. به استثنای مقررات مورد نیاز قانون ، ما هیچگونه تعهدی در قبال آن نداریم و صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهار نظر آینده ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری خواهیم کرد.

SOURCE Spirit AeroSystems

لینک های مربوطه

www.spiritaero.com